SVEIKINAME!

Mokinių komandą,  2017-2018 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų futbolo 5x5 zoninėse varžybose, laimėjus III-ąją vietą.
Komandos nariai:
Kristijonas Tarvydas, 7 kl.
Justinas Venckus, 7 kl.
Jomantas Venckus, 7 kl.
Paulius Petkus, 7 kl.
Matas Rupšlaukis, 7 kl.
Emilijus Bernotas, 7 kl.
Lukas Lomsargis, 5 kl.

Mokinius ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Dėkojame!

Edukacinė pamoka-spektaklis "Augame su M.K.Čiurlioniu"

Puiki edukacinė pamoka-spektaklis Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus Gimnazija mokiniams "Augame su M.K.Čiurlioniu". Dėkingi M.K.Čiurlionio fondui,muzikantėms ir artistei I.Bogdanovičiūtei.

Pasaulinė savanorystės diena

Mokyklos savanoriai paminėjo Pasaulinę savanorystės dieną ir mūsų mokykloje! Mokiniai noriai sprendė paruoštas užduotis, domėjosi galimybėmis savanoriauti Šilalės rajone.

Sveikiname!

Mokinių komandą,  2017-2018 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo varžybose, laimėjus I-ąją vietą.
Nojus Naujokas, 8a
Rokas Audinis, IVag
Mantas Audinis, IVag
Žilvinas Vaitiekus, IVbg
Tomas Kvietkus, IVbg
Dovydas Šiaudvytis, IIIag
Darius Kazlauskis, 8a
Jordanas Šiaudvytis, IIbg

Mokinius ruošė mokytoja Ilona Česaitienė. Dėkojame už puikius rezultatus!

PAMINĖJOME AIDS DIENĄ

Gruodžio 1-ąją minima Pasaulinė AIDS diena. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti nulio naujų ŽIV užsikrėtimų, nulio diskriminacijos, nulio naujų mirčių nuo AIDS!

FIZINIO AKTYVUMO KONKURSAS „MAMA, TĖTIS IR AŠ“

Lapkričio 28 d. į gimnaziją rinkosi 5-6 klasių mokinių tėvai. Jie kartu su savo vaikais dalyvavo fizinio aktyvumo konkurse „Mama, tėtis ir aš“, kurį finansuoja Šilalės r. savivaldybė.  Vaikai, kurie negalėjo ateiti su savo tėveliais, į konkursą pasikvietė savo seses, dėdę, tetą.

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai reikalingas lietuvių kalbos mokytojas. Darbo krūvis priklauso nuo tarifikuotų pamokų skaičiaus.  2017-2018 m.m. – 23 kontaktinės pamokos. Darbo sutarties rūšis – neterminuota.

LINKSMOSIOS VARŽYBOS

Lapkričio 24 d. 7 klasių mokiniams buvo surengtos „Linksmosios varžybos“. Mokiniai turėjo progą išbandyti save netradicinėse rungtyse. Daug jėgų pareikalavo virvės traukimas, svarsčių nešimas, kopimas sienele ir pan.

SVEIKINAME

Mokinių komandą,  2017-2018 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių futbolo 5x5 varžybose, laimėjus I-ąją vietą.
Kristijonas Tarvydas,  7
Justinas Venckus, 7
Jomantas Venckus,7
Paulius Petkus, 7
Matas Rupšlaukis, 7
Emilijus Bernotas, 7
Gvidas Montvilas, 7
Lukas Lomsargis, 5

Mokinius ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū komandai ir mokytojams. Linkime sėkmės kitame etape!

Gerosios patirties sklaida

Lapkričio 23 dieną Plungės Akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla organizavo respublikinę metodinę – praktinę konferenciją „Ugdymo turinio integravimo galimybės ugdymo kokybės gerinimui“. Konferencijoje dalyvavo mokytojai iš Plungės Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos bei „Saulės“ gimnazijos, Šilalės raj. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos, Akmenės r. Akmenės gimnazijos, Klaipėdos Vitės pagrindinės mokyklos bei Gedminų progimnazijos, Telšių „Džiugo“ gimnazijos bei „Ateities“ progimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos, Vilniaus A. Vienuolio progimnazijos.