Projektas "Sniego gniūžtė"

Jau trečius metus iš eilės mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja tarptautiniame jaunimo judėjime „Sniego gniūžtė“ (vadovė socialinė pedagogė Inga Jokubaitienė).

„Sniego gniūžtė“– tai prevencinė programa, kurios dėmesio centre yra vadovavimo įgūdžių ugdymas, įgalinantis jaunimą rinktis gyvenimą be alkoholio ir narkotikų. Ji skirta 14-mečiams ir vyresnio amžiaus mokiniams. Tai – teigiamo laisvalaikio praleidimo skatinimo programa.

Taip pat ši programa suteikia galimybę įgyti žinių, kitaip pažvelgti į mus supančius žmones, jų elgesį, išmokti atpažinti, suprasti ir išreikšti savo jausmus – tai lavina žmogų, tobulina asmenybę.

Projektą sudaro „Sniego gniūžtės“ stovyklos, kurios yra rengiamos kas tris mėnesius ir tęstiniai renginiai, t.y. nuolatiniai dalyvių susitikimai kartą per dvi savaites, bendri užsiėmimai, seminarai, mažos grupelės.