Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
DALYVAVOME LAISVĖS MALŪNĖLIŲ GAMINIMO DIRBTUVĖSE

Kovo 3 d. gimnazijos pradinių klasių ir 5-7 klasių mokiniai per 4 pamoką rinkosi į Laisvės malūnėlių gaminimo dirbtuves. Dirbtuves organizavo Kvėdarnos kultūros namų koncertų (spektaklių) organizatorė Aldutė Rimkienė. Kad  mokiniams būtų smagiau gaminti malūnėlius, juos linksmino, liaudies šokius šokti kvietė kolektyvas iš Šilalės „Gers smuoks“  su šauniąja kolektyvo vadove Ilona Raudoniene.

NACIONALINIS DIKTANTAS – PUIKI PROGA PASITIKRINTI SAVO ŽINIAS

Vasario 28 d. (penktadienį) gimnazijoje 8 mokiniai ir 7 suaugusieji turėjo puikią galimybę pasitikrinti lietuvių kalbos žinias, rašydami Nacionalinį diktantą. Kai kurie mokytojai bei administracijos atstovai Nacionalinio diktanto konkurse dalyvauja kasmet.
Džiugu, kad rašyti diktantą nepabūgo mokiniai  ir ketvirtokų gimnazistų mamos.

Sveikiname!

Sveikiname Lietuvos mokinių Etno kultūros olimpiados zoninio turo nugalėtojas Iag klasės  mokines   Nedą  ir Evą  Upertaites, kurios atstovaus  Žemaitijos regioną finaliniame respublikiniame  ture  Vilniuje. Linkime didžiausios sėkmės!

MOKINIAI GAMINO SVEIKATAI PALANKIUS UŽKANDŽIUS

Norint sveikai maitintis, svarbiausia įvairus ir tinkamai parinktas maistas, su kuriuo organizmas gautų reikiamą angliavandenių, riebalų, baltymų, visų vitaminų bei mineralų kiekį. Tinkamas maistas vaikams ir jaunuoliams yra būtinas gerai sveikatai, augimui ir reikiamam fiziniam aktyvumui palaikyti.

LEKTORIAUS TEZĖS VERTĖ SUSIMĄSTYTI

Vasario 24 d. gimnazijoje lankėsi projekto „Kartu“ dalyvis profesionalus lektorius Emas Gricius. Susitikimo tema – „Socialinių tinklų iliuzijos“. 

IŠVYKA Į LR SEIMĄ IR JONO ŽEMAIČIO KARO AKADEMIJĄ

Vasario 7 dieną gimnazijos Jaunieji šauliai ir besidomintys Seimo darbu bei kariūno profesija, vyko į Vilnių. Lankėme LR Seimą ir Generolo Jono Žemaičio Karo Akademiją. Kelionę mums padėjo suorganizuoti buvęs rajono meras, TS-LKD partijos sekretoriato vadovas Jonas Gudauskas.

VALSTYBINĖS ŠVENTĖS PROGA SUORGANIZUOTAS PROTMŪŠIS

Vasario 12-osios vakarą į gimnazijoje organizuojamą protmūšį  rinkosi mokiniai, tėvai, klasių auklėtojai, mokytojai, svečiai iš kitų miestelių. Protmūšį, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, vedė Rima Norvilienė.

ORIENTACINĖS VARŽYBOS SUBŪRĖ MOKYKLOS BENDRUOMENĘ

Pastaruoju laiku daug kalbama apie sveiką gyvenseną, ieškoma būdų, kaip vaikus ir jaunimą paskatinti sportuoti. Tuo tikslu Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokinių tėveliai vasario 7 d. (penktadienį) suorganizavo naktines orientavimosi varžybas „Įveik tamsą“.

Gimnazijos komanda - „VEX ROBO Akropolis 2020“ čempionai

Šių metų vasario 7 d. Klaipėdoje vyko respublikinės moksleivių robotų konstruktorių varžybos „VEX ROBO Akropolis 2020“. Į varžybas buvo pakviesta ir mūsų gimnazija. Gimnaziją atstovavo 3 komandos: „Light speed“ (Danielius Rudys (Iag) ir Šarūnė Kiškūnaitė (Ibg)), „Mechanikai“ (Valentinas Kvietkus (6a) ir Aurimas Gudelis (8b)) ir „Kings“ (Svajūnas Parakininkas (7b) ir Karolis Grikšas (7b)).