Nuolatinis mokinių pavežėjimo grafikas

Nuolatinis mokinių pavėžėjimo grafikas. Laikai ir maršrutai nesikeičia, lieka tokie patys.

Mokinių pavežėjimas rugsėjo 5-9 d.

Mokinių pavežėjimo grafikas rugsėjo 5-9 d.

Mokinių pavežėjimo grafikas rugsėjo 2 d.

Mokinių pavežėjimo grafikas rugsėjo 2 dieną.

Europos diena 2022

Visi žino, kas yra Europos diena – tai diena, kai 1950 m. gegužės 9 d. Prancūzijos užsienio reikalų ministras Reoberas Šumanas iškėlė Europos integracijos idėją. Ši diena tapo Europos Sąjungos gimtadienis. Lietuvoje Europos diena pradėta švęsti nuo 2002 metų.

Atstovės iš KTU pristatė studijas

Gegužės 16 d. per 5 pamoką gimnazijoje svečiavosi Kauno technologijos universiteto atstovės. Susitikimo tikslas – mokiniams pristatyti studijų galimybes KTU, konsultuoti studijų pasirinkimo klausimais, papasakoti apie studentų gyvenimą. Susitikimas vyko su 10-11 klasės mokiniais.

Pavėžėjimo pakeitimai nuo gegužės 9 dienos

NUO GEGUŽĖS 9 DIENOS KEIČIASI ŠIE MOKINIŲ PAVĖŽĖJIMO PO PAMOKŲ MARŠRUTAI:

Jaunųjų maltiečių sąskrydis Skuode.

Trumpai apie sąskrydį... Balandžio 23-24 dienomis mūsų mokyklos jaunieji maltiečiai dalyvavo kasmetiniame Lietuvos Jaunųjų maltiečių sąskrydyje Skuode. Šiais metais vyko jubiliejinis 25 -asis sąskrydis.

Konferencija „Antikos pasaulis ir žmogus“

Š.m. balandžio 26 d. mūsų gimnazijos II a ir II b klasių I grupės gimnazistai kartu su lietuvių kalbos mokytoja V. Markvat-Ežerinskė konferencijoje „Antikos pasaulis ir žmogus" ieškojo savo Ariadnės siūlo, t.y. atsakymo į klausimą, kaip modernaus pasaulio jaunuoliui ištrūkti iš beprasmybės labirinto.

Puikus pasirodymas „Temidėje“

Šiemet, kaip ir kasmet, Lietuvos moksleiviai buvo kviečiami dalyvauti respublikiniame teisinių žinių konkurse „Temidė“, kuris organizuojamas siekiant ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, moko gerbti valstybę ir jos įstatymus, supažindina su teisine sistema ir jos institucijomis.