SVEIKINAME!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo  finalinėse varžybose užėmus I-ąją vietą.
Dėkojame mokiniams ir komandą varžyboms ruošusiems mokytojams Ilonai ir Kęstučiui Česaičiams.

SVEČIUOSE RITA GIRDVAINYTĖ

Sausio 30 d. gimnazijoje profesijos pasirinkimo tema mintimis dalijosi projekto „Kartu“ pakviesta viešnia klaipėdietė fitneso trenerė Rita Girdvainytė. Visus susirikimo dalyvius nustebino jos palydovas –šuo Grandas.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą (2003 ir gim. ir jaun.)  Šilalės rajono mokyklų žaidynių stalo teniso varžybose užėmus I-ąją vietą, o komandą (2004 m. ir jaun.) - III vietą.
Komandą varžyboms  ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai.
Dėkojame!

Sveikiname!

Sveikiname IIbg klasės mokinę Emiliją Toliušytę 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etape užėmus II-ąją vieną, Iag klasės mokinę Kamilę Stonytę, IIbg klasės mokinę Gabrielę Jukniūtę, IIIag klasės mokinę Samantą Petrauskaitę ir IVag klasės mokinę Ernestą Jančauskaitę užėmus III-iąsias vietas.
Olimpiadai Kamilę Stonytę ruošė mokytoja Ligita Martinavičienė, Gabrielę Jukniūtę ir Samantą Petrauskaitę – mokytoja Kristina Putejeva, o Ernestą Janačauskaitę – mokytoja Gida Zobėlienė. Dėkojame už puikius rezultatus.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo zoninėse varžybose užėmus I-ąją vietą. Komandą varžyboms ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū už puikius rezultatus ir linkime sėkmės kitame etape!

Sveikiname​​!

Sveikiname IIag klasės mokinę Gustę Stanišauskaitę Respublikinio anglų kalbos konkurso rajono etape užėmus I-ąją vietą. Gustę moko ir konkursui ruošė anglų kalbos mokytoja Rasa Jokšienė. Dėkojame už puikų rezultatą.

Sveikiname​!

Sveikiname Iag klasės mokinę Nedą Upertaitę Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etape užėmus I-ąją vietą. Dėkojame mokinei ir ją ruošusiai lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Valerijai Markvat- Ežerinskei bei likime sėkmės kitame etape.

Sveikiname!

Sveikiname IVag klasės mokinę Liną Noreikaitę Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etape užėmus I-ąją vietą. Dėkojame Linai ir ją ruošusiai lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Ligitai Budriuvienei.