Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
ARTĖJANT VASAROS SEZONUI – PRIMINIMAS APIE VAIKŲ IR PAAUGLIŲ DARBO REGLAMENTĄ

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad dažniausiai pasitaikantys pažeidimai jaunųjų darbuotojų darbe yra nelegalus darbas, darbo laiko reglamento nepaisymas, neišmokamas darbo užmokestis, netinkamos darbo sąlygos, piktnaudžiavimas jų darbo bei poilsio laiku.

DĖMESIO!

Būsimų Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 1 klasės pradinio ugdymo mokinių tėvų (globėjų) ir Pajūralio skyriaus mokinių ir ugdytinių tėvų (globėjų) dėmesiui, informuojame, kad prašymai į ugdymo įstaigą priimami tik šiuo el. p. gimnazijosrastine@gmail.com iki 2021 m. gegužės 31 d

ŽYGIS SVEIKATOS LABUI

Gegužės 12 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos Pajūralio skyriaus pradinukai išsiruošė į žygį, skirtą Pasaulinei judėjimo sveikatos labui dienai paminėti. Tik atvykus prie gimnazijos mokinius pasveikino ir atkreipė dėmesį į fizinio aktyvumo stoką ir dėl to kylančias sveikatos problemas, visuomenės sveikatos specialistė Vitalija Zaleckienė ir neformaliojo švietimo užsiėmimų vadovė Milda Galdikaitė-Mikašauskienė.

ŠOKIS SVEIKATOS LABUI

Gegužės 12 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos pradinių klasių mokiniai paminėjo Pasaulinę judėjimo sveikatos labui dieną. Siekdami atkreipti visuomenės dėmesį į fizinio aktyvumo stoką ir dėl to kylančias sveikatos problemas, neformaliojo švietimo užsiėmimų vadovė Milda  Galdikaitė-Mikašauskienė su  pradinukais, gimnazijos kieme sušoko bendrą nuotaikingą šokį. 

Sveikiname!

Vakarę Liutkutę, 6a klasės mokinę, Lietuvos 5-8 klasių mokinių Gamtos mokslų-biologijos (STEAM) olimpiados rajono etape užėmus II-iąją vietą, Povilą Barį, 5 klasės mokinį, ir Odetą Lomsargytę, 7 klasės mokinę, - užėmus III-iąsias vietas.
Vakarę ir Povilą olimpiadai ruošė mokytoja Dalia Gailienė, o Odetą - Ligita Martinavičienė. Dėkojame mokiniams ir jų mokytojoms

GERBIAMI MOKYTOJAI, DARBUOTOJAI, TĖVAI, GIMNAZIJOS DRAUGAI IR PARTNERIAI!

Nuoširdžiai dėkojame Jums už gimnazijai 2020 metais suteiktą paramą (iš 1,2 proc. GPM pervesta 1926,34 Eurų). Šias lėšas, pasitarę su Gimnazijos savivaldos institucijomis, planuojame panaudoti gimnazijos materialinės bazės stiprinimui, edukacinių erdvių pritaikymui mokymuisi ir poilsiui.
Turime daug svajonių ir planų, tad labai prašome padėti juos įgyvendinti ir 2021 metais skirti GPM dalį Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijai!
AČIŪ VISIEMS, ESAMIEMS IR BŪSIMIEMS RĖMĖJAMS!
Bendruomenės vardu direktorė Loreta Pociuvienė

Sveikiname!

Sveikiname Rugilę Norbutaitę, 6a klasės mokinę, 5-8 klasių  mokinių biologijos olimpiados rajono etape užėmus II-iąją vietą ir  Vakarę Liutkutę, 6a klasės mokinę - užėmus III-iąją vietą. Mokines olimpiadai ruošė mokytoja Dalia Gailienė. Dėkojame už aukštas prizines vietas!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11