Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

VIEŠNAGĖ PAGRAMANČIO REGIONINIAME PARKE

Vasaros pabaigoje dalyvaudami vaikų vasaros poilsio stovykloje pradinių klasių mokiniai lankėsi Pagramančio regioniniame parke. Keliaudami pažintiniais takais, vaikai neliko abejingi gamtai – jie rinko ne vietoje žmonių paliktas šiukšles ir  taip sudalyvavo iššūkyje „Misija: švari vasara!“,

Minint Pasaulinę turizmo dieną, „Mažieji stovyklautojai“ buvo pakviesti į Pagramantį atsiimti skatinamuosius prizus. Atvykus mus pasitiko  lankytojų centro administratorė Rita Krompalcienė. Ji pasidžiaugė ir padėkojo vaikams už gerus darbus, už tai, kad neliekame abejingi negerovėms. Administratorė surengė pažintinį  žygį, kurio  metu aplankėme 16 m. aukščio ir 6,3 m. pločio Gudlaukio ąžuolą, kuriam jau per 600 metų. Kadangi išskirtinis Pagramančio parko slėnių bruožas kabantys tiltai, jungiantys upių krantus -  teko išbandyti taip pat vieną iš jų. Didelį įspūdį paliko Plynosios pažintinis takas, Genių atodanga.

Pasivaikščioję grįžome į Pagramančio regioninio parko lankytojų centrą. Mūsų laukė karšta vaistažolių arbata, vaišės, dovanos. Dar kartą administratorė padėkojo už tai, jog mylime gamtą ir įteikė atminimo dovanėles. Kupini įspūdžių, pilni teigiamų emocijų grįžome namo.

Už ekologiškas dovanas, nuostabią galimybę pamatyti šitiek daug dėkojame Pagramančio regioninio parko administracijai.

Daiva Palekienė, pradinių klasių mokytoja