1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą:
  Gabrielių Gedgaudą, 6a klasė
  Rasvydą Šlajų, IIbg klasė
  Kotryną Kerpytę, IIIbg klasė
  Vilių Grikšą, IVbg klasė
iškovojusią pirmąją vietą 2015-2016 mokslo metų Šilalės rajono mokyklų žaidynių šaškių varžybose (5-12 klasių). (Mokytojas Arūnas Lauruška)

Šilalės rajono apylinkės teisme lankėsi gimnazistai

2016 m. kovo 2 d.  į Šilalės rajono apylinkės teismą buvo nuvykę Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos III-IV klasių moksleiviai, lankantys laisvai pasirenkamą dalyką „Teisė kiekvienam“. Kartu vyko dėstomo dalyko mokytoja Lina Ivanauskaitė-Bertašienė.

PAMINĖJOME LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMĄ DIENĄ

Kovo 10-ąją gimnazijoje organizavome projektinę dieną „Kovo 11-osios šventė“. Mokiniai vietoje pamokų dalyvavo įvairioje ugdomojoje veikloje. Per trečiąją pamoką visi 5-8, I-II g klasių mokiniai tikrino žinias „Lietuvos istorijos žinovo“ konkurse. Per ketvirtą – penktą pamokas mokiniai gamino simbolinius paukščius iš popieriaus, žiūrėjo istorinius filmus. Per šeštą pamoką visa gimnazijos bendruomenė, lydima jaunųjų šaulių išsiruošėme į miestelį. Padėjome puokštes prie Vytauto, Tremtinių paminklų, aplankėme bažnyčią, senelių namus. Senelių namų gyventojus ir darbuotojus,  seniūnijos, parduotuvių darbuotojus, sutiktus gyventojus, pradinės mokyklos mokinius, mokytojus  pasveikinome artėjančios valstybinės šventės proga, įteikdami po simbolinį paukštį.

Sveikiname!

Sveikiname 6a klasės mokinę Inetą Rizlerytę Lietuvos mokinių matematikos olimpiadoje rajone užėmusią II-ąją vietą. (Mokytojas A. Lauruška)

ŠEŠTOKAI LANKĖSI INTERAKTYVIOJE JAUNIMO ERDVĖJE

6a klasės mokiniai kartus su  auklėtoja Audrone Toleikiene aplankė Šilalės viešojoje  bibliotekoje naujai atidarytą interaktyvią jaunimą erdvę ir joje išbandė naujausią įrangą: šviesos ir piešimo smėliu įrenginį, interaktyvų stalą, „X'box" konsolę, susipažino kaip veikia 3D spausdintuvas.

Sveikiname!

Sveikiname IIIbg klasės mokines Emiliją Jančauskaitę ir Sonatą Stasytytę 2015-2016 mokslo metų Šilalės rajono mokyklų žaidynių smiginio varžybose  laimėjusias I-ąją vietą. (Mokytoja I. Česaitienė)

Sveikiname!

Sveikiname Viktorą Urbį (mokytoja Ligita Budriuvienė), IVbg klasės mokinį, 2016 m. vasario 27 d. vykusiame Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioniniame etape užėmusį I vietą.

Sveikiname!

Sveikiname AUŠRĄ TUBUTYTĘ, IVag klasės mokinę, Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoniniame ture laimėjusią II vietą. Aušros mokytojai Vitalijai Navickienei tariame nuoširdų ačiū.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos krepšinio komandą, 2015-2016 mokslo metų Šilalės rajono mokyklų žaidynių krepšinio varžybose iškovojusią II-ąją vietą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19