Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

ŠV. KALĖDŲ BELAUKIANT

Gruodžio 22 d. gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena „Šv. Kalėdų belaukiant“. Iš ryto gimnazijos kabinetuose vyko įvairios Kalėdinės dirbtuvėlės. Septintokai mokėsi dekoruoti žvakes, šeštokai – kūrė kompiuterinius piešinius,  penktokai – darė atvirutes ir dekoravo sausainius, pirmokai gimnazistai ir aštuntokai gamino sniego senius iš kojinių ir t.t.  Mokiniai, kuriems nepatiko siūlomos veiklos žiūrėjo kalėdinį filmą arba dalyvavo Kalėdiniame tinklinio turnyre.

Pusę vienuoliktos visi mokytojai, mokiniai rinkosi popietę, kurią organizavo tikybos mokytoja Jurgita Skurdelienė. Jurgita Skurdelienė ir nykštukė Armantė supažindino su Advento ir Kalėdų krikščioniškomis tradicijomis. Renginio metu folklorinio ansamblio nariai kartu su vadove Gražina Pameditiene mokė šventės dalyvius žaisti liaudies žaidimus, šokti šokius, jaunųjų kanklininkų būrelio narės su vadove Dalia Krasauskiene paįvairino renginį kanklių melodijomis. Tai suteikė daug teigiamų emocijų.

Šventės metu apdovanoti kalėdiškiausiai pasipuošusių kabinetų  šeimininkai.

Po renginio mokiniai su auklėtojais kabinetuose susėdo prie bendro stalo, aptarė nuveiktus darbus, pasidalijo lūkesčiais, kas jų laukia naujais metais, pasveikino vieni kitus artėjančių švenčių proga.