Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo zoninėse varžybose užėmus I-ąją vietą. Komandą varžyboms ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū už puikius rezultatus ir linkime sėkmės kitame etape!

Sveikiname​​!

Sveikiname IIag klasės mokinę Gustę Stanišauskaitę Respublikinio anglų kalbos konkurso rajono etape užėmus I-ąją vietą. Gustę moko ir konkursui ruošė anglų kalbos mokytoja Rasa Jokšienė. Dėkojame už puikų rezultatą.

Sveikiname​!

Sveikiname Iag klasės mokinę Nedą Upertaitę Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etape užėmus I-ąją vietą. Dėkojame mokinei ir ją ruošusiai lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Valerijai Markvat- Ežerinskei bei likime sėkmės kitame etape.

Sveikiname!

Sveikiname IVag klasės mokinę Liną Noreikaitę Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etape užėmus I-ąją vietą. Dėkojame Linai ir ją ruošusiai lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Ligitai Budriuvienei.

Sveikiname!

Ibg klasės mokinį Edviną Toliušį 69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajono etape užėmus I-ąją vieną, o Iag klasės mokinę Nedą Upertaitę – II-ąją vietą. Dėkojame mokiniams ir juos ruošusiai matematikos mokytojai metodininkei  Virginijai Vyšniauskienei.

Gimnazijos direktorės Loretos Pociuvienės 2019 m. veiklos ataskaita

Gimnazijos bendruomenės svarstymui teikiama gimnazijos direktorės 2019 metų veiklos ataskaita. Pasiūlymus dėl ataskaitos vertinimo galite teikti gimnazijos tarybai el. paštu jauniausmok@gmail.com iki vasario 3 dienos.
2020-01-20

Zoninis „Dainų dainelės“ turas Kelmėje

Sausio 16 d. Kelmės  kultūros  centre  vyko moksleivių  TV konkurso  „Dainų  dainelė“  zoninis turas. Jame  pasirodė Kelmės, Raseinių, Šilalės, Jurbarko, Pagėgių ir  Tauragės rajonų  jaunieji  dainos  mylėtojai, viso 45 kolektyvai. Džiaugiuosiu  mūsų  gimnazijos  solistėmis  Eva Upertaite, Rugile Norbutaite, pritariančia grupe-Neda Upertaite, Neda  Rimkute, Ugne Bronislovaityte, Aldu Betingiu, Pauliu Petkumi  ir  Eigirdu Petkumi, kurie  gražiu  pasirodymu  atstovavo  mūsų  Šilalės  rajoną.
Muzikos  mokytoja  Dalia Krasauskienė

MOKINIAI MOKĖSI BENDRAUTI

Sausio 15 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko psichologo užsiėmimai, kuriuos vedė Telšių krizių centro direktorė, psichologė Vanda Benaitienė. Pagrindinis užsiėmimo tikslas – padėti klasės bendruomenei kurti šiltesnį mikroklimatą.

Tarptautinė žodžio AČIŪ diena

„Ačiū mamai, ačiū tėčiui,
Ačiū sesei, tetai, dėdei.
Jeigu būsiu mandagus,
AČIŪ mano draugas bus“