Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Projektinė veikla ,,Aktyvus menas”

Birželio 15 dieną Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos pradinukams vyko integruota kūno kultūros ir dailės dalykų projektinė veikla ,,Aktyvus menas”. Neformaliojo švietimo užsiėmimų vadovė Milda Galdikaitė –Mikašauskienė ir dailės mokytoja Daiva Urniežienė sukvietė visus pradinių klasių mokinius į gimnazijos parką, kad prieš paskutinę mokslo metų popietę praleistų smagiai ir kūrybingai.

Popietė prasidėjo nuotaikinga mankšta, o linksmų estafečių metu mokiniai pademonstravo gebėjimus bendrauti ir bendradarbiauti, kūrybiškumą ir vikrumą piešdami savo mokytojos portretą, ilgiausią komandinį piešinį, išradingai tapydami muilo burbulais. Popietės linksmybės baigėsi muilo burbulų sūkuryje, o geros nuotaikos ir linksmumo neišgąsdino net trumpas lietutis.

 Daiva Urniežienė

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos dailės mokytoja