1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Renginys šeimos dienai paminėti

Gegužės 16 d. vyko Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos ir Šilalės Viešosios bibliotekos organizuotas linksmas ir intelektualus žaidimas "EUROPROTAI", skirtas šeimos dienai paminėti.

SVEIKINAME!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą 2016-2017 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose užėmus I-ąją vietą, o tarpzoninėse varžybose – III-iąją.  Komandos vadovė - Ilona Česaitienė.  Dėkojame!

SVEČIUOSE TAURAGĖS PROFESINIO CENTRO ATSTOVAI

Penktadienį gimnazijoje lankėsi Tauragės profesinio centro atstovai, kurie supažindino II-ų klasių mokinius su mokymo programomis, popamokine veikla.

SPORTININKAI DŽIUGINA PERGALĖMIS

Gegužės 6 d. net trys gimnazijos mokinių komandos iškovojo pergales varžybose. I-ąją vietą Lietuvos mokyklų žaidynių kalnų dviračių kroso varžybose iškovojo mergaičių komanda, II-ąją vietą – gimnazijos berniukų komanda. Lietuvos mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybose vaikinų komanda iškovojo III-iąją vietą. Sveikiname nugalėtojus ir komandų trenerius Iloną ir Kęstutį Česaičius.

MOKINIAI GILINO ŽINIAS APIE SVEIKĄ GYVENSENĄ

Š.m. balandžio 28 d. gimnazijoje mokiniai klausė Šilalės VSB lektoriaus Donato Grigalio paskaitos apie rūkymą. Lektorius daug dėmesio skyrė rūkymui elektroninėmis cigaretėmis ir paneigė mitus, kad tai padeda mesti rūkyti ir jos mažiau kenkia sveikatai. Mokiniai trumpai buvo supažindinti su teisiniais dokumentais,  reglamentuojančiais psichotropinių medžiagų turėjimą, platinimą ir vartojimą.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą 2016-2017 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose užėmus I-ąją vietą, o merginų komandą –III-iąją vietą. Komandos vadovė - Ilona Česaitienė.  Ačiū už puikius rezultatus!

Išvyka į MRU organizuojamos teisės olimpiados antrąjį etapą

Penktadienį, balandžio 28 d. grupelė gimnazijos mokinių vyko į Mykolo Romerio universiteto organizuojamos teisės olimpiados antrąjį etapą.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą, iškovojusią II-ąją vietą Šaudymo varžybose, skirtose Šilalės mero taurei laimėti.
Komandos nariai:
Orestas Ašmontas,
Mantas Toliušis,
Lukas Rumšas,
Vesta Jakaitė,
Monika Skarulskytė,
Almeda Norkutė.
Komandos vadovas Rimantas Grikšas. Ačiū!

SVEIKINAME!

Mokinių komandą, 2016-2017 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybose, laimėjus I-ąją vietą.

Komandos nariai :
Rokas Audinis,
Mantas Audinis,
Kazys Grimalis,
Giedrius Vyštartas,
Lukas Kuzminskas,
Mindaugas Jurkus,
Žilvinas Vaitiekus,
Donatas Vaičiulis.

Komandą ruošė   kūno kultūros mokytoja Ilona Česaitienė. Dėkojame už puikų rezultatą ir linkime sėkmės kitame etape!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14