1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Sveikiname!

IIbg klasės mokinį Mantą Toliušį Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoniniame etape laimėjus I-ąją vietą ir IIIag klasės mokinį Ovidijų Kutniauską Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoniniame etape  laimėjus II –ąją vietą. M. Toliušį olimpiadai ruošė mokytojas Linas Racevičius, o O. Kutniauską – mokytoja Vitalija Navickienė. Ačiū mokiniams ir  mokytojams už puikius rezultatus!

KVIEČIAME RAŠYTI NACIONALINĮ DIKTANTĄ

Vasario 24 d. 10.00 val. rašysime Nacionalinį diktantą. Kviečiame bendruomenės narius ateiti ir pasitikrinti žinias į Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnaziją. Diktantą rašysime  12 kabinete. Renkamės 9.45 val.

TĖVŲ INICIATYVA SURENGTOS ORIENTACINĖS VARŽYBOS

Svarbiausiuose švietimo dokumentuose pabrėžiama, kad ugdant mokinį svarbu mokyklai glaudžiai bendradarbiauti su jo tėvais(globėjais). Šiais laikais kai visi labai užsiėmę, sunku tai padaryti. Mūsų gimnazijoje aktyviai veikiantis tėvų komitetas  patys parodė iniciatyvą ir nutarė suorganizuoti renginį.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13