Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Teorinis-praktinis užsiėmimas tėvams "Pozityvus bendravimas su vaikais ir tokio bendravimo taisyklės"

Balandžio 27 d. gimnazijoje vyko teorinis-praktinis užsiėmimas tėvams "Pozityvus bendravimas su vaikais ir tokio bendravimo taisyklės". Užsiėmime tėvai sužinojo apie pozityviąją tėvystę, turėjo galimybę analizuoti tėvų ir vaikų santykius, išsakyti savo nuomonę šiuo klausimu.

Kvėdarniškių triumfas Rietave

Visuomenėje ir žiniasklaidoje dažnai susiduriama su nuomone, kad šiuolaikiniam jaunimui stinga motyvacijos mokytis, jaunuoliai yra neraštingi, nesaugo ir nepuoselėja gimtosios kalbos. Tačiau Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokiniai paneigė šį požiūrį dalyvaudami pirmojoje Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir gimnazijų mokinių lietuvių kalbos komandinėje olimpiadoje, vykusioje Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje.

Velykinė popietė penktokams

Praėjusią  savaitę  penktokai, lydimi  etikos  mokytojos  Verutės  Vaitkevičienės  ir klasės  auklėtojos  Dalios  Krasauskienės,  sugužėjo   į  Velykinę  popietę. Kadangi  Velykų  laikotarpis  tęsiasi  iki pat  Sekminių, ne  vėlu dar  ir  margučius  paridenti ,  ir   velykinių  dainų  padainuoti.

APIE BŪSIMĄ PROFESIJĄ JAU REIKIA GALVOTI ŠIANDIEN

Š. m. balandžio 12 dieną, mes, II klasių mokiniai, susitikome su Tauragės teritorinės darbo biržos jaunimo darbo centro skyriaus vyriausiąja specialiste Giedre Lisauskaite, kuri mums vedė paskaitą ,,Planuok ateitį – atsakingai rinkis profesiją‘‘.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14