1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Kvėdarnos vardas vėl minimas Vilniuje

Pradžioje norėčiau tarti keletą žodžių apie prestižą ir Kvėdarną.  Prestižas (pranc. prestige - autoritetas, įtaka, pagarba) – tai dalyko, daikto, aplinkos ar asmens reputacija, aukštas (kultūrinis, socialinis) (į)vertinimas.  Taip, šis prancūziškas žodis kartas nuo karto tampa Kvėdarnos epitetu ir dėl čia gyvenančių jaunų žmonių, nes jų gebėjimai bei nuopelnai mūsų mažam miesteliui pelno šlovę. Vienas tokių jaunuolių – Viktoras Urbis.

Tolerancijos diena gimnazijoje

Tarptautinė  komisija nacių ir sovietinių okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau tryliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios- Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra MOZAIKA.

Kas svarbiau, nei būti pažymėtam kokybės ženklu?

Jei nuskambėtų po lietuvių liaudį vaikštinėjančios minties ,,Toks tokį pažino ...“ pradžia, kaip norėtųsi ją užbaigti?  Man, lapkričio 12 dieną, ketvirtadienį, grįžtančiai iš Šiaulių ,,Dainos. LT“ konkurso finalo ir žiūrinčiai į penkis Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokinius – Vilių Grikšą (IVbg), Brigitą Macaitę (IV ag), Vygantę Tilmantaitę (I ag), Viktorą Urbį (IV bg) ir Arnoldą Zobielą (I ag) - į galvą atėjo tik tokia posakio pabaiga: ,,...draugu pavadino.“  Šilti ir pagarbūs santykiai, gebėjimas dirbti komandoje, sakymas ,,taip“ vietoj ,,nesąmonė“, ,,nežinau“, ,,neįmanoma“, lankstus ir kūrybiškas mąstymas, puiki klausa ir sugebėjimas regėti grožį bei daugelis kitų talentingai asmenybei reikalingų bruožų vėl lėmė, kad kvėdarniškiai dar viename respublikiniame konkurse išgirstų visų komandų itin laukiamą žodį – ,,nugalėtojai“. Šis žodis apie jaunuosius kūrėjus sakė, kad  yra jaučiantys, matantys, girdintys.

SVEIKINAME

Sveikiname kraštomanų komandą, laimėjusią respublikinio festivalio - konkurso „Daina.lt“ GRAND PRIX!!! :))
Modernizuotą lietuvių liaudies dainą atliko Brigita Macaitė, vaidino Vygantė Tilmantaitė ir Arnoldas Zobiela, filmavo ir montavo Vilius Grikšas, dainą modernizavo ir video klipą režisavo Viktoras Urbis, mokinius konsultavo lietuvių kalbos mokytoja Ligita Budriuvienė.

Sveikiname

Sveikiname gimnazijos komandą, Europos Parlamento informacijos biuro Lietuvoje surengtame konkurso Euroscola 2015 finale užėmusią II-ąją vietą.

Sveikiname

Sveikiname IV bg klasės mokinį Viktorą Urbį, Lietuvos mokinių muzikos olimpiados rajoniniame etape užėmus pirmąją vietą.

Sveikatingumo savaitė ,,Būsi sveikas, būsi laimingas“

2015 m. spalio 12-16 d. gimnazijoje vyko sveikatingumo savaitė ,,Būsi sveikas, būsi laimingas“, kurios tikslas – atkreipti gimnazijos bendruomenės narių dėmesį į sveiką gyvenseną, plėsti žinias apie sveikatos stiprinimo būdus, propaguoti fizinį aktyvumą.

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje atidaryta išmanioji klasė

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje atidaryta išmanioji klasė. Interaktyviam ir kūrybingam vaikų mokymuisi – į vieną tinklą susieti 29 planšetiniai kompiuteriai ir išmanioji lenta. Tai pirmoji tokia klasė visame Šilalės rajone, atversianti galimybę pamokose taikyti šiuolaikinius mokymo metodus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19