Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Velykinė popietė penktokams

Praėjusią  savaitę  penktokai, lydimi  etikos  mokytojos  Verutės  Vaitkevičienės  ir klasės  auklėtojos  Dalios  Krasauskienės,  sugužėjo   į  Velykinę  popietę. Kadangi  Velykų  laikotarpis  tęsiasi  iki pat  Sekminių, ne  vėlu dar  ir  margučius  paridenti ,  ir   velykinių  dainų  padainuoti.

Etikos  mokytoja  Verutė  daug  papasakojo  apie  Velykų  papročius  ir  tradicijas, kurios  dar  gyvuoja  šiandienos  gyvenime, pamokė  lietuviškų  ratelių  ir  žaidimų, užminė  mįslių.  Klasės  mergaitės ,  padedamos  muzikos  mokytojos Dalios , padainavo  ir  pakankliavo  liaudiškų  dainų. Popietėje  netrūko  linksmo  juoko, žaidimų  ir  saldžių  dovanėlių. Dėkojame  etikos  mokytojai  padėjusiai  organizuoti  Velykinę  popietę.

5 kl. auklėtoja  Dalia  Krasauskienė.