Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Burnos sveikata

Rugsėjo 23 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje lankėsi burnos higienistė Simona Kvietkauskienė. Ji 4-ų klasių mokinius supažindino su pagrindinėmis burnos priežiūros taisyklėmis.

TURININGOS VASAROS ATOSTOGOS

Liepos 1-ąją prasidėjo II-oji vaikų ir jaunimo vasaros poilsio stovyklos „Keliauk, pažink, pramogauk“ pamaina. Šioje pamainoje ilsėjosi 17 penktų klasių mokinių.
Pirmąją stovyklos dieną Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Vitalija Zaleckienė priminė, ką daryti susižeidus, įgėlus vabzdžiui ar įsisiurbus erkei ir pan. Prisiminę saugaus elgesio kelyje, gamtoje taisykles, išvykome į Taurų nuotykių parką. Ne vienam laipiojimas medžiais virto iššūkiu. Išbandę geltonąją, žaliąją, mėlynąją, raudonąją trasas, kai kurie stovyklautojai  pateko į juodąją trasą, kur gavo ne vieną pliūpsnį adrenalino. Pavargę ir daug teigiamų emocijų patyrę stovyklos dalyviai grįžo namo.

Aktyvi "Keliauk, pažink, pramogauk" stovykla

2019 m. birželio 25 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje startavo Vaikų ir jaunimo vasaros poilsio dieninė stovykla ,,Keliauk, pažink, pramogauk“, kuri tęsėsi iki liepos 1 d. Į stovyklą susirinko 17 šaunių mokinių iš 6-8 klasių.

SVEIKINAME

Sveikiname Aivarą Vanagą, 7a klasės mokinį, Respublikiniame gamtos mokslų - biologijos olimpiadoje užėmus I-ąją vietą, Ąžuolą Šiaudvytį, 6b klasės mokinį, Gretą Bružaitę, 7b klasės mokinę, Emą Šiaudvytytę, klasės mokinę  -  užėmusius III-iąsias vietas.
Emą olimpiadai ruošė mokytoja Neringa Toleikė, o Ąžuolą, Aivarą ir Gretą – mokytoja Gida Zobėlienė.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų virvės traukimo finalinėse varžybose užėmus I-ąją vietą.
Komandą varžyboms ruošė mokytoja Ilona Česaitienė. Ačiū už puikų rezultatą.

Europos diena gimnazijoje

Visoje Europos Sąjungoje gegužės 9 dieną yra švenčiama Europos diena. 1950 m. gegužės 9 dieną Prancūzijos užsienio reikalų ministras Robertas Šumanas paskelbė suvienytos Europos idėją. Šią datą mini visos ES šalys. Nuo 2004 m. Lietuva yra ES narė, todėl ši data svarbi ir mūsų šaliai bei jos piliečiams. Šiemet Lietuvos narystės Europos Sąjungoje minimos 15-osios metinės.

Judėjimo sveikatos labui diena Kvėdarnoje

Fizinis aktyvumas yra labai svarbus gerinant ir stiprinant žmogaus sveikatą bei mažinant riziką susirgti lėtinėmis ligomis. Žmogui fizinio aktyvumo reikia lygiai taip pat, kaip maisto ir oro. Nuo judėjimo priklauso tinkamas organizmo ir jo sistemų bei organų vystymasis. Tai ypač svarbu vaikams, kurie intensyviai auga, tvirtėja ir tobulėja. Vaikai judresni už suaugusiuosius, bet pastaruoju metu jie tampa mažiau judrūs. Televizija, kompiuteriniai žaidimai atima iš vaiko gryną orą bei judėjimo malonumą.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos merginų komandą Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose užėmus I-ąją vietą, o berniukų komandą –užėmus II-vietą.
Komandas varžyboms ruošė mokytojai Kęstutis ir Ilona Česaičiai.

LANKĖSI TAURAGĖS PROFESINIO CENTRO ATSTOVĖS

Gegužės 7 d. gimnazijoje lankėsi Tauragės profesinio centro atstovės. Jos supažindino mokinius su mokymo programomis, stojimo galimybėmis, mokymosi ir gyvenimo sąlygomis, popamokine veikla.

Paminėta Motinos diena

Pirmąjį gegužės sekmadienį minime Motinos dieną.Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos bendruomenė gražiai pasveikino visas mamytes ir mičiutes-skambėjo posmai ir dainos, sukosi rateliai ir šokiai.Šventėje dalyvavo Prano Liatuko pradinės ir Šilalės meno mokyklos mokiniai.Dėkojame visiems ruošusiems šią gražią šventę!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15