Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Pavasaris. Konkursas „Tramtatulis“

Pirmąją pavasario dieną pradžiugino ne tik dailės olimpiados rezultatai, bet ir Lietuvos vaikų ir moksleivių - lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurse „Tramtatulis“ vietinio turo rezultatai.

Svečiai iš Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro

Nuostabi nuostabių bendraamžių aktorių trupė iš Klaipėdos lankėsi mūsų gimnazijoje.  Nuotaikingame improvizaciniame spektaklyje aktoriai ir režisieriai improvizavo įvairias mūsų sugalvotas situacijas.

Išvarėme žiemą iš kiemo

Išvarėme žiemą iš kiemo, vakar dar sniegu dengėsi žolė, o šiandien jau purvynai pasimatė. Saulutė nedrąsiai, bet spindulėlį iškišusi pamojavo ir žiemos sąstingį išsklaidė. Duok diev, kad ilgam... ir, kad tik pavasaris už kampo neužtruktų...

Apie saugesnį internetą

2023 m. vasario 7-10 d. gimnazijoje vyko prevencinės pamokos skirtos paminėti 20-metį skaičiuojančią Saugaus interneto dieną. Ši diena žymima visame pasaulyje, tuo siekiama atkreipti mokinių ir tėvų dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, grėsmes ir pavojus, su kuriais kasdien susiduriame internete.

Istorijos pamoka su europarlamentaru, profesoriumi Liudu Mažyliu

Nuostabi, istoriškai naudinga ir produktyvi istorijos pamoka su europarlamentaru, profesoriumi Liudu Mažyliu, - tokia šiandien vyko pas mus gimnazijoje.

Pagarbos bėgimas ,,Gyvybės ir mirties keliu”

Šiuo bėgimu pagerbiamos Sausio 13-osios įvykių aukos.

Ištiesta pagalbos ranka

Sausio 17 dieną gimnazijos mokinių tarybos mokiniai vyko į gyvūnų prieglaudą Klaipėdoje VšĮ „Linksmosios pėdutės“.

Prisimenant šventes

Gruodžio 27 dieną mūsų gimnazijoje vyko kalėdinis "Gero vakaro šou" renginys. Renginį vedė Beata ir Deimantė bei pagalbininkai. Džiaugiamės sukurta nuostabia nuotaika ir mokinių aktoriniais gebėjimais.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16