1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Rekomendacijos dėl nuotolinio mokymo(si)

Rekomendacijos tėvams (parsisiųsti) Rekomendacijos mokiniams (parsisiųsti)

Ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas (parsisiųsti)

IKT koordinatorius

Gimnazijos IKT koordinatorius – informacinių technologijų mokytojas metodininkas Mindaugas Ričkus. IKT koordinatorius nuotolinio mokymo metu konsultuoja mokytojus, mokinius ir jų tėvus skaitmeninių technologijų naudojimo klausimais.

Dėmesio!

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 30 d. suinteresuoti asmenys bus aptarnaujami tik nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai būtina atitinkamas funkcijas ar paslaugas atlikti darbo vietoje.

Erasmus+ projektas ,,Civil Initiative’’

Turkijoje vykusiame Erasmus + projekte ,,Civil Initiative’’ kartu su komanda iš Lietuvos  dalyvavo  dvi Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos antrokės – Rugilė Toliušytė ir Gustė Stanišauskaitė. Projekte be Lietuvos atstovų dalyvavo jaunimas iš Didžiosios  Britanijos, Vengrijos, Turkijos, Danijos, Norvegijos (9 dalyviai + 1 lyderis iš kiekvienos komandos).

Sveikiname!

Iag klasės mokinę Nedą Upertaitę Lietuvos mokinių meninio skaitymo regioniniame konkurse užėmus III-iąją vietą.
Dėkojame mokinei ir ją ruošusiai lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Valerijai Markvat - Ežerinskei.

Dėl viruso plitimo prevencijos "Šimtadienio" šventėje

Direktorės įsakymas dėl viruso plitimo prevencijos "Šimtadienio" šventėje (atsisiųsti).

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą Šilalės rajono mokyklų žaidynių smiginio varžybose užėmus I-ąją vietą, o merginų komandą - II vietą. Dėkojame mokiniams ir juos ruošusiai mokytojai Ilonai Česaitienei.

DALYVAVOME LAISVĖS MALŪNĖLIŲ GAMINIMO DIRBTUVĖSE

Kovo 3 d. gimnazijos pradinių klasių ir 5-7 klasių mokiniai per 4 pamoką rinkosi į Laisvės malūnėlių gaminimo dirbtuves. Dirbtuves organizavo Kvėdarnos kultūros namų koncertų (spektaklių) organizatorė Aldutė Rimkienė. Kad  mokiniams būtų smagiau gaminti malūnėlius, juos linksmino, liaudies šokius šokti kvietė kolektyvas iš Šilalės „Gers smuoks“  su šauniąja kolektyvo vadove Ilona Raudoniene.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12