Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
PASITINKAME PAUKŠČIUS

Kovo 20 d. pavasario lygiadienį minima  Pasaulinė Žemės diena.  Šia proga mokiniai pagamino inkilus paukšteliams, kuriuos jaunieji šauliai iškėlė gimnazijos teritorijoje augančiuose medžiuose.

Pasaulinė vandens diena

2019 m. kovo 22 d. dieną yra minima pasaulinė vandens diena. Gimnazijoje buvo organizuota akcija „Tavo jėgų šaltinis – skaidraus vandens stiklinėje“, kurios tikslas – suteikti žinių mokyklos bendruomenei apie vandenį, jo svarbą žmogui, aplinkai. Buvo akcentuojama kaip svarbu saugoti ir taupyti vandenį. Sveikatos priežiūros specialistė V. Zaleckienė mokiniams papasakojo apie vandens reikšmę, jo vaidmenį kiekvienai gyvybei žemėje. Paragavę paskaninto vandens su citrina ir vandens su agurkais, akcijos dalyviai diskutavo, reiškė savo nuomonę, kuris vanduo jiems skaniausias. Galima pasidžiaugti, kad akcijos metu buvo sulaukta mokinių bei mokytojų susidomėjimo.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos merginų ir vaikinų komandas 2018-2019 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių tinklinio zoninėse varžybose užėmus I-ąsias vietas.
Komandas varžyboms ruošė mokytoja Ilona Česaitienė ir trenerė Gitana Jurgutienė (merginų komandą). Dėkojame už puikius rezultatus ir linkime sėkmės kitame etape!

Sveikiname!

Nedą Upertaitę, 8a klasės mokinę,  Šilalės rajono pagrindinio ugdymo 5-8 klasių matematikos olimpiadoje užėmus III-ąją vietą.

Akcija

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija prisijungia prie akcijos ,,Spalvotos Kojinės", išreiškiant solidarumą žmonėms su dauno sindromu 🧦🧦🧦

Sveikiname!

Eveliną Gečaitę (6a klasė), Gabrielių Gedgaudą (Iag klasė), Luką Česaitį (IVag klasė) ir Tomą Vainorį (IVbg klasė) 2018-2019 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių šaškių varžybose užėmus I-ąją vietą.
Komandą varžyboms ruošė mokytoja Ilona Česaitienė.

„Tėvų linija“

Į „Tėvų liniją“ pasitarti įvairiais vaikų auklėjimo klausimais nemokamu telefono numeriu 8 800 900 12 jau galima skambinti ne tik vakarais, bet ir dieną – nuo 11 iki 13 val.
Toks konsultacijų telefonu laikas pasirinktas neatsitiktinai. „Mažylių tėvams patogiau pasikalbėti, kai jie dieną miega, o dirbantys galės ramiai paskambinti pietų pertraukos metu. Vakarinis laikas išlieka toks pats (17-21 val.), nes kai iš darbų, mokyklos, darželio į namus grįžę namiškiai susitinka, neretai jie būna pavargę ir suirzę. O tai išprovokuoja konfliktines situacijas, kurias sunkiau ramiai išspręsti“, - pastebi „Tėvų linijos“ vadovė, Paramos vaikams centro psichologė Jūratė Baltuškienė.

Sveikiname!

Sveikiname Ernestą Jančauskaitę ir Irmantę Jančiauskaitę, 2018-2019 m.m. Lietuvos mokyklų smiginio finalinėse varžybose užėmus II-ąją vietą.
Komandą varžyboms ruošė mokytoja Ilona Česaitienė.

Dofe komanda pėsčiųjų žygyje

Dofe komanda kartu su gimnazijos šauliais dalyvavo pėsčiųjų žygyje skirtame kovo 11 pažymėti. Žygio metu ne tik įveikta  11km trasa, bet ir susipažinta su trasoje buvusiais objektais, patirta daug smagių emocijų.

Sveikiname!

Sveikiname Augustiną Gečą, IIag klasės mokinį, 31-ojoje Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą.
Mokinį olimpiadai ruošė mokytojas Rimantas Grikšas. Dėkojame už puikų rezultatą!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15