1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą 2016-2017 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose užėmus I-ąją vietą, o merginų komandą –III-iąją vietą. Komandos vadovė - Ilona Česaitienė.  Ačiū už puikius rezultatus!

Išvyka į MRU organizuojamos teisės olimpiados antrąjį etapą

Penktadienį, balandžio 28 d. grupelė gimnazijos mokinių vyko į Mykolo Romerio universiteto organizuojamos teisės olimpiados antrąjį etapą.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą, iškovojusią II-ąją vietą Šaudymo varžybose, skirtose Šilalės mero taurei laimėti.
Komandos nariai:
Orestas Ašmontas,
Mantas Toliušis,
Lukas Rumšas,
Vesta Jakaitė,
Monika Skarulskytė,
Almeda Norkutė.
Komandos vadovas Rimantas Grikšas. Ačiū!

SVEIKINAME!

Mokinių komandą, 2016-2017 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybose, laimėjus I-ąją vietą.

Komandos nariai :
Rokas Audinis,
Mantas Audinis,
Kazys Grimalis,
Giedrius Vyštartas,
Lukas Kuzminskas,
Mindaugas Jurkus,
Žilvinas Vaitiekus,
Donatas Vaičiulis.

Komandą ruošė   kūno kultūros mokytoja Ilona Česaitienė. Dėkojame už puikų rezultatą ir linkime sėkmės kitame etape!

SVEIKINAME

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą, iškovojusią II-ąją vietą Respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ III etape Tauragėje.
Komandos narės:
Rolanda Čeponaitė,
Emilija Jančauskaitė,
Dainora Žansytytė,
Karolina Šerpetauskaitė,
Kamilė Pamedytytė.
Komandą ruošė mokytoja Lina Ivanauskaitė - Bertašienė.  Dėkojame už puikų pasirodymą!

ŠOK, ŽEMAITI, ŠONKE 2017

Š. m. balandžio 5 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos folklorinis  ansamblis    vyko  į Šilalės rajono folklorinių šokių šventę – varžytuves „Šok, žemaiti, šonke 2017“.Šventė buvo  skirta Lietuvos valstybės atkūrimo Šimtmečiui ir Tautinio kostiumo metams paminėti, todėl net aštuonios folklorinio ansamblio poros ryžosi dalyvauti varžytuvėse.

MOKINIŲ DARBŲ PARODA ŠILALĖS V. STATKEVIČIAUS MUZIEJUJE

Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje nuo balandžio 4 d. eksponuojami mūsų gimnazijos 7-8 klasių mokinių audimo ir avalono technikomis atlikti kūrybiniai darbai. Parodos „Aukso žuvys po ledu“ surengimą inicijavo technologijų mokytoja metodininkė Daiva Urniežienė. Maloniai kviečiame apsilankyti  muziejuje ir pasigrožėti darbais. Paroda veiks iki balandžio 30 d.

GIMNAZIJOS BENDRUOMENĘ SUJUDINO LIAUDIES ŠOKIAI

Antradienį (balandžio 4 d.) mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Visa mokykla šoka“. Šilalės r. sav. kultūros centro jaunimo folkloro ansamblio „Gers smuoks“ (vadovės Irmina Kėblienė, Jolanta Kažukauskienė, Ilona Raudonienė) bei Šilalės mokyklų - Simono Gaudėšiaus gimnazijos ir Dariaus ir Girėno progimnazijos - neformaliojo mokinių švietimo „Etnokultūros studija“ (vadovė Irmina Kėblienė) mokiniai atvykę į gimnaziją mokė žaisti senovinius liaudies žaidimus, supažindino su folklorinio festivalio „Patrepsynė“ šokiais. Į folklorinių šokių sūkurį linksmai įsiliejo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

KVĖDARNIŠKIAI ŠAŠKIŲ FINALINĖSE VARŽYBOSE

Gimnazijos mokinių komanda, kurią sudarė Kotryna Kerpytė, Rasvydas Šlajus, Tadas Bendikas ir Edvinas Pielikis, šeštadienį (balandžio 1 d.) dalyvavo Lietuvos mokinių žaidynių šaškių finalinėse varžybose Jonavoje. Džiaugiamės iškovota 9-ąja vieta (varžybose dalyvavo 21 komanda) ir Šilalės rajonui pelnytais 70 taškų. Dėkojame mokiniams ir jų mokytojai Ilonai Česaitienei!

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų  komandą, iškovojusią I-ąją vietą 2016-2017 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių tinklinio  tarpzoninėse  varžybose.
Vaikinų komandos nariai:

Mindaugas Katinas,
Rokas Stancelis,
Paulius Šerpetauskas,
Lukas Česaitis,
Jonas Katauskas,
Lukas Petkus,
Paulius Petkus.
Komandą treniruoja kūno kultūros mokytoja Ilona Česaitienė. Ačiū už puikų pasirodymą ir linkime sėkmės kitame etape.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14