1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
PASIRODYMAS FOLKLORO FESTIVALYJE „MOLINĖ ASLA“

Gegužės  13 d.  Žadeikių  pagrindinėje  mokykloje  vyko  tradicinis   folkloro  festivalis  „Molinė  asla“  2016, kuris  su  mažytėmis  pertraukomis  organizuojamas  jau nuo  2004 m. Kaip  ir  kasmet,  jame  pasirodė  ir mūsų  gimnazijos  tautinės  muzikos  mylėtojai-  tai  kanklininkių    ir  folkloro  ansambliai ( vad. Dalia  Krasauskienė  ir  Gražina  Pameditienė).  Džiaugiamės, kad mūsų  gimnazistai  myli  liaudišką  dainą  ir šokį , noriai  dalyvauja  tokiose  šventėse,   plečia   ne tik  savo  akiratį, puikiai  praleidžia  laiką, bet  susiranda  naujų  draugų.

Sveikiname

Sveikiname gimnazijos berniukų komandą, iškovojusią trečiąją vietą 2015-2016 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių lengvosios atletikos finalinėse varžybose.
Komandos nariai:
   Vilmantas Kasputis,
   Rokas Katutis,
   Ovidijus Petkevičius,
   Rokas Stancelis,
   Donatas Vaičiulis,
   Mantas Vyštartas.
Dėkojame mokytojai I. Česaitienei už puikų mokinių parengimą.

GEGUŽĖS MĖNUO – RENGINIŲ IR SUSITIKIMŲ SU ĮDOMIAIS ŽMONĖMIS MĖNUO

Štai, praėjusį ketvirtadienį (gegužės 12 d.) gimnazijoje lankėsi Aplinkos viceministras Linas Jonauskas, Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Šilalės r. agentūros vedėjasAntanas Leščiauskas, Žemės ūkio  vicemistras Albinas Ežerskis ir kiti svečiai. Išklausėme paskaitą intriguojančiu pavadinimu: „Gamtos žudikai“. Kas gi tie žudikai? Su kokias sunkumais tenka susidurti tiems, kurie atsakingi už augmenijos ir gyvūnijos gausėjimą bei išlikimą? Kaip kovojama su brakonieriais? Ar naujas pareigūnų darbo režimas – būdravimas- duoda rezultatų? Kokie jie? Kokie saugomi rezervatai ir draustiniai? Kam jie reikalingi? Taigi, kalbėta apie šiuos ir kitus gamtosauginius aktualius klausimus. Susitikimo pabaigoje kiekvienas turėjo galimybę sudalyvauti viktorinoje. Rezultatai bus paskelbti vėliau. Galbūt tarp mūsų gimnazijos mokinių atsiras įsteigto prizo laimėtojas?

SUSITIKIMAS SU PROFESORE GENOVAITE STULPINIENE

Gegužės 12 d. gimnazijoje lankėsi ir su vyresniųjų klasių mokiniais susitiko Tarptautinio karalienės Jadvygos mokymo ir studijų instituto direktorė profesorė Genovaitė Stulpinienė. Ji supažindino su galimybėmis eksternu mokytis jos vadovaujame institute ir aukštąjį mokslą įgyti kitose aukštosiose Lietuvos mokyklose.

Užsienio kalbų savaitė

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje balandžio 25 – 29 dienomis vyko užsienio kalbų savaitė, kurios metu vyko įvairūs konkursai.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mergaičių  ir berniukų komandas, iškovojusias pirmąsias vietas 2015-2016 mokslo metų Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose. (Mokytoja Ilona Česaitienė)

SVEIKINAME

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą:
Valentą Bucių, 7 klasė
Luką Žilionį, 7 klasė
Joną Katauską, 7 klasė
Mindaugą Katiną, 7 klasė
iškovojusią trečiąją vietą 2015-2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų dviračių kroso varžybose. (Mokytoja Ilona Česaitienė)

Nacionalinė teisinių žinių olimpiada

Šiais metais startavo teisinio švietimo iniciatyva – pirmoji Nacionalinė teisinių žinių olimpiada. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – ugdyti jaunimo teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę valstybę, teisinę sąmonę, kultūrą, taip pat apie valstybės teisės sistemą, jos veikimo principus.

Susitikimas su lektore

Balandžio 29 dieną į susitikimą su  lektore Viktorija Paliakaite iš Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) buvo pakviesti  I - IV gimnazijos klasių mokiniai. Lektorė supažindino su priėmimo į aukštąsias mokyklas ir kolegijas tvarka, kokią reikšmę turi egzaminų ir metinių įvertinimų balai, kokius egzaminus reikia laikyti stojant į vieną ar kitą pasirinktą specialybę ir kaip apskaičiuoti stojamąjį balą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14