1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Sveikiname!

IVag klasės mokinį   Tomą Vainorį  Lietuvos mokinių informacinių technologijų olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą, o gimnazijoje organizuotose Jaunųjų matematikų varžytuvėse užėmus II-ąją vietą.
Mokinį olimpiadai ruošė mokytojas Mindaugas Ričkus, o varžytuvėms – mokytoja Rasa Surblytė. Ačiū!

PIRMASIS DOFE KOMANDOS IŠBANDYMAS

Septyni DofE  programos dalyviai kartu su žygio vadove Audrone Toleikiene savo komandinio darbo įgūdžius išbandė Šilalės viešosios bibliotekos Pabėgimų kambaryje.
Dėkojame Šilalės viešosios bibliotekos darbuotojai Loretai už svetingumą bei galimybę išbandyti savo jėgas, naujas patirtis ir puikiai praleistą laiką.

Sveikiname!

Gimnazijos mokinių  komandą,  2018-2019 m.m.  Šilalės rajono mokyklų  žaidynių svarsčių kilnojimo  varžybose, užėmus I-ąją vietą.

Komandos nariai:
Dovydas Šiaudvytis, IVag
Augustinas Gečas, IIag
Darius Kazlauskis, Iag
Dainius Kuizinas, IIbg
Laimonas Tautvydas, IIIg
Nojus Naujokas, Iag
Martynas Jurgutis, IIIg
Gita Mauricaitė, IIbg

Komandą varžyboms ruošė mokytojai Kęstutis ir Ilona Česaičiai. Dėkojame už puikius rezultatus!

AIDS: GERIAU ŽINOTI

Gruodžio 1-ąją pasaulyje minima kovos su AIDS  diena. Jau 30 metų kai Lietuvoje pirmą kartą užfiksuotas ŽIV atvejis. Norėdami atkreipti mokinių dėmesį į šią problemą, surengėme protmūšius  „AIDS:geriau žinoti“ Juose žinias pasitikrino IIg klasių mokiniai. Protmūšius vedė biologijos mokytoja Kristina Putejeva. Daugiausia balų surinkusios komandos apdovanotos atminimo dovanėlėmis.

Sveikiname!

Gimnazijos vaikinų  komandą,  2018-2019 m.m.  Šilalės rajono mokyklų  žaidynių futbolo  varžybose, užėmus I-ąją vietą, o merginų komandą užėmus –III-iąją vietą.

LIETUVOS KARIUOMENEI – 100

Lapkričio 23-iąją minime Lietuvos kariuomenės 100-metį. Šia proga lapkričio 21 d. gimnazijoje vyko projektinė diena. I-IVg klasių mokiniai dalyvavo susitikime su LK KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės  savanoriais. Svečiai supažindino su Lietuvos kariuomenės struktūra, nacionalinio saugumo grėsmėmis, savanorystės svarba krašto apsaugoje.

Respublikinėse mokinių VEX IQ robotų varžybose užimta 2 vieta

Lapkričio 16 dieną Kauno Žaliakalnio progimnazijoje vyko Respublikinės mokinių VEX IQ robotų varžybos. Į varžybas susirinko apie 30 komandų iš visos Lietuvos. „VEX IQ CHALLENGER NEXT LEVEL“ rungtyje jėgas išbandė ir trys mūsų gimnazijos komandos: „12307A Kings“ (Karolis Grikšas 6b, Svajūnas Parakininkas 6b), „Dragons“ (Danielius Rudys 8b, Erikas Žvirblis 8b) ir „Light speed“ (Ąžuolas Šiaudvytis 6b, Šarūnė Kiškūnaitė 8a).

GIMNAZIJĄ APLANKĖ BUVUSI MOKINĖ

Lapkričio 14 d. gimnazijoje  apsilankė Lietuvos alpinizmo asociacijos prezidentė Vilma Tūbutytė. Vilma buvusi mūsų gimnazijos mokinė. Susitikimų su mokiniais metu ji papasakojo, kaip susidomėjo alpinizmu, kokios savybės reikalingos alpinistui.  Viešnia parodė alpinistui reikalingas priemones: virvę, apraišus, šalmą, „frendus“, specialią aprangą, batus, akinius ir pan. Ji pabrėžė, kad būti alpinistu nebūtina būti geru sportininku, tačiau tam reikia techniškai pasiruošti.  Kopiant į kalnus labai svarbu pasirinkti žmonės, kuriais visada galima pasitikėti bet kokiose situacijose.

AKCIJA „UŽKANDŽIAUKIME SVEIKAI“

Šiais metais gimnazijoje įgyvendinama Lėtinių ir neinfekcinių ligų prevencijos programa „Sveikatos kodas- sveika gyvensena“. Vienas iš sveikos gyvensenos komponentų –sveika mityba. Minėdami Europos sveikos mitybos dieną ir ragindami mokyklos bendruomenės narius užkandžiauti sveikai, surengėme akciją. Ilgosios pertraukos metu vaišinomės įvairiais džiovintais riešutais (lazdyno, žemės, graikiškais, anakardžiais, migdolais), razinomis, saulėgrąžų sėklomis. Tikimės, kad daugiau mokyklos bendruomenės narių į savo mitybos racioną įtrauks šiuos užkandžius ir užkandžiaus sveikai.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17