Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Stovykla "Snaigė“

„Snaigė" – tai prevencinė jaunimo stovykla, rengiama 5-8 klasių mokiniams. Šilalės r. Stanislovo Biržiškio gimnazijos socialinė pedagogė Jurgita Rumšienė  pakvietė prisijungti mūsų gimnazijos mokinius dalyvauti prevencinėje stovykloje "Snaigė".

Šioje jaunimo programoje nukreiptas dėmesys į bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių lavinimą, siekiama atidžiau pažvelgti į save, įgyti grupėje patyrimą, ugdytis atsakomybę, savarankiškumą, skatinama linksmintis be žalingų įpročių.

Stovykloje „Snaigė“ mažose grupelėse mokiniai-vadovai bei stovyklos dalyviai pažindinosi, bendravo su savo bendraamžiais, žaidė, šoko, diskutavo ir puikiai praleido laiką.

„Snaigė" yra vieta, kurioje gali būti savimi ir visada žinoti, jog būsi mylimas už tai, koks esi.

Po renginio mūsų gimnazijos mokiniai turėjo puikią galimybę išbandyti savo rankos taiklumą gimnazijos šaudykloje, su kuria supažindino Jaunųjų šaulių vadas Algimantas Dragūnas. Kai kurie savo gebėjimais, net patys save nustebino.

Nuoširdžiai dėkojame Stanislovo Biržiškio gimnazijos socialinei pedagogei Jurgitai Rumšienei ir Jaunųjų šaulių vadui Algimantui Dragūnui už bendradarbiavimą ir draugystę tarp gimnazijų.

Ši diena mokiniams paliko daug nepamirštamų įspūdžių ir norą vėl susitikti.

Socialinė pedagogė Lina Ivanauskaitė- Bertašienė