ĮGYVENDINAMI PROJEKTAI

Alkoholio, tabako ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės prevencijos programa „Žinau ir renkuosi“. Programos tikslas – ugdyti mokinių valią, atsakomybę, stiprinti ne tik sveikatą, bet ir vaiko asmenybės atsparumą žalingiems įpročiams. Programos įgyvendinimui iš Šilalės savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos gauta 350 eurų.

Lėtinių neinfekcinių ligų profilaktikos ir kontrolės bei sveikatos palaikymo ir stiprinimo programa „Sveikatos kodas – sveika gyvensena“. Programos tikslas – skatinti mokinius aktyviai dalyvauti sveikatos stiprinimo ir sveikos gyvensenos ugdymo renginiuose. Įgyvendinimui iš Šilalės savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos gauta 200 eurų.

Šilalės rajono Etninės kultūros plėtros tęstinė programa „Modernus folkloras“. Programai įgyvendinti gauta 250 eurų. Projektas „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“. Mokiniai turės galimybę nemokamai vykti į Šilalės sporto ir laisvalaikio centro baseiną bei įvairius edukacinius užsėmimus kitose mokymo įstaigose.
Projektas "Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti". 2018-2019 m.m. nuo rugsėjo iki vasario mėn. į mūsų gimnaziją atvyks keturi įdomūs svečiai, kurie pasidalys savo asmenine patirtimi.