Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Sveikiname!

Grupė mokinių, lydimų mokytojų Ligitos Budriuvienės ir Valerijos Markvat – Ežerinskės, balandžio 8 d. vyko į Rietavo Lauryno Ivinskio gimnaziją dalyvauti Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų mokinių lietuvių kalbos komandinėje olimpiadoje, skirtoje kalbininkui Andriui Ašmantui atminti.

Džiaugiamės ir didžiuojamės puikiu mūsų gimnazijos komandos pasirodymu.

III - IV gimnazijos klasių mokinių komanda: Kotryna Kerpytė, Indrė Trijonytė, Dovilė Bendžiūtė, Greta Kažukauskytė, Viktoras Urbis iškovojo I vietą.

I – II gimnazijos klasių mokinių komanda: Rasa Brazdauskaitė, Rokas Norbutas, Justas Palekas, Rolanda Čeponaitė, Rita Vainorytė iškovojo II vietą.

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos komandai įteiktas pagrindinis prizas - kalbininko Andriaus Ašmanto ŽYMUO, skelbiantis, jog „tauta tegali būti stipri, energinga ir kūrybinga, kai ji turi savo kalbą.“

 NUOŠIRDUS AČIŪ JUMS, MIELI MOKINIAI IR MOKYTOJOS VALERIJA, LIGITA, DAINORA!