TINKLINIO VARŽYBOS

2016 m. spalio 20 d.  vyko Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios alkoholio, tabako, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės 2014-2018 metų programos ,,Žinau, renkuosi“ renginys-  tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo I-IV gimnazijos klasių mokinių komandos.

Varžybų teisėjai-kūno kultūros mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai.  Nors varžybos ir draugiškos, netrūko įtampos, kovingumo ir noro laimėti.  Sveikiname komandas nugalėtojas: I vieta ,,Kinderiukai“ – Mindaugas Katinas, Rokas Stancelis, Lukas Česaitis, Gabrielė Jurgutytė. II vieta ,,Vaičteam“- Rimantė Norkutė, Gabrielė Petkutė, Rokas Katutis, Donatas Vaičiulis. III vieta ,,Nežinomieji“- Jokūbas Kerpė, Osvaldas Rimkus, Martynas Lekavičius, Raimondas Stanevičius.