Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai reikalingas lietuvių kalbos mokytojas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai reikalingas lietuvių kalbos mokytojas. Darbo krūvis priklauso nuo tarifikuotų pamokų skaičiaus.  2017-2018 m.m. – 23 kontaktinės pamokos. Darbo sutarties rūšis – neterminuota.

Pretendentas turi atitikti Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje nustatytus reikalavimus bei 2014 m. rugpjūčio 29 d. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymu Nr. V-774 nustatytus reikalavimus mokytojų kvalifikacijai.

Pretendentai turi pateikti šiuos dokumentus:

  • prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • išsilavinimą patvirtinančio(-ių) dokumento(-ų) kopiją(-as);
  • gyvenimo aprašymą (CV).
  • Atrankai pretendentas gali pateikti:
  • buvusių darboviečių rekomendacijų;
  • pažymą apie darbo stažą.

Dokumentai pristatomi asmeniškai į gimnazijos raštinę arba siunčiami registruotu laišku (Šilalės g. 37, Kvėdarna, Šilalės r.), arba elektroniniu paštu: jauniausmok@gmail.com iki 2017 m. lapkričio 30 d. 17.00  val.

Numatoma atrankos data: 2017 m. gruodžio 1 d.  

Informacija teikiama telefonais: (8-449) 55 415; 8 615 46 354, el. paštu jauniausmok@gmail.com 8.00 – 17.00 val.

Direktorė                                         Loreta Pociuvienė