Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

TĖVŲ INICIATYVA SURENGTOS ORIENTACINĖS VARŽYBOS

Svarbiausiuose švietimo dokumentuose pabrėžiama, kad ugdant mokinį svarbu mokyklai glaudžiai bendradarbiauti su jo tėvais(globėjais). Šiais laikais kai visi labai užsiėmę, sunku tai padaryti. Mūsų gimnazijoje aktyviai veikiantis tėvų komitetas  patys parodė iniciatyvą ir nutarė suorganizuoti renginį.

Vasario 15-osios vėlyvą popietę Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokiniai, jų tėvai, mokytojai rinkosi į naktines orientavimosi varžybas „Įveik save“. Jose išbandyti savo jėgas panoro tiek vaikai, tiek suaugusieji. Po tėvų komiteto narės Gitanos instruktažo beveik 50 porų laukė savo starto laiko. Po miestelį pabirusios poros pasišviesdamos žibintuvėliais, naudodamiesi žemėlapiu ieškojo kontrolinių punktų.

Susumavus varžybų rezultatus, medaliais apdovanotos greičiausiai trasą įveikusios dalyvių poros. (varžybų rezultatai)

Renginys suteikė daug emocijų ne tik varžybų dalyviams, bet ir žiūrovams. Po įtemptos kovos visi vaišinosi kareiviška koše, gėrė arbatą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams,  gimnazijos mokinių tėveliams, rėmėjams už puikiai suorganizuotas varžybas  bei sudarytą galimybę neformalioje aplinkoje pabendrauti gimnazijos bendruomenės nariams.