SUSITIKIMAS

2018 m. spalio 26 dieną mūsų gimnazijoje apsilankė IT sprendimus ir paslaugas teikiančios bendrovės „Atea“ personalo vadovas su personalu dirbantis pilietiškas jaunas vyras Marijus Štilinis, kuris dalyvavo „Misija Sibiras‘18“ ekspedicijos bandomajame žygyje, yra aktyvus Šaulių organizacijos narys. Jis mokiniams papasakojo apie pilietiškumą, apie teisingus profesijos pasirinkimus ateityje, apie perspektyvias sritis ir tas, kurių nereikia rinktis, apie drąsą daryti klaidas bei mokėjimą jas ištaisyti. Marijus Štilinis dalyvauja projekte „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“. Susitikime dalyvavo 8, I-IVg klasių mokiniai, kuriems susitikimas paliko gerų įspūdžių ir jie išėjo su mintimi „ ...kad pyragas pats neišsikeps, reikės pačiam kepti.“