SUSITIKIMAI TĘSIASI

Gimnazija šiais mokslo metais dalyvauja projekte „Kartu“, kurį vykdo VšĮ „Laisvės TV“.  Ne taip seniai gimnazijoje lankėsi  iniciatyvos „Dydis nesvarbu“ įkūrėja  Giedrė Valavičiūtė, o gruodžio 18 d. I-IIg klasių mokiniai buvo pakviesti į susitikimą su dainininke „Eurovizijos“ konkurso dalyve Monika Linkyte.

Monika prisiminė savo vaikystę ir kelią į muzikinį gyvenimą – dainavo nuo mažens, paauglystėje daug važinėjo  po konkursus, dalyvavo vaikų Eurovizijoje.  Baigusi mokyklą Gargžduose,  ji studijavo visuomenės sveikatą, vėliau teisę.  Net ir nusprendusi atsiduoti muzikai, Monika teigia, dar ilgai ieškojusi savo kelio. Jai patiko studijuoti muziką Anglijoje. Ji teigia atradusi save, savo pašaukimą. Mokiniai turėjo progą raštu pateikti klausimus viešniai, o ji į juos atsakė.

Susitikimo metu visi mokiniai suskirstyti į grupes turėjo galimybę tapti kūrėjais. Visi rašė žodžius, frazes mokyklos tematika. Dainininkė pritaikė muziką ir mokinių surašytus žodžius pavertė daina.

Monika Linkytė sakė, kad reikia mokytis ir dirbti tai, kas tau patinka.