Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

Virtualios dainos festivalis „Dainuoju Lietuvai“

Kvėdarnos  Kazimiero Jauniaus gimnazijos  Menų metodinė grupė organizavo virtualios dainos festivalį, skirtą Vasario 16-jai paminėti. Džiaugiamės kiekvienu atsiųstu video įrašu, kiekviena iš širdies sudainuota dainele. Dainuodami  po vieną, grupėmis ir  šeimomis, sveikinome Lietuvą  su jos gimtadieniu. Festivaliui savo  dainas  Lietuvai  skyrė  - Smiltė Jašinskaitė 1a kl, Milana Vaišnoraitė 1a kl., Danielė Mikašauskaitė 2a kl, Tėja Rakauskaitė 2a kl., Gintautė Grikšaitė 3kl., Vanesa Skėrytė 3kl.  su mama, Emilija Rimkutė 4a kl. su tėveliu, Vytautė  Juciūtė 4b kl., Arielė Drungilaitė 5 kl.,  Eva Upertaitė IIag kl., Saulenės, Liepos ir Manto  Toleikių šeimos trio,  Drobūkščių šeimynos vaikinai- Marius, Šarūnas, Rustanas, sesučių Meidos  ir Aistės Capaičių  duetas, 8b klasės kolektyvas, bei festivalio svečiai- Kvėdarnos darželio „Saulutė“ auklėtiniai. Visų dalyvių gimnazijoje  laukia organizatorių Padėkos-dovanėlės.         

Už gražiausiai atliktas dainas Diplomai ir dovanos bus įteiktos Toleikių šeimos trio, Gintautei Grikšaitei , Tėjai Rakauskaitei, Vanesai Skėrytei ir jos mamai. Visos dainos bus įkeltos Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos Fcebook puslapyje, maloniai kviečiame pasiklausyti.
Nuoširdžiai dėkojame visiems pasiruošti padėjusiems- tėveliams, mokytojams ir kitiems palaikantiems.
Muzikos mokytoja Dalia Krasauskienė.