100 dienų iki egzaminų.

Dar norisi vaikiškai pašėlti, išmokti tai ko dar neišmokai, perkaityti tai kam vis nebuvo laiko. Liko finišo tiesioji, kad užbaigti mokyklinį gyvenimo etapą. Liko 100 nepaprastų, kupinų nerimo dienų.

Pirmos Lietuvoje

Be galo graži ir didinga sporto šventė vyko Kvėdarnos didžiojoje salėje paskutinę vasario dieną. Įnirtingos kovos vyko tarp stipriausių Lietuvoje, keturių merginų tinklinio komandų.

Susitikimas su jaunimo darbuotojomis

Vasario 26 d., Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo susitikime su jaunimo darbuotojomis. Jos pristatė mobilųjį darbą su jaunimu mūsų rajone.

Lietuvos valstybės atkūrimo vasario 16- tosios ir Žemaitiško rašto metų paminėjimas Žadeikiuose

Vasario 15 dieną, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus mokyklos mokiniai vyko į Žadeikių seniūnijoje vykstantį Lietuvos valstybės atkūrimo vasario 16- tosios ir Žemaitiško rašto metų paminėjimą. Ten profesorius Juozas Pabrėža skaitė paskaitą  “Žemaitiu kalba: keravuojėms ėr tvėrtėnėms”.

TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ METODINĖ - PROJEKTINĖ DIENA „MATEMATIKA VISIEMS"

Vasario 14 dieną, trečiadienį, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokiniai šventė ne tik Šv. Valentino dieną, bet ir dalyvavo tiksliųjų mokslų metodinės grupės organizuojamoje ugdymosi dienoje „Matematika visiems“.

NATO orientacinės žaidynės

2024 m. vasario 2 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos I-III gimnazijos klasių mokiniai vyko į NATO orientacines žaidynes, kurios buvo skirtos Lietuvos narystės NATO 20-osioms metinėms bei NATO organizacijos 75-mečiui paminėti.

Smagiai praleistas laikas senelių globos namuose

Sausio 31 dieną, trečiadienį, neformaliojo ugdymo „Instrumentinės muzikos“ būrelis svečiavosi Kvėdarnos parapijos senelių globos namuose. Buvo smagu atlikti jų mėgstamas dainas. Visi senelių namai skambėjo nuo mūsų atliekamų dainų ir grojimo.