Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
Sveikiname!

Mokinių komandą „Ežiogolo“ finalinėse varžybose laimėjus  II-ąją vietą.

PENKTADIENĮ – PAMOKOS BE SIENŲ

Gegužės 12 dieną, nuostabiai gražų penktadienį, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 8a ir 8b klasės mokiniai rinkosi į gimnaziją žinodami, kad šiandien jų laukia neeilinė diena – pamokos be sienų „Lopaičių piliakalnio turtai“. Gimnazijos kieme mokiniai susiskirstė į grupes bei išsitraukė matematikos, istorijos, dailės, chemijos, rusų ir anglų kalbos mokytojų paruoštų užduočių komplektus. Susėdę į šaunių vairuotojų valdomus geltonuosius autobusiukus, lydimi matematikos mokytojos Rasos Surblytės, istorijos mokytojos Laimos Nagevičienės ir informacinių technologijų mokytojos Audronės Toleikienės išvyko į Rietavo savivaldybėje, Tverų seniūnijoje, esantį Lopaičių piliakalnį.

Renginys šeimos dienai paminėti

Gegužės 16 d. vyko Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos ir Šilalės Viešosios bibliotekos organizuotas linksmas ir intelektualus žaidimas "EUROPROTAI", skirtas šeimos dienai paminėti.

SVEIKINAME!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą 2016-2017 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose užėmus I-ąją vietą, o tarpzoninėse varžybose – III-iąją.  Komandos vadovė - Ilona Česaitienė.  Dėkojame!

SVEČIUOSE TAURAGĖS PROFESINIO CENTRO ATSTOVAI

Penktadienį gimnazijoje lankėsi Tauragės profesinio centro atstovai, kurie supažindino II-ų klasių mokinius su mokymo programomis, popamokine veikla.

SPORTININKAI DŽIUGINA PERGALĖMIS

Gegužės 6 d. net trys gimnazijos mokinių komandos iškovojo pergales varžybose. I-ąją vietą Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų dviračių kroso varžybose iškovojo mergaičių komanda, II-ąją vietą – gimnazijos berniukų komanda. Lietuvos mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybose vaikinų komanda iškovojo III-iąją vietą. Sveikiname nugalėtojus ir komandų trenerius Iloną ir Kęstutį Česaičius.

MOKINIAI GILINO ŽINIAS APIE SVEIKĄ GYVENSENĄ

Š.m. balandžio 28 d. gimnazijoje mokiniai klausė Šilalės VSB lektoriaus Donato Grigalio paskaitos apie rūkymą. Lektorius daug dėmesio skyrė rūkymui elektroninėmis cigaretėmis ir paneigė mitus, kad tai padeda mesti rūkyti ir jos mažiau kenkia sveikatai. Mokiniai trumpai buvo supažindinti su teisiniais dokumentais,  reglamentuojančiais psichotropinių medžiagų turėjimą, platinimą ir vartojimą.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą 2016-2017 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose užėmus I-ąją vietą, o merginų komandą –III-iąją vietą. Komandos vadovė - Ilona Česaitienė.  Ačiū už puikius rezultatus!