Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

PROJEKTO „PADRĄSINTI. ĮKVĖPTI. PALAIKYTI“ SVEČIAS VĖL GIMNAZIJOJE

Projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ šiais mokslo metais tęsiasi ir lapkričio 22 dieną mus aplankė dar vienas šio projekto dalyvis – fotografas, keliautojas Mindaugas Dulinskas.

Svečias pasakojo, jog jaunystėje jam atrodė, kad tai, ko mokė mokykloje, nereikės. Tačiau ateina laikas, kai suvoki, kad labai reikia to, ko nesimokei ir dabar norint išmokti, jau reikia aukoti brangų laiką ar lankyti papildomus kursus bei mokėti pinigus už tai, ką galėjai gauti už dyką. Iš Mindaugo Dulinsko pasakojimo mokiniai suprato, kiek daug iš tiesų galimybių žmogus turi gyvenime, kad įmanoma nukeliauti į kitą šalį vos už kelis eurus, o jei esi sumanus, gali nuskristi ir už mūsų žemyno ribų, smagiai praleisti laiką ir iš to net užsidirbti. Fotografas teigė, kad visos išmoktos žinios gyvenime kada nors pravers. Juk privalumai, esantys galvoje, neturi galiojimo laiko. Mokiniai džiaugėsi įdomiu susitikimu ir nuostabiomis nuotraukomis iš viso pasaulio bei  uždavė  klausimų.