Kviečiame naujus mokslo metus pradėti saugiai

Nors augantys susirgimų COVID-19 skaičiai ir toliau neramina, tačiau didėjantys vakcinuojamų asmenų skaičiai, bei įgyjamos naujos žinios apie viruso valdymą, leidžia planuoti mokyklų atvėrimą kontaktiniam ugdymui. Tai turi būti daroma saugiai, įvertinant visas rizikas ir kartu sukuriant galimybes moksleiviams grįžti į klases. Todėl būtinas visos mokyklos bendruomenės susitelkimas ir supratimas, jog  nesilaikydami karantino taisyklių, nesaugodami savęs nuo viruso, rizikuojame ne tik savo, bet ir visos mokyklos bendruomenės sveikata.

Mokinių pavėžėjimas

Mokinių pavėžėjimo grafikai rugsėjo 3 dieną.

INFORMACIJA APIE LAISVĄ ANKSTYVOJO UŽSIENIO (ANGLŲ) KALBOS MOKYTOJO PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. 8 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia atranką ankstyvojo užsienio (anglų) kalbos mokytojo pradinio ugdymo klasėse pareigybei užimti 2021-2022 m.m.

INFORMACIJA APIE LAISVĄ BIOLOGIJOS MOKYTOJO PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. 8 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia atranką biologijos mokytojo pareigybei užimti nuo 2021-2022 mokslo metams.

INFORMACIJA APIE LAISVĄ CHEMIJOS MOKYTOJO PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. 8 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia atranką chemijos mokytojo pareigybei užimti 2021-2022 m.m.

INFORMACIJA APIE LAISVĄ VOKIEČIŲ KALBOS MOKYTOJO PAREIGYBĘ IR ATRANKĄ Į ŠIĄ DARBO VIETĄ

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija (savivaldybės biudžetinė įstaiga, Šilalės g. 37, Kvėdarna LT-75348, Šilalės rajonas, tel. 8 449 554 15, el. p. jauniausmok@gmail.com; www.jauniausgimnazija.lt, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190329594) skelbia atranką vokiečių kalbos mokytojo pareigybei užimti 2021-2022 m.m.

Jubiliejinėje DofE programos ceremonijoje apdovanoti ir Šilalės raj. Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos dalyviai

Rugpjūčio 23 ir 24 dienomis Vilniaus universiteto botanikos sode vyko „The Duke of Edinburgh's International Award” (DofE) programos apdovanojimų ceremonija. Per dvi dienas 300 jaunų žmonių iš visos Lietuvos apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos lygio ženkleliais ir tarptautiniais sertifikatais. DofE apdovanojimus įteikė Švietimo, mokslo ir sporto viceministrai Ramūnas Skaudžius ir Agnė Kudarauskienė, Jungtinės Karalystės gynybos atašė Steve Gleisinger ir Britų pramonės ir prekybos rūmų steigėjas Lietuvoje, Karalienės Elžbietos II apdovanotas Britų imperijos ordinu, Chris Butler.

Projektinė veikla ,,Aktyvus menas”

Birželio 15 dieną Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos pradinukams vyko integruota kūno kultūros ir dailės dalykų projektinė veikla ,,Aktyvus menas”. Neformaliojo švietimo užsiėmimų vadovė Milda Galdikaitė –Mikašauskienė ir dailės mokytoja Daiva Urniežienė sukvietė visus pradinių klasių mokinius į gimnazijos parką, kad prieš paskutinę mokslo metų popietę praleistų smagiai ir kūrybingai.

ARTĖJANT VASAROS SEZONUI – PRIMINIMAS APIE VAIKŲ IR PAAUGLIŲ DARBO REGLAMENTĄ

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad dažniausiai pasitaikantys pažeidimai jaunųjų darbuotojų darbe yra nelegalus darbas, darbo laiko reglamento nepaisymas, neišmokamas darbo užmokestis, netinkamos darbo sąlygos, piktnaudžiavimas jų darbo bei poilsio laiku.

DĖMESIO!

Būsimų Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 1 klasės pradinio ugdymo mokinių tėvų (globėjų) ir Pajūralio skyriaus mokinių ir ugdytinių tėvų (globėjų) dėmesiui, informuojame, kad prašymai į ugdymo įstaigą priimami tik šiuo el. p. gimnazijosrastine@gmail.com iki 2021 m. gegužės 31 d