Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

ŠOK, ŽEMAITI, ŠONKE 2017

Š. m. balandžio 5 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos folklorinis  ansamblis    vyko  į Šilalės rajono folklorinių šokių šventę – varžytuves „Šok, žemaiti, šonke 2017“.Šventė buvo  skirta Lietuvos valstybės atkūrimo Šimtmečiui ir Tautinio kostiumo metams paminėti, todėl net aštuonios folklorinio ansamblio poros ryžosi dalyvauti varžytuvėse.

Komisija nusprendė, kad į Šalies mokinių foklorinių šokių varžytuves, Šilalės rajonui atstovauti ir varžytis su kitų rajonų šokėjais vyks  šokio ,,Tamsi naktis“ nominantais tapę  mūsų mokyklos mokiniai Eva Kolbergytė ir Donatas Vaitkus. Šilalės krašto šokio „Grečenikė“ varžytuvėse nugalėtojais tapo  ir UAB „Optita“ įsteigtą prizą laimėjo   Greta Grikšaitė ir Lukas  Petkus. VšĮ „Etnoklubas“ ir Šilalės kultūros centro įsteigtą prizą, kelialapį į etnokultūrinę stovyklą, teko Evai Kolbergytei ir  Donatui Vaitkui. Visi dalyviai  gavę po UAB „Molupis ir Ko“ skanų riestainį, pasivaišinę gardžiais sausainiais bei gaiviaisiais gėrimais, geros nuotaikos išsiskirstėme į namus.