Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Pirmi Lietuvoje, teisinių žinių konkurse „Temidė“

Balandžio 27 d.  Anykščiuose vyko mokinių teisinių žinių konkurso "Temidė" III etapas, kuriame rungėsi devynių Lietuvos regionų geriausios komandos. Mokiniai dalyvavo orientacinėse varžybose, teko tirti  nusikaltimą, spręsti  protmūšio klausimus. 

Susumavus rezultatus, daugiausia taškų surinko Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos IV g klasės mokinių komanda. Didžiuojamės nenugalimais, šauniais ir išmintingais  mokiniais -  Neda Upertaite, Neda Rimkute, Eva Upertaite, Eligija Kairyte, Edvinu Toliušiu. Jie pademonstravo išskirtines savybes ir gebėjimus, nurungė tikrai stiprias ir pajėgias komandas iš visos Lietuvos. Nuoširdžiai dėkojame Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnei Vilmai Maskoliūnienei,  vykusiai kartu su mokiniais ir mokytoja.

Taip pat didžiuojamės ir sveikiname mūsų gimnazijos „Teisė kiekvienam“ mokytoją Liną Ivanauskaitę Bertašienę, kuri padėjo mokiniams pasirengti „Temidės“ konkursui.