1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
SUSITIKIMAS SU PROFESORE GENOVAITE STULPINIENE

Gegužės 12 d. gimnazijoje lankėsi ir su vyresniųjų klasių mokiniais susitiko Tarptautinio karalienės Jadvygos mokymo ir studijų instituto direktorė profesorė Genovaitė Stulpinienė. Ji supažindino su galimybėmis eksternu mokytis jos vadovaujame institute ir aukštąjį mokslą įgyti kitose aukštosiose Lietuvos mokyklose.

Užsienio kalbų savaitė

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje balandžio 25 – 29 dienomis vyko užsienio kalbų savaitė, kurios metu vyko įvairūs konkursai.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mergaičių  ir berniukų komandas, iškovojusias pirmąsias vietas 2015-2016 mokslo metų Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose. (Mokytoja Ilona Česaitienė)

SVEIKINAME

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą:
Valentą Bucių, 7 klasė
Luką Žilionį, 7 klasė
Joną Katauską, 7 klasė
Mindaugą Katiną, 7 klasė
iškovojusią trečiąją vietą 2015-2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų dviračių kroso varžybose. (Mokytoja Ilona Česaitienė)

Nacionalinė teisinių žinių olimpiada

Šiais metais startavo teisinio švietimo iniciatyva – pirmoji Nacionalinė teisinių žinių olimpiada. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – ugdyti jaunimo teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę valstybę, teisinę sąmonę, kultūrą, taip pat apie valstybės teisės sistemą, jos veikimo principus.

Susitikimas su lektore

Balandžio 29 dieną į susitikimą su  lektore Viktorija Paliakaite iš Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) buvo pakviesti  I - IV gimnazijos klasių mokiniai. Lektorė supažindino su priėmimo į aukštąsias mokyklas ir kolegijas tvarka, kokią reikšmę turi egzaminų ir metinių įvertinimų balai, kokius egzaminus reikia laikyti stojant į vieną ar kitą pasirinktą specialybę ir kaip apskaičiuoti stojamąjį balą.

BALSUOKITE UŽ MŪSŲ GIMNAZIJĄ!

Šie mokslo metai – Mokyklos bendruomenės metai. Švietimo ir mokslo ministerija skelbia konkursą, kuriame dalyvauti nusprendė ir mūsų gimnazija. Kviečiame aktyviai palaikyti ir balsuoti už mūsų gimnaziją. Balsavimą rasite adresu: http://bendruomene.smm.lt/

Teorinis-praktinis užsiėmimas tėvams "Pozityvus bendravimas su vaikais ir tokio bendravimo taisyklės"

Balandžio 27 d. gimnazijoje vyko teorinis-praktinis užsiėmimas tėvams "Pozityvus bendravimas su vaikais ir tokio bendravimo taisyklės". Užsiėmime tėvai sužinojo apie pozityviąją tėvystę, turėjo galimybę analizuoti tėvų ir vaikų santykius, išsakyti savo nuomonę šiuo klausimu.

Kvėdarniškių triumfas Rietave

Visuomenėje ir žiniasklaidoje dažnai susiduriama su nuomone, kad šiuolaikiniam jaunimui stinga motyvacijos mokytis, jaunuoliai yra neraštingi, nesaugo ir nepuoselėja gimtosios kalbos. Tačiau Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokiniai paneigė šį požiūrį dalyvaudami pirmojoje Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų mokinių lietuvių kalbos komandinėje olimpiadoje, vykusioje Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19