Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

ŽIEMĄ SUŠILDANTYS SKAITYMAI

Sausio 17 d. rytą gimtojo žodžio grožiui neabejingi mokiniai rinkosi į aktų salę. Žvakių šviesos prieblandoje vyko Meninio skaitymo konkursas. Jame varžėsi net 32 mūsų gimnazijos mokiniai. Mokinių lūpomis kalbėjo poetai, rašytojai. Konkurso komisijai, kurią sudarė lietuvių kalbos mokytojos Ligita Budriuvienė, Dainora Batavičienė ir Valerija Markvat- Ežerinskė, direktorė Loreta Pociuvienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Aušra Letukienė, teko sunki užduotis – nuspręsti, kas atstovaus gimnazijai rajoniniame etape.  

Iš 5-8 klasių III-iąsias vietas užėmė Emilija Petkutė (7b klasė) ir Viktorija Bružaitė (5b klasė), II-ąsias vietas – Augustinas Gečas (8a klasė) ir Nojus Jokubaitis (5a klasė), I-ąsias vietas – Aldas Betingis (8a klasė) ir Austėja Lomsargytė (7a klasė).

Iš I-IVgimnazijos klasių III-iąsias vietas užėmė Vygantė Tilmantaitė (IIag klasė) ir Ema Bagdonaitė (IIbg klasė), II-ąsias – Martyna Pociūtė (Ibg klasė) ir Ieva Šiaudvytytė (Iag klasė), o I-ąją – Rokas Norbutas (IIag klasė).

Linkime sėkmės Aldui, Austėjai ir Rokui Meninio skaitymo konkurse rajone!