Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

PASITINKAME VASAROS ATOSTOGAS!

Birželio 15 d. – paskutinioji šių mokslo metų diena, 5-8 I-III gimnazijos klasių mokiniams tą dieną vyko projektinė diena „Mokslo metų užbaigimas“.

„Jaunieji maltiečiai“ (būrelio vadovės: Virginija Paliakienė, Verutė Vaitkevičienė) organizavo viktoriną Kvėdarnos senelių globos namuose, o 5-8, I-III gimnazijos klasių mokiniai mokykloje pasinėrė į įvairias tą dieną suplanuotas ugdomąsias veiklas.

5-6 klasių mokiniai piešė piešinius ant asfalto tema „Sveika, vasara!“ (mokytojos: Vitalija Navickienė, Irena Budginienė), dalyvavo kompiuterinių žaidimų konkurse, organizavo „Lobių paiešką“ (mokytoja Audronė Toleikienė).

7-8, I-III gimnazijos klasių mokiniams vyko judrieji žaidimai ir kita sportinė veikla gimnazijos stadione (mokytojai: Ilona Česaitienė, Verutė Vaitkevičienė („Jaunieji maltiečiai“)), vyresniųjų klasių gimnazistai kūrė meninių fotografijų mediją (mokytoja Daiva Urniežienė).

Po pietų visi mokiniai rinkosi gimnazijos aktų salėje. Paskutinio šių mokslo metų renginio šventinę programėlę parengė Menų metodinės grupės mokytojai, pirmininkė mokytoja Jurgita Skurdelienė. Renginio metu įteikti išsilavinimo pažymėjimai 8 klasių mokiniams ir Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai II gimnazijos klasių mokiniams.

Pasibaigė dar vieni mokslo metai.

Gerų jums atostogų ir gražios vasaros, mieli gimnazistai, grįžkite džiugūs, pailsėję, išsiilgę klasės draugų ir ištroškę naujų žinių. Tegul vasara dovanoja daug spalvotų įspūdžių bei netikėtų atradimų!

Ingrida Vaičiuvienė,

direktoriaus pavaduotoja ugdymui