Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

PIRMOKŲ GIMNAZISTŲ KRIKŠTYNOS

Penktadienį gimnazijoje vyko pirmokų  gimnazistų krikštynos. Jų krikštatėviai, antros gimnazijos klasės mokiniai, surengė tikrą išbandymų dieną. Jau nuo ryto Iag ir Ibg klasėse girdėjosi šurmulys ir juokas.

Antrokai gimnazistai savo krištasūnius ir krištadukras aprengė specialiais rūbais su užrašytu naujuoju vardu bei išdažė veidus. Pertraukos metu visiems pirmokams gimnazistams teko pasimankštinti gimnazijos kieme.

Po pamokų aktų salėje laukė linksmos užduotys bei protmūšis „Atspėk dainą“. Vėliau renginys persikėlė į gimnazijos stadioną. Pirmokai gimnazistai, surišti po tris, ėjo apie stadioną, žaidė įvairius žaidimus.

Po priesaikos pirmokams gimnazistams įteikti „krikšto pažymėjimai“ ir jie tapo tikrais gimnazistais.