Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Užsienio kalbų savaitė

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje balandžio 25 – 29 dienomis vyko užsienio kalbų savaitė, kurios metu vyko įvairūs konkursai.

Balandžio 25-26 d. vyko rusų kalbos dailyraščio bei vertimo konkursai. Dailyraštį rašė 6-8 klasių mokiniai. Nugalėtojai: 6a kl. I vieta - Simona Pociūtė (mokytoja Nijolė Brazauskienė), II vieta _ Ineta Rizlerytė (mokytoja Nijolė Brazauskienė), III vietos - Faustas Budrius, Darius Kazlauskis; 7 kl. - I vieta - Juventina Pėlikytė, II vieta - Gvidas Pamedytis, III vieta - Eigirdas Petkus; 8b klasė - geriausiai sekėsi Matui Stasyčiui ir Martynai Pociūtei. I-II gimnazijos klasių vertimo iš rusų kalbos į lietuvių kalbą: Iag kl. - Vygantė Tilmantaitė, Rokas Norbutas, Mantas Zobiela; IIag - Simona Grabauskaitė; IIbg - Tadas Bendikas, Robertas Audinis, Rolanda Čeponaitė.
Balandžio 27 d. gimnazijoje vyko mokyklinis anglų kalbos skaitovų konkursas. Į rajoninį etapą pateko Eva Upertaitė 5 klasė, Neda Upertaitė 5klasė, Kamilė Stonytė 5 klasė, Evita Stirbytė 5 klasė, Augustinas Gečas 7 klasė, Ugnė Košinskaitė 8b klasė bei Martyna Pociūtė iš 8b klasės.
Jau balandžio 28 dienos ryte skambėjo rajoninio etapo skaitovų balsai tema „The world around us“. Kadangi dalyviai buvo iš skirtingų klasių, nugalėtojai buvo renkami iš 5-6, 7-8 bei I-II gimnazijos klasių mokinių.
5-6 klasių grupėje nugalėtoju tapo Emilis Jurgutis iš Upynos Stasio Girėno mokyklos (mokytoja Rasa Kapučinskienė).
7-8 klasių grupėje nugalėjo Ugnė Košinskaitė iš Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus Gimnazijos (mokytoja Silvija Petkutė).
I-II gimnazijos klasių tarpe I-ąją vietą iškovojo Upynos Stasio Girėno mokyklos mokinė Laura Raudoniūtė.
Balandžio 29 d. 6 klasių mokiniai anglų kalbos pamokose vyko viktorina „ What do I know about Great Britain?“. Varžėsi keturios komandos, o nugalėtojomis tapo 6a klasės mergaičių „The British Girls“ komanda (mokytoja Rasa Jokšienė).
Užsienio kalbų savaitės metu vyko įvairūs konkursai bei viktorinos, kuriose mokiniai gilino anglų kalbos žinias.