Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Ryškiau už rampų šviesas

Š. m. gruodžio 18-20 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 4a klasės mokiniai net 4 kartus parodė spektaklį ,,Nykštukas Ernestukas ir karlsonas“.  Juos maloniai sutiko  VšĮ Šilalės rajono ligoninė, Šilalės Dariaus ir Girėno pagrindinė mokykla,  Kvėdarnos seniūnija, Kvėdarnos gimnazija. Ketvirtokai vaidino, šoko, dainavo, grojo tiek patiems mažiausiems, tiek patiems vyriausiems. Visų maloniai buvo sutikti, apipilti dovanomis, palydėti  plojimais ir geru žodžiu.

13 dešimtmečių labai daug dirbo, stengėsi, kad viskas kuo sklandžiau praeitų. Tas, kas matė, kaip jie repetuojasi, atsakingai nešasi daiktelius, pasirūpina scenos dekoracijomis, palaiko vieni kitus, jei kas ne taip pavyksta, galėjo tik pasidžiaugti – gražus jaunimas Lietuvoje auga.   Tačiau tokio jaunimo nebūtų , jei ne suaugusieji.  Be jokių abejonių, labai džiaugiuosi 4a klasės mokytoja Angele Grikšiene. Didelė laimė vaikui mokytis jos klasėje. Kaip visada, taip ir šį kartą – mokytoja kiekvienam scenoje vietą rado, savo laiko neskaičiavo. Taip pat stebiuosi ir neatsistebiu mažųjų tėveliais , ypač kai kuriomis mamomis – jos visada kartu su savo vaikais, visada pasirūpina, kad ir ko beprireiktų. Mokykis iš jų ir mokykis...

Dar šv. Kalėdos neprasidėjo, o jau šitiek stebuklų. Gal ne šventinės lemputės, o geri žmonės  didžiausią grožį per šventes sukuria?