Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Konkursas „Temidė“

Šiemet, kaip ir kasmet, Lietuvos moksleiviai buvo kviečiami dalyvauti teisinių žinių konkurse „Temidė“, kuris organizuojamas siekiant ugdyti mokinių  teisinį sąmoningumą, moko gerbti valstybę ir jos įstatymus, supažindina su teisine sistema ir jos institucijomis.

EUROPOS PINIGŲ SAVAITĖ GIMNAZIJOJE

Kasmet, kovo mėnesį, daugiau kaip 20 šalių, organizuojama šimtai renginių, skatinančių finansinį raštingumą Europoje. Taip Lietuvos bankų asociacija ir jos nariai aktyviai skatina finansinį švietimą. Šiemet Europos pinigų savaitė prasidėjo kovo 20 d. Prie organizuojamų renginių prisijungė ir Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija.

„STEAM - rytojaus pasaulio kūrėjams 2"

Kovo 17 d., Ig, IIg ir IIIg klasių mokiniai dalyvavo konferencijoje-praktikume Tauragės STEAM centre „STEAM - rytojaus pasaulio kūrėjams 2" . Konferencijoje mokiniai išklausė įvairių sričių mokslininkų pranešimus, atliko įvairius praktinius darbus:  „Nuo genų baltymų link...”, „Paviršinio vandens kokybės nustatymas”.

Teisinių žinių konkursas ,,Temidė”

Trečiadienį, kovo 16 d., IV g klasės mokiniai Neda Upertaitė, Eva Upertaitė, Eligija Kairytė, Neda Rimkutė, Edvinas Toliušis dalyvavo teisinių žinių konkurse ,,Temidė”, kuris vyko Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje.

Knygnešių diena

Šiandien minime Knygnešių dieną. Kvėdarnos kultūros namuose ją minėjome išklausydami pranešimą apie mūsų krašto knygnešį Petrą Kavaliauską, kurį pristatė provaikaitė, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Jurgita Skurdelienė.

Išvyka į Pajūralio biblioteką

Kovo 15 dieną, Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos  5a klasės mokiniai vyko į Pajūralio biblioteką, kurioje vyko projektas „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ ir virtualaus žaidimo ,,Draugoteka" pristatymas.

„Kibernetinis saugumas = raketų mokslas?“

Kovo 15 dieną į gimnazija atvyko viešnia iš projekto Empowering Girls -  Sigita Jurkynaitė, Nord Security informacijos apsaugos vadovė. Šis projektas skirtas  skatinti  mokinių susidomėjimą technologijų, inžinerijos ir verslo sričių galimybėmis. 

Radviečio girininkija. Inkilų, paukščiams, kėlimo šventė

Kovo 9 dieną, Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos ketvirtokai  (4a ir 4b klasės) vyko į Radviečio girininkiją, kurioje vyko inkilų, paukščiams, kėlimo šventė.  Nuvykus į girininkijos būstinę, mus pasitiko girininkas. Su juo  vykome į netoliese esantį mišką, kuriame su mokiniais ir kėlėme inkilus. 

DIDŽIAUSIA NUOTOLINĖ PAMOKA „MOKONOMIKA“, GIMNAZIJOJE!

Kovo 9 dieną, vyko jau trečioji didžiausia nuotolinė pamoka „MOKONOMIKA“. Joje dalyvavo ir Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 8a, 8b, IIag, IIbg klasių mokiniai. Pirmiausiai mokinai išklausė šveitimo, mokslo ir sporto ministrės J. Šiugždinienės sveikinimą.

Pasitinkant pavasarį

Pasitinkant pavasarį, kovo 1-osios rytą, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos fizinio ugdymo pamokos prasidėjo žygiu į Padievaičio piliakalnį. Taip ugdomas savo krašto pažinimas ir sveikatos stiprinimas, ypač kai keliaujama naudojant šiaurietiško ėjimo lazdas.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16