1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
MOKINIŲ DARBŲ PARODA ŠILALĖS V. STATKEVIČIAUS MUZIEJUJE

Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje nuo balandžio 4 d. eksponuojami mūsų gimnazijos 7-8 klasių mokinių audimo ir avalono technikomis atlikti kūrybiniai darbai. Parodos „Aukso žuvys po ledu“ surengimą inicijavo technologijų mokytoja metodininkė Daiva Urniežienė. Maloniai kviečiame apsilankyti  muziejuje ir pasigrožėti darbais. Paroda veiks iki balandžio 30 d.

GIMNAZIJOS BENDRUOMENĘ SUJUDINO LIAUDIES ŠOKIAI

Antradienį (balandžio 4 d.) mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Visa mokykla šoka“. Šilalės r. sav. kultūros centro jaunimo folkloro ansamblio „Gers smuoks“ (vadovės Irmina Kėblienė, Jolanta Kažukauskienė, Ilona Raudonienė) bei Šilalės mokyklų - Simono Gaudėšiaus gimnazijos ir Dariaus ir Girėno progimnazijos - neformaliojo mokinių švietimo „Etnokultūros studija“ (vadovė Irmina Kėblienė) mokiniai atvykę į gimnaziją mokė žaisti senovinius liaudies žaidimus, supažindino su folklorinio festivalio „Patrepsynė“ šokiais. Į folklorinių šokių sūkurį linksmai įsiliejo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

KVĖDARNIŠKIAI ŠAŠKIŲ FINALINĖSE VARŽYBOSE

Gimnazijos mokinių komanda, kurią sudarė Kotryna Kerpytė, Rasvydas Šlajus, Tadas Bendikas ir Edvinas Pielikis, šeštadienį (balandžio 1 d.) dalyvavo Lietuvos mokinių žaidynių šaškių finalinėse varžybose Jonavoje. Džiaugiamės iškovota 9-ąja vieta (varžybose dalyvavo 21 komanda) ir Šilalės rajonui pelnytais 70 taškų. Dėkojame mokiniams ir jų mokytojai Ilonai Česaitienei!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21