1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Liaudies kūrybos konkursas „Tramtatulis-2017“

Š.m. kovo 07 dieną Šilalės  kultūros  centre  vyko  Liaudies  kūrybos  jaunųjų  atlikėjų  konkurso  „Tramtatulis“  2017  rajoninis  turas. Šio  konkurso  tikslas – skatinti  jaunąją  kartą  domėtis  savo  krašto  tradicine  kultūra,  skleisti  liaudies  kūrybą,  ugdyti  jaunuosius  folkloro  mylėtojus. Šiemet  konkursas  skirtas  Piliakalnių  ir  Tautinio  kostiumo  metams  paminėti.

Sveikiname!

Mokinių komandą, 2016-2017 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokinių 5x5 tarpzoninėse futbolo  varžybose, laimėjus II-ąją vietą.

Komandos nariai :
Justinas Venckus,
Jomantas Venckus,
Ernestas Bernotas,
Matas Rupšlaukis,
Kristupas Košinskas,
Kristijonas Tarvydas,
Rokas Zelba,
Paulius Petkus,
Nojus Jokubaitis,
Emilijus Bernotas.

Komandą ruošė   futbolo neformaliojo švietimo užsiėmimo vadovas Rimantas Alfonsas Simanavičius. Dėkojame vadovui ir jauniesiems futbolistams!

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos  komandą, iškovojusią I-ąją vietą 2016-2017 m.m. Šilalės rajono  mokyklų žaidynių šaškių varžybose. Komandą sudarė Rasvydas Šlajus, Tadas Bendikas, Kotryna Kerpytė ir Gabrielius Gedgaudas. Komandą ruošė mokytoja Ilona Česaitienė.

Sveikiname!

5a klasės mokinį Aivarą Vanagą ir 7a klasės mokinę Inetą Rizlerytę Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoniniame etape laimėjus III-iąsias vietas. (Aivaro mokytoja Giedrė Daunienė, o Inetą moko Rasa Surblytė) Dėkojame!

LIETUVIŲ KALBOS PROJEKTINĖ DIENA ,,PER ŽODĮ PAŽĮSTAMAS ŽMOGUS, KULTŪRA IR ISTORIJA“

Šiais metais Lietuvoje nuo vasario 16 iki kovo 11 dienos vyko Lietuvių kalbos dienos. Kiekviena mokykla rinkosi norimą datą, savo nuožiūra planavo įvairias veiklas. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija pasirinko kovo 10 dieną – Kovo 11- osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, išvakares.

PAŽINTIS SU UGNIAGESIO - GELBĖTOJO IR POLICIJOS PAREIGŪNO PROFESIJOMIS

Kovo 8 d. gimnazijoje vyresniųjų klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su ugniagesio –gelbėtojo ir policijos pareigūno profesijomis. Su ugniagesio- gelbėtojo profesija supažindino Šilalės PGT viršininkas Vaidotas Kėbla.

Sveikiname!

IIbg klasės mokinį Mantą Toliušį Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajoniniame etape laimėjus III-ąją vietą. (mokytojas Rimantas Grikšas) Ačiū!

ETNOGRAFINIS ANSAMBLIS VARĖ ŽIEMĄ ŠILALĖJE

Vasario 25 d.  mokyklos folklorinis ansamblis dalyvavo Užgavėnių šventėje Šilalėje. Susirinkę varėme įkyrėjusią žiemą, užgavėjome, pasilinksminome. Valgėme blynus, vaišinomies Užgavėnių valgiais ir šventėme Lašininio su Kanapiniuveselikę.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13