1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Vilties ir meilės savaitgalis

Tai buvo geriausias gyvenimo savaitgalis. Ir nors dangus vis niaukėsi ir atrodo tuoj tuoj prapliups lietus, lydėjęs beveik visą kelionę iki Vilniaus, nedrįso šlapinti nei mūsų nei atvykusio svečio.

Olimpinis čempionas mūsų gimnazijoje

Rugsėjo 21 d. mūsų gimnazijoje lankėsi 2000 m. ir 2004 m. vasaros Olimpinių žaidynių čempionas ir rekordininkas, dukart Pasaulio čempionas, Europos čempionas, nacionalinis čempionas ir rekordininkas Virgilijus Alekna. Kartu su Šilalės r. savivaldybės meru Jonu Gudausku, mero  pavaduotoju Valdemaru Jasevičiumi,  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaite bei Šilalės sporto mokyklos direktore Gitana Jurgutiene atvyko pasveikinti mūsų gimnazijos, puikiai pasirodžiusios 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynėse.

Vasaros įspūdžiai iš stovyklos "Žemaitijos "Deimančiukai"

Vaikų ir jaunimos vasaros poilsio programa „Keliauk, pažink, pramogauk“ buvo įgyvendinama Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje dviem pamainomis: I pamaina 2018 m. birželio 26 d. – liepos 2 d. vadovė mokytoja Jurgita Skurdelienė, II pamaina – 2018 m. rugpjūčio 20-24 dienomis vadovės socialinės pedagogės Aušra Letukienė ir Lina Ivanauskaitė-Bertašienė.

Išvyka į SWITCH! renginį

Rugsėjo 20 d. gimnazijos mokiniai lankėsi didžiausiame modernių technologijų ir verslumo renginyje SWITCH!

Lietuvos mokyklų žaidynių 2017-2018 mokslo metų apdovanojimai

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos sportininkai rugsėjo 18 dieną dalyvavo Vilniuje, Valdovų rūmuose, vykusiame Lietuvos mokyklų žaidynių 2017-2018 mokslo metų sezono nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje.

Mokinių pavėžėjimas rugsėjo 4 d.

Informuojame, kad nuo 2018-09-10 d. mokinių pavėžėjimo tvarkaraščiai nesikeičia iki kol bus suderinti ir patvirtinti galutiniai maršrutų sąrašai.

„The Duke of Edinburgh‘s International Award“ (DofE) tarptautinė programa mūsų gimnazijoje

Nuo 2018-05-29 Šilalės raj. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija įgyvendina „The Duke of
Edinburgh‘s International Award“ (DofE) tarptautinę programą, su tikslu paįvairinti mokinių
užimtumo veiklas, skatinti gimnazijos darbuotojų bendradarbiavimą, bendro tikslo siekiant.

Darbo skelbimas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai skubiai reikalingas lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas.

BRANDOS ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ 65-OSIOS LAIDOS ABITURIENTAMS

Po šv. Mišių gimnazijos direktorė Loreta Pociuvienė paskelbė iškilmių pradžią ir visus pakvietė sustoti valstybiniam himnui. Šventės vedėja Lina Ivanauskaitė-Bertašienė kreipėsi į abiturientus: „Tu išeini, abituriente. O viskas lieka čia. Kad ir po dešimties ar dvidešimties metų vėl sugrįši, atrasi čia dalelę savęs. Praeitimi ir prisiminimais alsuos kiekviena klasės kertė ir primins – čia buvai laimingas, čia buvai saugus, čia ir rūpesčių beveik nebuvo...” Po šių žodžių nuoširdžiai abiturientus pasveikino gimnazijos direktorė L. Pociuvienė, šventės proga sveikinimo žodį tarė ir iškilmėse dalyvavę svečiai: Šilalės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Valdemaras Jasevičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė, Traksėdžio seniūnijos seniūnė Regina Audinytė ir Kvėdarnos parapijos klebonas Edgaras Petkevičius. Tėvų vardu į abiturientus kreipėsi tėvų atstovė Inga Jokubaitienė. Po brandos atestatų įteikimo suteiktas žodis abiturientams, kurie atliko finalinę šventės dainą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15