Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
„MOKI ŽODĮ – ŽINAI KELIĄ“

„Tas, kuris nemoka svetimų kalbų, nesupranta ir savosios“ - J. V. Gėtė
Vis labiau globaliame pasaulyje gebėjimas efektyviai bendrauti su skirtingomis kultūromis tapo svarbesnis nei bet kada anksčiau. Kad galėtum bendrauti reikalinga mokėti ir gebėti kalbėti užsienio kalbomis. Kalbų mokymasis turi daugybę privalumų – nuo asmeninio augimo ir pažinimo tobulėjimo iki profesinių galimybių ir geresnio kultūrinio supratimo.

„Apšviesti" Kvėdarną

Spalio 20 dieną mūsų gimnazija, kartu su Kvėdarnos kultūros namais pakvietė  miestelio bendruomenę „apšviesti" Kvėdarną. Tai jau trečius metus organizuojama akcija, kuri pamažu jau tampa tradicine. Savaitę prieš, mažieji gimnazijos mokiniai vyko į Kazimiero Jauniaus klėtelę- muziejų, pas muziejininkę Rasą Pangonienę ir mokėsi meniškai pjaustyti moliūgus. 

Vokiečių kalbos dienos gimnazijoje

2016 metais penkios Vokietijos institucijos Lietuvoje pakvietė visus, neabejingus vokiškai kultūrai ir kalbai, prisijungti prie Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“, taip pabrėždamos šios kalbos vaidmenį švietimo ir kultūros įstaigose, versle bei kitose gyvenimo srityse.

Pasiruošimas moliūgų žibintų šventei

4a klasės mokinukai, pradėjome ruoštis moliūgų žibintų šventei „Apšvieskime Kvėdarną". Šiandien lankėmės L. ir Ž. Kuizinų sodyboje ir draugiškai bei aktyviai padirbėjome skaptuodami ir dekoruodami moliūgus.

PASKAITA „VIRTUALI (NE)REALYBĖ“

Spalio 9 dieną 7-8, I-IIg klasių mokiniai rinkosi į aktų salę, kur vyko paskaita „Virtuali (ne)realybė)“. (finansuota iš „Kultūros paso“ lėšų).

Jaunimėli, eikš pas mus

Spalio 10 d., etnokultūros neformaliojo ugdymo  būrelis „Vėrinėlis“ dalyvavo tradicinių šokių vakaronėje „Jaunimėli, eikš pas mus“, kurį organizavo Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centras.

„Užsikrauk karjerai!“ Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijoje

Spalio 10 dieną Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos Iabg klasės mokinai dalyvavo nuotoliniame tarptautinės edukacinės programos „Youth empowered“ renginyje  „Užsikrauk karjerai!“ . Tai  šešerius metus iš eilės Lietuvoje organizuojama tarptautinė programa.

Europos kalbų dienos gimnazijoje

2001 metais  Europos Taryba rugsėjo 26 dieną paskelbė Europos kalbų diena. Šią dieną  organizuojami įvairūs renginiai  mokyklose, siekiama plačiau kalbėti apie daugiakalbystę, pagarbą Europos kalboms, skatinama mokinius mokytis įvairių kalbų, domėtis kitų šalių kultūra.

PIRMOKŲ GIMNAZISTŲ KRIKŠTYNOS

Penktadienį gimnazijoje vyko pirmokų  gimnazistų krikštynos. Jų krikštatėviai, antros gimnazijos klasės mokiniai, surengė tikrą išbandymų dieną. Jau nuo ryto Iag ir Ibg klasėse girdėjosi šurmulys ir juokas.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19