1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
ABITURIENTAMS NUSKAMBĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS

Gegužės 23 d. 65-osios laidos abiturientams į pamokas kviečiantis skambutis nuskambėjo paskutinį kartą. Paskutinio skambučio šventė prasidėjo šv. Mišiomis Kvėdarnos Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje. Grįžtančius iš bažnyčios abiturientus lydėjo mūsų gimnazijos mažiausieji, penktokai, o mokyklos kieme iškilmingai pasitiko nuo kitų metų liksiantys vyriausieji jos šeimininkai – trečiokai gimnazistai.

VILTIES BĖGIMAS 2018

Šių metų gegužės 20 -ą dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos Jaunieji maltiečiai dalyvavo jau 11 –ą kartą vykstančiame „Vilties bėgime“. Vieniems iš jų tai buvo pirmasis kartas, o kai kuriems netgi penktasis. Mokiniai džiaugėsi ne tik tuo, kad įveikė 3 kilometrus, bet ir tuo, jog bėgdami jie neša viltį sergantiems ir paremia Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą, skirtą onkologinių ligonių ir jų artimųjų vilčiai nuspalvinti. Paramos dėka šiame centre paslaugos onkologiniams ligoniams ir jų šeimos nariams teikiamos nemokamai.
Grįžome ne tik kupini gerų emocijų, bet ir apdovanoti medaliais. Kai kurie užėmė ir prizines vietas.
                                                                                Martyna Pociūtė , jaunoji maltietė

Minėjome Europos dieną

Gegužės 9-oji – Europos Sąjungos gimimo diena. Šią datą mini visos 28 ES šalys. Nuo 2004 m. Lietuva yra ES narė, todėl ši data svarbi ir mūsų šaliai bei jos piliečiams. Europos diena – tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos valstybių taiką ir vienybę. Mūsų gimnazijoje Europos diena taip pat buvo aktyviai paminėta. Visą savaitę akį džiugino pirmojo aukšto fojė surengta mokinių dailės darbelių paroda piešinių paroda (V. Navickienė).

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinių komandą, užėmusią II vietą gegužės 11 d. vykusiose Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose.
Sveikiname komandos narius:
Martyną Lekavičių, IV ag
Eliziejų Capą, II ag
Roką Audinį, IV ag
Ernestą Bernotą, 8 b
Mindaugą Katiną, I bg
Justiną Rimkų, IV ag
Komandą varžyboms paruošė kūno kultūros mokytoja I. Česaitienė.

Informaciją parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ingrida Vaičiuvienė

SVEIKINAME!

Sveikiname gimnazijos mergaičių komandą, iškovojusią III vietą gegužės 9 d. vykusiose Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose.
Komandos narės:
Skaistė Pudžemytė, 6 kl.
Eligija Kairytė, 7 kl.
Šarūnė Kiškūnaitė, 7 kl.
Neda Rimkutė, 7 kl.
Kamilė Stonytė, 7 kl.
Gabija Jurkutė, 6 kl.

Maltiečių išvyka

Gegužės 4 dieną mūsų gimnazijos maltiečių grupelė vyko į Pajūrį. Laiką leidome labai smagiai. Žaidėme įvairius žaidimus, šokome, vaidinome. Turėjome ir pokalbio metą prie arbatos puodelio ir sausainių.

Sveikiname!

Gimnazijos mokinių  komandą,  2017-2018 m.m.  Lietuvos mokyklų  žaidynių šaškių finalinėse varžybose, užėmus IV-ąją vietą.
Komandos nariai:
Julija Zobėlaitė, 5 klasė;
Gabrielius Gedgaudas, 8a klasė;
Rasvydas Šlajus, IVbg klasė;
Edvinas Pielikis, IVbg klasė.
Komandą varžyboms ruošė Ilona Česaitienė. Dėkojame už puikų rezultatą.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų  komandą,  2017-2018 m.m.  Lietuvos mokyklų  žaidynių zoninėse tinklinio varžybose, užėmus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Martynas Jurgutis, IIbg kl.
Paulius Petkus, Iag kl.
Lukas Petkus, Iag kl.
Mindaugas Katinas, Ibg kl.
Augustinas Gečas, Iag kl.
Dominykas Būdvytis, Iag kl.
Jonas Katauskas, Ibg kl.
Eigirdas Petkus, Iag kl.
Mokinius varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojai I. ir K. Česaičiai. Dėkojame ir linkime sėkmės tolimesniame etape!

NACIONALINĖS TEISĖS ŽINIŲ OLIMPIADOS FINALAS

2018 m. balandžio 27 dieną Mykolo Romerio universitete įvyko Nacionalinės teisinių žinių olimpiados finalas, kuriame dalyvavo pilietiškumo pagrindų mokytojos Linos Ivanauskaitės-Bertašienės lydimos mūsų gimnazijos mokinės Juventina Pėlikytė, Ibg ir Ieva Šiaudvytytė, II ag. Olimpiados tikslas – ugdyti Lietuvos jaunimo teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę valstybę, teisinę kultūrą. Šiemet dėl nugalėtojų vardo rungėsi virš 300 moksleivių iš visos Lietuvos.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13