Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Respublikinėse mokinių VEX IQ robotų varžybose užimta 2 vieta

Lapkričio 16 dieną Kauno Žaliakalnio progimnazijoje vyko Respublikinės mokinių VEX IQ robotų varžybos. Į varžybas susirinko apie 30 komandų iš visos Lietuvos. „VEX IQ CHALLENGER NEXT LEVEL“ rungtyje jėgas išbandė ir trys mūsų gimnazijos komandos: „12307A Kings“ (Karolis Grikšas 6b, Svajūnas Parakininkas 6b), „Dragons“ (Danielius Rudys 8b, Erikas Žvirblis 8b) ir „Light speed“ (Ąžuolas Šiaudvytis 6b, Šarūnė Kiškūnaitė 8a).

Geriausiai sekėsi komandai „12307A Kings“. Ši komanda yra įtraukta į tarptautinės robotų varžybų organizacijos Robotics Education & Competition Fondation organizaciją. Todėl VŠĮ „Švietimo tinklas“ vadovas Andrius Gumuliauskas, prieš prasidedant varžyboms,  mūsų komandai įteikė ženklelius su šios organizacijos narystės numeriais.

„12307A Kings“ komandos nariai Svajūnas ir Karolis ryžtingai nukeliavo iki finalo, kur po atkaklių kovų pavyko laimėti II-ąją vietą. Visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos bei pažymėjimai, o „12307A Kings“ komanda džiaugsmingai į viršų kėlė II vietos laimėtojų taurę.

Ilgos kelionės namo metu mokiniai dalinosi patirtais įspūdžiais ir jau dėliojo planus bei strategijas kitoms būsimos varžyboms.

Mindaugas Ričkus

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos neformaliojo švietimo „Robotika“ vadovas