Skelbiama atranka psichologo pareigoms užimti

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija skelbia atranką psichologo pareigoms užimti nuo 2019 metų vasario 11 d.

Baltosios pirštinės

Baltosios pirštinės -  tai vienintelė nepriklausoma rinkimų stebėjimo organizacija Lietuvoje. Jos kviečia į pilietines dirbtuves sausio 23 dieną, 13 val. Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje. Jose gali dalyvauti jauni žmonės nuo 16 metų. Būtina registracija.

Sveikiname!

Tomą Vainorį, IVbg klasės mokinį,  Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoniniame etape užėmus II-ąją vietą ir Augustiną Gečą, IIag klasės mokinį, užėmus III-ąją vietą. Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja Rasa Surblytė.

Išvyka į ,,Studijų regata'19''

Sausio 11d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyko renginys ,,Studijų regata'19''. Atvykome ten vieni iš pirmųjų dalyvių ir turėjome puikią progą pamatyti visą pasiruošimą iš arti. Išsiskirsčius grupelėmis ir prasidėjus renginiui pradėjome lankėme mus dominančių profesijų stendus.

Sveikiname!

IVag klasės mokinį  Luką Česaitį  Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoniniame etape užėmus II-ąją vietą.

Sveikiname!

Sveikiname Dainių Kuiziną, IIag klasės mokinį,  2018-2019 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo finalinėse varžybose asmeninėje įskaitoje užėmus II-ąją vietą, gimnazijos mokinių komandą – VII-ąją vietą.
Komandos nariai:
Gečas Augustinas, IIag
Jurgutis Martynas, IIIbg
Kazlauskis Darius, Iag
Kuizinas Dainius, IIag
Lileikis Darius, Iag
Naujokas Nojus, Iag
Šiaudvytis Dovydas, IVag
Tautvydas Laimonas, IIIbg

Komandą ruošė kūno kultūros mokytoja Ilona Česaitienė.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą,  2018-2019 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų futbolo 5x5 tarpzoninėse varžybose užėmus I-ąją.
Vaikinų komandos nariai:
Kristupas Košinskas, 7b
Lukas Lomsargis, 6b
Rokas Zelba, 7b
Nedas Tenys, 7b
Titas Kiupelis, 6a
Kristupas Mikutis, 7a
Vilius Petrošius, 7b
Eimantas Meižis, 7b

Komandą ruošė kūno kultūros mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai.

Sveikiname!

Gimnazijos vaikinų komandą,  2018-2019 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio tarpzoninėse varžybose užėmus II-ąją.
Vaikinų komandos nariai:

Mindaugas Katinas, IIbg
Lukas Petkus, IIag
Paulius Petkus, IIag
Eigirdas Petkus, IIag
Dominykas Būdvytis, IIag

Komandą ruošė kūno kultūros mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai.

Reikalingas biologijos mokytojas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija skelbia atranką biologijos mokytojo pareigoms užimti nuo 2019 metų vasario 1 d.
Atranka vykdoma vadovaujantis Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.