1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
PASITINKAME VASAROS ATOSTOGAS!

Birželio 15 d. – paskutinioji šių mokslo metų diena, 5-8 I-III gimnazijos klasių mokiniams tą dieną vyko projektinė diena „Mokslo metų užbaigimas“.

PAGERBĖME PASIEKUSIUS GERIAUSIŲ REZULTATŲ PER 2017 - 2018 M. M.

Birželio 13 d. popietę šventiškai nusiteikę ir lydimi tėvelių gimnazijos aktų salėje būrėsi geriausių rezultatų per 2017 - 2018 mokslo metus pasiekę mokiniai, rinkosi gimnazijos mokytojai ir kviestiniai renginio svečiai. Šiemet į popietę pakviesti 98 mokiniai, iš kurių 22 mokiniai apdovanoti padėkomis ir vardiniais atminimo suvenyrais už labai gerus mokymosi rezultatus, 31 mokiniui įteiktos padėkos ir vardiniai suvenyrai už sportinius pasiekimus, likusieji apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis už sėkmingą dalyvavimą konkursuose, olimpiadose, meninėje bei sportinėje veikloje.

LIAUDIŠKŲ ŠOKIŲ RYTELIS SVEČIUOSE

2018 m. birželio 6 d. mūsų gimnazijos mokinės pirmą kartą dalyvavo jau tradicija tapusiame liaudiškų šokių rytelyje ,,Šuokem trypkem“, kuris vyko Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje. Šventės tikslas – per lietuvišką dainą ir šokį ugdyti jaunąją kartą, puoselėti liaudiškų žaidimų, šokių  tradicijas.

SVEIKINAME

Sveikiname berniukų komandą, iškovojusią II vietą Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų dviračių kroso varžybose:

Kristupą Mikutį, 6
Kristijoną Tarvydą, 7
Matą Rupšlaukį, 7
Justiną Venckų, 7

Informaciją parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui                      Ingrida Vaičiuvienė

KAZIMIERAS JAUNIUS – ŽMOGUS, TEBETELKIANTIS BENDRUOMENĘ

Koks turi būti, kaip gyventi, kad ir po 170 metų nuo gimimo sugebėtum įkvėpti žmonėms noro susitikti, dalytis gerumu, keistis savo kūrybos vaisiais ar provokuoti  išbandyti nauja?  Atsakymą gali susiformuluoti kiekvienas, kuris susipažino su Kazimiero Jauniaus – kunigo, kalbininko, kilusio iš Lembo kaimo – gyvenimu,  asmenybe,  darbais.  Remdamiesi kai kuriomis apibendrintomis mintimis, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija, Prano Liatuko pradinė mokykla, VšĮ ,,Kraštomanija“,  Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejus, Kvėdarnos kultūros namai iniciavo ir įgyvendino savaitę trukusias ir įvairialypę auditoriją sukvietusias  veiklas.

ĮDOMI PAŽINTIS SU ŠIKŠNOSPARNIAIS IR NE TIK....

Gegužės 29 dieną Iag ir Ibg mokiniai vyko į Mažeikių rajone esantį Renavo dvarą, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Pažink šikšnosparnius“. Renavo dvaro sodybos direktorius D. Makavičius mokiniams pravedė įdomų pažintinį užsiėmimą apie šikšnosparnius. Mokiniai sužinojo, kiek iš viso yra šikšnosparnių rūšių, kur daugiausiai jų gyvena, kad jų būna vabzdžiaėdžių ir vaisėdžių. Direktorius minėjo, jog pasaulyje paplitusios trys šikšnosparnių rūšys – vampyrai, kurie maitinasi krauju. Taip pat mokiniai buvo supažindinti su įvairiais prietaisais, kuriuos naudoja šikšnosparnių stebėtojai. Kai kuriems mokiniams net teko rankose palaikyti šikšnosparnį – mažytį gyvūnėlį, kuris gyvena dvaro teritorijoje.

ABITURIENTAMS NUSKAMBĖJO PASKUTINIS SKAMBUTIS

Gegužės 23 d. 65-osios laidos abiturientams į pamokas kviečiantis skambutis nuskambėjo paskutinį kartą. Paskutinio skambučio šventė prasidėjo šv. Mišiomis Kvėdarnos Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje. Grįžtančius iš bažnyčios abiturientus lydėjo mūsų gimnazijos mažiausieji, penktokai, o mokyklos kieme iškilmingai pasitiko nuo kitų metų liksiantys vyriausieji jos šeimininkai – trečiokai gimnazistai.

Turiningas susitikimas

Gegužės 17 d. pilietiškumo pagrindų pamokoje lankėsi 308 kuopos intendantas seržantas Modestas Stonys ir IV ag klasės mokinė Karolina Šerpetauskaitė, kurie susitiko su IIag ir IIbg klasių mokiniais.

VILTIES BĖGIMAS 2018

Šių metų gegužės 20 -ą dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos Jaunieji maltiečiai dalyvavo jau 11 –ą kartą vykstančiame „Vilties bėgime“. Vieniems iš jų tai buvo pirmasis kartas, o kai kuriems netgi penktasis. Mokiniai džiaugėsi ne tik tuo, kad įveikė 3 kilometrus, bet ir tuo, jog bėgdami jie neša viltį sergantiems ir paremia Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą, skirtą onkologinių ligonių ir jų artimųjų vilčiai nuspalvinti. Paramos dėka šiame centre paslaugos onkologiniams ligoniams ir jų šeimos nariams teikiamos nemokamai.
Grįžome ne tik kupini gerų emocijų, bet ir apdovanoti medaliais. Kai kurie užėmė ir prizines vietas.
                                                                                Martyna Pociūtė , jaunoji maltietė

Minėjome Europos dieną

Gegužės 9-oji – Europos Sąjungos gimimo diena. Šią datą mini visos 28 ES šalys. Nuo 2004 m. Lietuva yra ES narė, todėl ši data svarbi ir mūsų šaliai bei jos piliečiams. Europos diena – tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos valstybių taiką ir vienybę. Mūsų gimnazijoje Europos diena taip pat buvo aktyviai paminėta. Visą savaitę akį džiugino pirmojo aukšto fojė surengta mokinių dailės darbelių paroda piešinių paroda (V. Navickienė).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14