Žemės diena

Kovo 21 d. gimnazijoje buvo paminėta Žemės diena, kurios tikslas ugdyti mokinių pagarbą ir meilę Žemei, nevartotojišką požiūrį į gamtą bei ugdyti aplinkosauginį mąstymą, formuoti palankų aplinkai elgesį kasdieniniame gyvenime. Mokiniai dalyvavo įvairioje veikloje: 5-11 kl. sudalyvavo viktorinoje, paskui žiūrėjo ir aptarė rodomus filmus (5-8 kl. – „Bebriuko nuotykiai“, o 9-11 kl. – „Šiukšlės).“

Taip pat gimnazijoje sulaukėme svečio iš Varnių regioninio parko, kuris mokiniams papasakojo apie Žemės dieną. Be to, mokiniai su regioninio parko atstovu sudalyvavo aktyvioje ir įdomioje veikloje bendraujant ir aptariant apie gamtoje gyvenančius organizmus. Mokiniai padarė plakatus apie augalus, kurie yra įrašyti į Raudonąją knygą, o taip pat ir gėlių maketus, vaizduojančius atbundančią gamtą.

Gamtos ir socialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė                        Kristina Putejeva