ROBOTUKAS TUKAS

Spalio 9 d. pradinių klasių mokiniai rinkosi  į edukacinį užsiėmimą „RoboTukas“, kurį organizavo MB „Mažųjų ugdymas“ pagal „Kultūros paso“ programą.

Mokinius nustebino tikrų tikriausias robotukas, vardu Tukas. Pirmiausiai edukatorius Vilmantas pristatė robotuką, papasakojo apie jo galimybes. Vėliau su dideliu smalsumu stebėjome paties robotuko Tuko pasirodymą. Robotukas pats lietuviškai prisistatė vaikams, o dar vėliau užminė mokiniams mįslių,  pademonstravo, kaip moka rašyti, žaisti futbolą, krepšinį. Sužinojome, kad robotukas visko mokosi palaipsniui. Angliškai jis kalba laisvai, o lietuvių kalba  robotukui sunkiau išmokstama. Pabaigoje  mokiniai galėjo apžiūrėti robotuką iš arčiau, jį lietė ir net paglostė.

Užsiėmimas mokiniams tikrai buvo naudingas. Daugelis pirmą kartą pamatė tikrą robotą, kuris  mato, jaučia ir girdi, o taip pat ir klysta. Mokiniai paatviravo, kad tokį mielą draugą norėtų turėti savo namuose.

Angelė Grikšienė, 4a klasės mokytoja