Sveikiname!

Gustę Stanišauskaitę Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajono etape užėmus III-iąją vietą. Mokinę olimpiadai ruošė mokytoja Ernesta Spudienė.

Nedą Upertaitę Lietuvos mokinių chemijos ir matematikos olimpiadų rajono etapuose užėmus III-iąsias vietas. Nedą chemijos olimpiadai ruošė mokytoja Dalia Gailienė, o matematikos – mokytoja Virginija Vyšniauskienė.

Edviną Toliušį Lietuvos mokinių fizikos ir matematikos olimpiadų rajono etapuose užėmus III-iąsias vietas. Edviną matematikos olimpiadai ruošė mokytoja Virginija Vyšniauskienė, o fizikos – mokytoja Virginija Grygalienė.

Evą Upertaitę ir Augustiną Gečą Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajono etape užėmus II-ąsias vietas, Emiliją Petkutę užėmus III-iąją vietą. Fizikos olimpiadai mokinius ruošė mokytoja Virginija Grygalienė.