1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Lietuvos moksleivių sąjungos informacija

Lietuvos moksleivių sąjunga (toliau – LMS) – vienintelė tiesiogiai mokiniams atstovaujanti bei mokinių savivaldas vienijanti jaunimo organizacija, šiuo metu įsteigusi 36 padalinius šalyje. Reaguodami į pokyčius organizuojant ugdymo(si) procesą, LMS jaunimo politikos koordinatoriai sudarė anketą mokiniams, kurioje galima užduoti klausimų, pateikti pasiūlymų / komentarų ar pranešti apie situaciją nuotolinio mokymo(si), valstybinių brandos egzaminų organizavimo, psichosocialinės aplinkos ar kitomis temomis. Anketa atvira neterminuotai, ją rasite mūsų Facebook puslapyje ar paspaudę ant nuorodos: https://forms.gle/BysoYbjheproxREEA

Gerb. mokyklos bendruomene,

šiandien visi esame iššūkio, su kuriuo susiduria ne tik Lietuva, bet ir visas pasaulis, dalyviai. Kartu galime tapti ir naujų galimybių, proveržio kūrėjais. Tai yra proga mūsų švietimo sistemai tapti modernesne, drąsiai priimančia šiuolaikines skaitmenizacijos galimybes. Jau dabar viešai kalbama apie šių pokyčių ilgalaikę reikšmę, visa bendruomenė aktyviai įsitraukia į unikalių sprendimų paiešką ir įgyvendinimą.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija

Informacija tėvams (parsisiųsti). Informacija mokytojams (parsisiųsti). Informacija mokiniams (parsisiųsti).

Informacija tėvams

Gimnazija, ruošdamasi ugdymo proceso organizavimui nuotoliniu būdu, be kitų paruošiamųjų darbų,  rinko duomenis apie mokinių galimybes mokytis namuose (turimus įrenginius, interneto ryšį ir pan.). Apibendrintus duomenis pateikėme Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai.

Rekomendacijos dėl nuotolinio mokymo(si)

Rekomendacijos tėvams (parsisiųsti) Rekomendacijos mokiniams (parsisiųsti)

Ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas (parsisiųsti)