Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Šilalėje vyko I-asis teisinių žinių konkurso "Temidė" etapas, kuriame dalyvavo 7 komandos. Mūsų mokyklos komandą sudarė II-IV klasių gimnazistės: Ugnė Košinskaitė, Vesta Jakaitė, Ieva Šiaudvytytė, Greta Zakaraitė, Karolina Šerpetauskaitė.

Dalyviai turėjo pasukti galvas ir atsakyti į klausimus apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos Baudžiamajame kodekse ir Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekse numatytas atsakomybes, atskleisti Vaiko minimalios priežiūros įstatymo bei Kelių eismo taisyklių subtilybes. Susumavus komisijos balus, paaiškėjo, kad I-ojo etapo „Temidės“ konkurso prizinę III-ąją vietą užėmė mūsų mokyklos atstovės. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais.
Komandą ruošė mokytoja Lina Ivanauskaitė – Bertašienė.