Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

1 2 3 4 5 6 7
Sveikiname!

Vakarę Liutkutę, 6a klasės mokinę, Lietuvos 5-8 klasių mokinių Gamtos mokslų-biologijos (STEAM) olimpiados rajono etape užėmus II-iąją vietą, Povilą Barį, 5 klasės mokinį, ir Odetą Lomsargytę, 7 klasės mokinę, - užėmus III-iąsias vietas.
Vakarę ir Povilą olimpiadai ruošė mokytoja Dalia Gailienė, o Odetą - Ligita Martinavičienė. Dėkojame mokiniams ir jų mokytojoms

GERBIAMI MOKYTOJAI, DARBUOTOJAI, TĖVAI, GIMNAZIJOS DRAUGAI IR PARTNERIAI!

Nuoširdžiai dėkojame Jums už gimnazijai 2020 metais suteiktą paramą (iš 1,2 proc. GPM pervesta 1926,34 Eurų). Šias lėšas, pasitarę su Gimnazijos savivaldos institucijomis, planuojame panaudoti gimnazijos materialinės bazės stiprinimui, edukacinių erdvių pritaikymui mokymuisi ir poilsiui.
Turime daug svajonių ir planų, tad labai prašome padėti juos įgyvendinti ir 2021 metais skirti GPM dalį Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai!
AČIŪ VISIEMS, ESAMIEMS IR BŪSIMIEMS RĖMĖJAMS!
Bendruomenės vardu direktorė Loreta Pociuvienė

Sveikiname!

Sveikiname Rugilę Norbutaitę, 6a klasės mokinę, 5-8 klasių  mokinių biologijos olimpiados rajono etape užėmus II-iąją vietą ir  Vakarę Liutkutę, 6a klasės mokinę - užėmus III-iąją vietą. Mokines olimpiadai ruošė mokytoja Dalia Gailienė. Dėkojame už aukštas prizines vietas!

Iškeitėme pamoką į paskaitą

Malonu, kad tokia paskaita kelia susidomėjimą , ne tik mūsų krašto žmonėms, bet ir iš kitų Lietuvos vietų. Jie susidomėję klausė, ar gali aplankyti šią vietą, kurioje Lietuvos vietoje yra šis piliakalnis. Džiugu, kai gali pasigirti gyvenantis visai netoli tos vietos, kuri šiandien įgauna nepaprastą pavidalą, puošiasi ir keičiasi, laukdama ir traukdama vis naujus lankytojus. Tikėkimės,  kad  tokios paskaitos pritrauks jaunus žmones  domėtis savo krašto istorija ir Padievaičio piliakalnis taps vienas lankomiausių objektų Šilalės rajone.

BENDRAS TIKSLAS – GERA SVEIKATA

Kovo 24 d. III g klasių mokiniai buvo pakviesti  į gydytojos Julijos Ožemlauskienės skaitomą nuotolinę paskaitą. Ji kalbėjo apie sveiką gyvenseną, kokį maistą sveikiausia valgyti, kaip pasiskirstyti dienos energetinius poreikius. Gydytoja supažindino su pagrindinėmis  viršsvorio, nutukimo priežastimis bei dažniausiai pasitaikančiomis pasekmėmis ir jų daromą įtaką tolimesniam gyvenimui.

Sveikiname!

Sveikiname Matą Rupšlaukį Lietuvos pradinių klasių mokinių matematikos olimpiados rajono etape užėmus III - iąją vietą. Dėkojame Matui ir jo mokytojai Daivai Palekienei.

Dėmesio!

Keičiasi pamokų ir pradinių klasių mokinių pavėžėjimo laikai.

Virtualios dainos festivalis „Dainuoju Lietuvai“

Kvėdarnos  Kazimiero Jauniaus gimnazijos  Menų metodinė grupė organizavo virtualios dainos festivalį, skirtą Vasario 16-jai paminėti. Džiaugiamės kiekvienu atsiųstu video įrašu, kiekviena iš širdies sudainuota dainele. Dainuodami  po vieną, grupėmis ir  šeimomis, sveikinome Lietuvą  su jos gimtadieniu. Festivaliui savo  dainas  Lietuvai  skyrė  - Smiltė Jašinskaitė 1a kl, Milana Vaišnoraitė 1a kl., Danielė Mikašauskaitė 2a kl, Tėja Rakauskaitė 2a kl., Gintautė Grikšaitė 3kl., Vanesa Skėrytė 3kl.  su mama, Emilija Rimkutė 4a kl. su tėveliu, Vytautė  Juciūtė 4b kl., Arielė Drungilaitė 5 kl.,  Eva Upertaitė IIag kl., Saulenės, Liepos ir Manto  Toleikių šeimos trio,  Drobūkščių šeimynos vaikinai- Marius, Šarūnas, Rustanas, sesučių Meidos  ir Aistės Capaičių  duetas, 8b klasės kolektyvas, bei festivalio svečiai- Kvėdarnos darželio „Saulutė“ auklėtiniai. Visų dalyvių gimnazijoje  laukia organizatorių Padėkos-dovanėlės.         

PAVAKARIO MANKŠTA

Vasario 4 d.16 val. gimnazijos bendruomenės nariai rinkosi į nuotolinę Pavakario mankštą. Mankštą vedė fizinio ugdymo mokytoja Ilona Česaitienė.
Mankštos dalyviai atliko pratimus Pilates pagrindu visoms raumenų grupėms, akcentuojant nugaros, pečių lanko ir pilvo raumenims. Nuotolinė mankšta taps tradicine ir kiekvieną ketvirtadienį tuo pačiu metu norintys mokiniai, jų tėvai ir mokytojai turės galimybę pasimankštinti ir aktyviai praleisti popietę.
Visuomenės sveikatos specialistė Vitalija Zaleckienė

1 2 3 4 5 6 7