1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Aplankė Kalėdų senelis

Šiandien mūsų gimnazijoje vyravo Kalėdinė nuotaika. Į gimnaziją rinkosi kalėdiškai pasipuošę mokiniai.

Kūrybinė paroda

Gimnazijos I aukšto fojė papuošė autorinių darbų paroda „Arčiau tikslo...“.

Etninės kultūros olimpiada

Sveikiname III g klasės mokinę Evą Upertaitę Šilalės rajono mokinių Etno kultūros olimpiadoje užėmusią 1 vietą!

Fizinio ugdymo pamokos Padievaičio piliakalnyje

Fizinio ugdymo pamokos lauke – tai puikus sportas, atsipalaidavimas nuo protinės veiklos.

Kalėdinė dvasia mūsų gimnazijoje

Gimnazijos I aukšto fojė pasipuošė adventiniais ir kalėdiniais vainikais ir puokštėmis.

DĖMESIO!

Pavėžėjimas į mokyklą
Ankstinamas mokinių pavėžėjimas į mokyklą iš Gūvainių ir Antupalio. Gūvainių sustojimo vietoje mokiniai bus paimami 7:09 val, o Antupalio 7:15 val. Vairuotojas D. Petrošius, autobusas VW Crafter, Valst. Nr. JHU 332

Tarptautinės vaikų draugystės iniciatyva MATAU TAVE

Lapkričio 19 dieną Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos  mokiniai prisijungė prie tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos MATAU TAVE,  gimnazijos kiemelyje vaikai sušoko šokį „Dinamitas“ ,kurios tikslas skatinti vaikų draugystę ir tai išreikšti per šokį.

KVĖDARNOS K. JAUNIAUS GIMNAZIJA PRISIJUNGĖ PRIE GLOBALAUS ŠVIETIMO SAVAITĖS

Lapkričio 15-21 d. DofE ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kvietė jungtis prie Globalaus švietimo savaitės. Tai jau 23-ią kartą organizuojama Globalaus švietimo savaitė – Global Education Week – siekia atkreipti dėmesį į atskirties mažinimą, jaunimo psichologinę sveikatą, sveikų ir naudingų įpročių formavimo svarbą.

Gimnazijos atstovės nuotolinėje stovykloje „Challenge the challenge Junior“!

Šių metų lapkričio 11 d. keturi Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos mokiniai: Rugilė Norbutaitė (7a klasė), Lukrecija Rimkutė (7a klasė), Simas Navardauskas (7a klasė) ir Gabija Pamedidytė (6a klasė) dalyvavo 5-8 klasių mokiniams organizuotoje „accelerator_x junior“ inovacijų ir verslumo nuotolinėje stovykloje „Challenge the challenge Junior“!. Stovykloje mokiniai sprendė socialines problemas, kūrė verslo idėjas ir ruošė pristatymus investuotojams.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11