SPORTININKAI DŽIUGINA SAVO PASIEKIMAIS

Mūsų gimnazija gali džiaugtis puikiais mokinių sportiniais pasiekimais. Praėjusią savaitę gimnazijos sportininkai vyko į įvairias varžybas ir iš visų sugrįžo su diplomais, taurėmis bei medaliais.

Gegužės 2 d. Meškuičiuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybos, kuriose mūsų gimnazijos komanda laimėjo II-ąją vietą. Tą pačią dieną Šilalės pušyne kroso estafečių varžybose varžėsi bėgikai. Abi mokinių komandos iškovojo I-ąsias vietas.

Penktadienį Jonavoje iškovota II-oji vieta Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų šaškių varžybose.

Šeštadienį Utenoje gimnazijos merginų komanda užėmė I-ąją vietą Lietuvos kalnų dviračių kroso varžybose, o vaikinų komanda – II-ąją vietą.

Komandas varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū už puikius rezultatus!