1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
,,Jaunųjų maltiečių“ susitikimas su Šilalės visuomenės sveikatos biuro darbuotoja

Kiekvienas maltietis", pasiruošęs, esant reikalui, suteikti pirmąją pagalbą. Lapkričio 14-ą dieną, mūsų mokyklos, „jaunųjų maltiečių" būrelio nariai, išklausė Šilalės visuomenės sveikatos biuro darbuotojų vedamus mokymus ir praktikavosi suteikti pirmąją pagalbą.

GIMNAZIJOS MOKINIŲ PREZIDENTĖS INAUGURACIJA

2016 m. lapkričio 11 d. įvyko naujos mokinių gimnazijos prezidentės Ugnės Košinskaitės inauguracija. Po iškilmingos priesaikos, prezidentę pasveikino gimnazijos direktorė Loreta Pociuvienė.  Ugnė sakė „pirmąją savo kalbą“, pristatė  savo komandos narius. Plojimais gimnazijos bendruomenės nariai padėkojo buvusiam mokinių prezidentui Linui Jomantui už praėjusiais metais nuveiktus darbus.

SUSITIKIMAS SU POLICIJOS KOMISARIATO PAREIGŪNE

Antradienį (lapkričio 8d.)  mokykloje lankėsi Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnė Rasa Sadauskytė. Ji paskaitos metu I-II ų gimnazijos klasių mokinius  supažindino su alkoholio, narkotikų bei tabako daroma žala, teisine atsakomybe, baudomis. Buvo atsakyta į mokiniams iškilusius klausimus bei leista išbandyti neblaivumo akinius. Susitikimo metu pareigūnė paskaitos dalyviams pristatė policijos rėmėjų veiklą, jų teises, pareigas, funkcijas ir pasiūlė prisijungti prie policijos rėmėjų.

"Jauniesiems Maltiečiams“ gera daryti gera!

"Jauniesiems Maltiečiams" gera daryti gera!“  Vadovaudamiesi tokiu šūkiu mūsų gimnazijos "Jaunųjų  maltiečių"  būrelio nariai Vėlinių  išvakarėse apsilankė Kvėdarnos kapinėse,  sutvarkė daugelį apleistų kapelių. Kiekvienas "maltietis“ atsinešė po žvakutę, tad  vilties šviesa nušvito  net ant užmirštų kapų.

Jaunųjų maltiečių akcija

Mūsų mokyklos "Jaunieji maltiečiai" organizavo akciją "Gerumo obuolys senjorams".
Būrelio nariai aplankė Kvėdarnos miestelyje gyvenančius, pakalbino gatvėse sutiktus senelius. Pristatė jiems "Jaunųjų maltiečių" veiklą ir padovanojo  "gerumo" obuolį.

,,MAMA, TĖTIS IR AŠ“

Keletą metų iš eilės yra rašomas sveikatinimo projektas Lėtinių neinfekcinių ligų profilaktikos ir kontrolės bei sveikatos palaikymo ir stiprinimo 2014-2018 metų programa ,,MAMA, TĖTIS IR AŠ“.  Projekto tikslas  - skatinti tėvus kartu su vaikais įdomiai ir turiningai leisti laisvalaikį prisimenant sveiką gyvenimo būdą.

MOKINIŲ PREZIDENTO RINKIMŲ REZULTATAI

MOKINIŲ PREZIDENTO RINKIMŲ REZULTATAI:

Eurodebatai

Nugalėti scenos baimę, išmokti ir susipažinti su bendraminčiais, laimėti viešo kalbėjimo kursus, kelionę į Briuselį ir smagią vakarienę su Humoro klubas.

TINKLINIO VARŽYBOS

2016 m. spalio 20 d.  vyko Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios alkoholio, tabako, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės 2014-2018 metų programos ,,Žinau, renkuosi“ renginys-  tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo I-IV gimnazijos klasių mokinių komandos.

Kviečiame jaunimą į tarptautinius jaunimo mainus Žemaitijoje!

Tau 15-18 m.?
Domina verslumas?
Nori išmokti vystyti savo verslo idėją?
Mielai praleistum atostogas su bendraamžiais iš kitų Europos šalių?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14