Dėl viruso plitimo prevencijos "Šimtadienio" šventėje

Direktorės įsakymas dėl viruso plitimo prevencijos "Šimtadienio" šventėje (atsisiųsti).

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą Šilalės rajono mokyklų žaidynių smiginio varžybose užėmus I-ąją vietą, o merginų komandą - II vietą. Dėkojame mokiniams ir juos ruošusiai mokytojai Ilonai Česaitienei.

DALYVAVOME LAISVĖS MALŪNĖLIŲ GAMINIMO DIRBTUVĖSE

Kovo 3 d. gimnazijos pradinių klasių ir 5-7 klasių mokiniai per 4 pamoką rinkosi į Laisvės malūnėlių gaminimo dirbtuves. Dirbtuves organizavo Kvėdarnos kultūros namų koncertų (spektaklių) organizatorė Aldutė Rimkienė. Kad  mokiniams būtų smagiau gaminti malūnėlius, juos linksmino, liaudies šokius šokti kvietė kolektyvas iš Šilalės „Gers smuoks“  su šauniąja kolektyvo vadove Ilona Raudoniene.

NACIONALINIS DIKTANTAS – PUIKI PROGA PASITIKRINTI SAVO ŽINIAS

Vasario 28 d. (penktadienį) gimnazijoje 8 mokiniai ir 7 suaugusieji turėjo puikią galimybę pasitikrinti lietuvių kalbos žinias, rašydami Nacionalinį diktantą. Kai kurie mokytojai bei administracijos atstovai Nacionalinio diktanto konkurse dalyvauja kasmet.
Džiugu, kad rašyti diktantą nepabūgo mokiniai  ir ketvirtokų gimnazistų mamos.

Sveikiname!

Sveikiname Lietuvos mokinių Etno kultūros olimpiados zoninio turo nugalėtojas Iag klasės  mokines   Nedą  ir Evą  Upertaites, kurios atstovaus  Žemaitijos regioną finaliniame respublikiniame  ture  Vilniuje. Linkime didžiausios sėkmės!

MOKINIAI GAMINO SVEIKATAI PALANKIUS UŽKANDŽIUS

Norint sveikai maitintis, svarbiausia įvairus ir tinkamai parinktas maistas, su kuriuo organizmas gautų reikiamą angliavandenių, riebalų, baltymų, visų vitaminų bei mineralų kiekį. Tinkamas maistas vaikams ir jaunuoliams yra būtinas gerai sveikatai, augimui ir reikiamam fiziniam aktyvumui palaikyti.

LEKTORIAUS TEZĖS VERTĖ SUSIMĄSTYTI

Vasario 24 d. gimnazijoje lankėsi projekto „Kartu“ dalyvis profesionalus lektorius Emas Gricius. Susitikimo tema – „Socialinių tinklų iliuzijos“.

IŠVYKA Į LR SEIMĄ IR JONO ŽEMAIČIO KARO AKADEMIJĄ

Vasario 7 dieną gimnazijos Jaunieji šauliai ir besidomintys Seimo darbu bei kariūno profesija, vyko į Vilnių. Lankėme LR Seimą ir Generolo Jono Žemaičio Karo Akademiją. Kelionę mums padėjo suorganizuoti buvęs rajono meras, TS-LKD partijos sekretoriato vadovas Jonas Gudauskas.