Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

PAŽINTIS SU UGNIAGESIO - GELBĖTOJO IR POLICIJOS PAREIGŪNO PROFESIJOMIS

Kovo 8 d. gimnazijoje vyresniųjų klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su ugniagesio –gelbėtojo ir policijos pareigūno profesijomis. Su ugniagesio- gelbėtojo profesija supažindino Šilalės PGT viršininkas Vaidotas Kėbla.

Jis papasakojo, kur galima įgyti šią profesiją, kokio reikia fizinio pasirengimo, koks ugniagesio-gelbėtojo darbas. Po susitikimo mokyklos kieme buvo galima apžiūrėti gelbėtojų automobilį, sužinoti jo galimybes, susipažinti su gelbėjimo darbuose naudojamais įrankiais.

Policijos atstovė Rasa Sadauskytė supažindino su policijos pareigūno profesija, mokymosi galimybėmis  Policijos mokykloje, kvietė abiturientus atvykti kovo 14 d. į atvirų durų dieną Tauragėje.