STUDFESTAS 2016

Š.m. spalio 14 d. ankstyvą ir šaltą rytą Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus nemaža dalis gimnazinių klasių mokinių vyko į unikalią konferenciją-festivalį ,,Studfestą“  sužinoti sėkmingo gyvenimo formulę. Vilniaus „Siemens arenoje“ vykęs renginys buvo  skirtas aukštesniųjų klasių mokiniams ir savęs ieškantiems studentams.

Be to,  šios konferencijos tikslas padėti jaunuoliams kuo lengviau pasirinkti studijų ir karjeros kelią bei supažindinti su realiu  gyvenimu, lauksiančiu po mokyklos baigimo. Viskas buvo pateikta linksma ir neįprasta forma.  Jaunuoliai turėjo galimybę išgirsti net 16 motyvuojančių, įdomių, naudingų pranešimų, pamokančių gyvenimiškų istorijų iš garsių ir gerai žinomų žmonių lūpų: laidų prodiuserio ir muzikanto Sauliaus Urbonavičiaus-Samo, vieno žymiausio profesionalių karjeros konsultanto Baltijos šalyse Ryčio Jurkėno, jauniausio Lietuvos milijonieriaus Rimvydo Širvinsko-Makaliaus ir kitų. Pertraukų tarp pranešimų metu Kauno kolegijos, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Vytauto Didžiojo  universiteto ir daugelio kitų aukštųjų mokyklų atstovai renginio dalyviams pristatė savo studijų programas, konsultavo ir atsakė į moksleiviams rūpimus klausimus.  Taigi,  ši konferencija-festivalis mums, neapsisprendusiems ir tinkamo gyvenimo kelio ieškantiems jaunuoliams, padėjo aiškiau suprasi, kad sėkmingo gyvenimo formulė – tai atkaklus tikslo siekimas, mėgstamo darbo pasirinkimas, nuolatinis mokymasis, nebijojimas suklysti ir stiprus tikėjimas savimi ir savo unikalumu.

Rita Vainorytė, III bg klasės mokinė