Gerb. Tėveliai,

Maloniai kviečiame dalyvauti visuotiniame mokinių tėvų susirinkime, kuris vyks 2018 m. gruodžio  12 d. 14.00 val. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos aktų salėje.
Darbotvarkė:
1.    Paskaita „Vaikų ir tėvų santykiai“ (Pranešėja psichologė V. Benaitienė).
2.    2018-2018 m.m. I-ojo trimestro rezultatai (Pranešėja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija  Vyšniauskienė)
3.    2018-2019 m.m. aktualijos.

Po visuotinio susirinkimo kabinetuose Jūsų lauks dalykų mokytojai ir klasių auklėtojai.

Direktorė     Loreta Pociuvienė

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
PAŽINTIS SU UGNIAGESIO - GELBĖTOJO IR POLICIJOS PAREIGŪNO PROFESIJOMIS

Kovo 8 d. gimnazijoje vyresniųjų klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su ugniagesio –gelbėtojo ir policijos pareigūno profesijomis. Su ugniagesio- gelbėtojo profesija supažindino Šilalės PGT viršininkas Vaidotas Kėbla.

Sveikiname!

IIbg klasės mokinį Mantą Toliušį Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajoniniame etape laimėjus III-ąją vietą. (mokytojas Rimantas Grikšas) Ačiū!

ETNOGRAFINIS ANSAMBLIS VARĖ ŽIEMĄ ŠILALĖJE

Vasario 25 d.  mokyklos folklorinis ansamblis dalyvavo Užgavėnių šventėje Šilalėje. Susirinkę varėme įkyrėjusią žiemą, užgavėjome, pasilinksminome. Valgėme blynus, vaišinomies Užgavėnių valgiais ir šventėme Lašininio su Kanapiniuveselikę.

Sveikiname!

IIbg klasės mokinį Mantą Toliušį Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoniniame etape laimėjus I-ąją vietą ir IIIag klasės mokinį Ovidijų Kutniauską Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoniniame etape  laimėjus II –ąją vietą. M. Toliušį olimpiadai ruošė mokytojas Linas Racevičius, o O. Kutniauską – mokytoja Vitalija Navickienė. Ačiū mokiniams ir  mokytojams už puikius rezultatus!

KVIEČIAME RAŠYTI NACIONALINĮ DIKTANTĄ

Vasario 24 d. 10.00 val. rašysime Nacionalinį diktantą. Kviečiame bendruomenės narius ateiti ir pasitikrinti žinias į Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnaziją. Diktantą rašysime  12 kabinete. Renkamės 9.45 val.

TĖVŲ INICIATYVA SURENGTOS ORIENTACINĖS VARŽYBOS

Svarbiausiuose švietimo dokumentuose pabrėžiama, kad ugdant mokinį svarbu mokyklai glaudžiai bendradarbiauti su jo tėvais(globėjais). Šiais laikais kai visi labai užsiėmę, sunku tai padaryti. Mūsų gimnazijoje aktyviai veikiantis tėvų komitetas  patys parodė iniciatyvą ir nutarė suorganizuoti renginį.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16