Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Gerosios patirties sklaida

Balandžio 23 dieną Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija organizavo respublikinę mokslinę konferenciją „Etnokultūros apraiškos ir integracija šiuolaikinėje pamokoje“. Konferencijoje dalyvavo mokytojai ir mokiniai iš  Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos, Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijos, Tauragės r. Žygaičių gimnazijos bei pranešėjai iš Telšių vyskupo V. Borisevičiaus kunigų seminarijos ir Šilalės V. Statkevičiaus muziejaus.

SPORTININKAI DŽIUGINA SAVO PASIEKIMAIS

Mūsų gimnazija gali džiaugtis puikiais mokinių sportiniais pasiekimais. Praėjusią savaitę gimnazijos sportininkai vyko į įvairias varžybas ir iš visų sugrįžo su diplomais, taurėmis bei medaliais.

Informacija mokytojams

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?
Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą  arba įsigyti verslo liudijimą . Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį.

SVEIKINAME

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą Šilalės rajono mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybose užėmus I-ąją vietą.
Komandą varžyboms ruošė mokytoja Ilona Česaitienė. Sėkmės kitame etape!

ATVIRŲ DURŲ DIENA TAURAGĖS POLICIJOS KOMISARIATE

Balandžio 10 d. mokiniai, vis dar svarstantys ar dvejojantys, kokią būsimą profesiją pasirinkti, buvo kviečiami atvykti į Atvirų durų dieną Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate.

„SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO BE PATYČIŲ 2019“

2019 metų kovą emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ paskelbė Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ ir kvietė prisijungti švietimo ir ugdymo įstaigas. Ši iniciatyva pakeitė devynerius metus vykusią nacionalinę „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“. Prie šios iniciatyvos prisijungė mūsų gimnazija ir viso mėnesio metu organizavo  ir vykdė įvairias veiklas, skirtas patyčių prevencijai ir kitokiam žeminančiam elgesiui stabdyti. Vyko klasių valandėlės apie draugystę ir darnius santykius. 

"Iššūkiai, siejantys mus"

2019 m. kovo 29 d. Šiaulių Jaunimo centre vyko DoFe organizuoto viešojo kalbėjimo,, Stories of changes"  renginys - tema "Iššūkiai, siejantys mus". Renginio metu 5 Tarptautinės DofE programos dalyviai, dviejuose seminaruose tobulinę viešojo kalbėjimo įgūdžius, pristatė 8 - 10 minučių paruoštas kalbas.

SVEIKATAI PALANKIOS MITYBOS MOKYMAI

Norint sveikai maitintis, svarbiausia įvairus ir tinkamai parinktas maistas, su kuriuo organizmas gautų reikiamą angliavandenių, riebalų, baltymų, visų vitaminų bei mineralų kiekį. Tinkamas maistas vaikams ir jaunuoliams yra būtinas gerai sveikatai, augimui ir reikiamam fiziniam aktyvumui palaikyti.

Psichologo mokymai Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje

Kovo 26 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje su bendruomene dirbo sertifikuotas kūno psichoterapeutas, šeimos, karjeros, gyvenimo būdo konsultantas, lektorius ir pranešėjas Vaidas Arvasevičius.

PASITINKAME PAUKŠČIUS

Kovo 20 d. pavasario lygiadienį minima  Pasaulinė Žemės diena.  Šia proga mokiniai pagamino inkilus paukšteliams, kuriuos jaunieji šauliai iškėlė gimnazijos teritorijoje augančiuose medžiuose.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12