Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Tolerancijos diena gimnazijoje

Tarptautinė  komisija nacių ir sovietinių okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau tryliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios- Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra MOZAIKA.

              Lapkričio 16 d. ( pirmadienį),  pirmą pamoką  skyrėme  Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Mokiniai kartu su mokytojais aptarė žodžio ,,tolerancija” prasmę ir reikšmę, paanalizavo tolerancijos/netolerancijos pavyzdžius. Žiūrėjo ir aptarė  filmą ,,Kas yra tolerancija?”.  Nuotaiką praskaidrino linksmu  animaciniu  filmu ,,Paukščiai”.  Kiekviena klasė kūrė Tolerancijos dienos simbolį Mozaiką.  Sukurtos  atskirų klasių mozaikos  buvo sudėtos į vieną bendrą, didelę Gimnazijos Mozaiką.

Socialinė pedagogė metodininkė                                            Aušra Jančauskienė