Europos kalbų dienos gimnazijoje

2001 metais  Europos Taryba rugsėjo 26 dieną paskelbė Europos kalbų diena. Šią dieną  organizuojami įvairūs renginiai  mokyklose, siekiama plačiau kalbėti apie daugiakalbystę, pagarbą Europos kalboms, skatinama mokinius mokytis įvairių kalbų, domėtis kitų šalių kultūra.

PIRMOKŲ GIMNAZISTŲ KRIKŠTYNOS

Penktadienį gimnazijoje vyko pirmokų  gimnazistų krikštynos. Jų krikštatėviai, antros gimnazijos klasės mokiniai, surengė tikrą išbandymų dieną. Jau nuo ryto Iag ir Ibg klasėse girdėjosi šurmulys ir juokas.

Švarus oras - gera sveikata

Šiandien, rugsėjo 22 d., mūsų gimnazijos bendruomenė minėjo tarptautinę dieną „Be automobilio” kurią organizavo mokinių taryba.

TAMO e.piniginės/U-PAY e.piniginės instrukcija

Dalinamės e. piniginės instrukcija elektroninio mokinio pažymėjimo (EMP) aktyvacijai ir papildymui per tamo.lt tėvų/globėjų paskyrą.

Rugsėjo 13 d., 4a klasės mokiniai lankėsi Kvėdarnos kultūros namuose.

Čia apžiūrėjo Viktoro Tarvydo dirbinius iš popieriaus juostelių bei dalyvavo edukacijoje. Viktoras ir jo mokytoja Rasa nuoširdžiai mokė pasigaminti dubenėlį iš popieriaus juostelių.

ELEKTRONINIS MOKINIO PAŽYMĖJIMAS (EMP) SU MOKĖJIMO FUNKCIJA

Informuojame, kad naujais 2023–2024 mokslo metais gimnazijos valgykloje bus diegiamas naujas kasos aparatas su programine įranga, kuris leis mokiniams už valgyklos paslaugas atsiskaityti ne grynaisiais pinigais, o elektroniniu mokinio pažymėjimu. Elektroninį mokinio pažymėjimą pirmą kartą nemokamai išduos gimnazija.

Išlydėta 70-oji laida

Sėkmės jums, skriskite paukščiais, išskleiskite sparnus ir ieškokite bei siekite savo gyvenimo tikslo. Šiandien Dievo palaiminti, tėvų apkabinti ir mokyklos palydėti gavote brandos atestatą. Tai tarsi bilietas į tolimesnį gyvenimą. Eikite... toliai jus kviečia...

DofE programos ceremonija „The Duke of Edinburgh's International Award”

DofE programos ceremonijoje apdovanotos ir Šilalės raj. Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos dalyvės Birželio 28 ir 29 dienomis Vilniaus universiteto botanikos sode vyko „The Duke of Edinburgh's International Award” (DofE) programos apdovanojimų ceremonija. Per dvi dienas 350 jaunų žmonių iš visos Lietuvos apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos lygio ženkleliais ir tarptautiniais sertifikatais.