Sveikiname!

Sveikiname Augustiną Gečą, IIag klasės mokinį, 31-ojoje Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą.
Mokinį olimpiadai ruošė mokytojas Rimantas Grikšas. Dėkojame už puikų rezultatą!

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą,  2018-2019 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų finalinėse tinklinio varžybose užėmus I-ąją vietą, o merginų komandą – II-ąją vietą.
Komandas varžyboms ruošė mokytoja Ilona Česaitienė ir trenerė Gitana Jurgutienė (merginų komandą).

Sveikiname!

Sveikiname Augustiną Gečą, IIag klasės mokinį,  Mokinių anglų kalbos konkurso rajoniniame etape užėmus II-ąją vietą.
Mokinį olimpiadai ruošė mokytoja Daivutė Norbutienė. Ačiū!

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų ir merginų  komandas,  2018-2019 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių smiginio  varžybose užėmus I-ąsias vietas.
Mokinius varžyboms ruošė kūno kultūros mokytoja Ilona Česaitienė. Dėkojame už puikius rezultatus ir linkime sėkmės kitame etape.

Gimnazijos atstovė - viešojo kalbėjimo mokymuose jaunimui "Stories of changes" 2019

Pirmajame British Council Lithuania ir DofE Lietuva organizuotame viešojo kalbėjimo mokymų etape dalyvavo ir mūsų gimnazijos IIag klasės mokinė, Dofe programos bendruomenės narė, Samanta Petrauskaitė. Mokymai vyko  Vilniuje 2019m. sausio 18d. – 20d., ir  praktiniai 3 dienų mokymai Vilniuje vasario 15d. - 17d.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą,  2018-2019 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų svarsčio kilnojimo finalinėse varžybose užėmus IV-ąją vietą.

Skelbiama atranka psichologo pareigoms užimti

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija pakartotinai skelbia atranką psichologo pareigoms užimti nuo 2019 metų kovo 1 d.
Atranka vykdoma vadovaujantis Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Sveikiname!

Sveikiname Tomą Vainorį, IVbg klasės mokinį, Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą ir Aivarą Nagį, IIbg klasės mokinį - užėmus III-ąją vietą.
Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja Virginija Grygalienė. Ačiū!

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų ir merginų komandas, 2018-2019 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tinklinio zoninėse varžybose užėmus I-ąsias vietas.
Mokinius varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai.
Dėkojame už puikius rezultatus ir linkime sėkmės kitame etape.