1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų ir merginų komandas, 2018-2019 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tinklinio zoninėse varžybose užėmus I-ąsias vietas.
Mokinius varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai.
Dėkojame už puikius rezultatus ir linkime sėkmės kitame etape.

Sveikiname!

Sveikiname Roką Norbutą, IVag klasės mokinį, Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą   ir Mintautę Paliakaitę, IVag klasės mokinę -   užėmus III-ąją vietą.
Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja Ligita Budriuvienė.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą,  2018-2019 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių svarsčio kilnojimo tarpzoninėse varžybose užėmus I-ąją.
Komandą ruošė kūno kultūros mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Dėkojame už puikią pergalę ir linkime sėkmės finale.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos merginų ir vaikinų komandas,  2018-2019 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių tinklinio varžybose užėmus I-ąsias vietas.
Merginų komandos narės:
Genionytė Gabrielė, IIbg
Jančiauskaitė Irmantė, IIbg
Jurkutė Monika, IIbg
Mauricaitė Gita, IIbg
Pociūtė Simona, Iag
Toliušytė Rugilė, Ibg
Žekaitė Laura, IIbg

Komandą ruošė mokytoja Ilona Česaitienė ir trenerė Gitana Jurgutienė.
Vaikinų komandos nariai:

Gečas Augustinas, IIag
Katinas Mindaugas, IIbg
Petkus Lukas, IIag
Petkus Paulius, IIag
Petkus Eigirdas, IIag
Būdvytis, Dominykas IIag

Komandą ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai.
Dėkojame už puikius rezultatus ir sėkmės kitame etape!

Sveikiname!

Augustiną Gečą (IIag klasė), Luką Česaitį (IVag klasė) Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoniniame etape užėmus II-ąsias vietas, ir Faustą Budrių (Iag klasė) - užėmus III-ąją vietą.
Mokinius olimpiadai ruošė mokytojos Rūta Galbogytė-Gedvilienė ir Kristina Putejeva.

Skelbiama atranka psichologo pareigoms užimti

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija skelbia atranką psichologo pareigoms užimti nuo 2019 metų vasario 11 d.

Baltosios pirštinės

Baltosios pirštinės -  tai vienintelė nepriklausoma rinkimų stebėjimo organizacija Lietuvoje. Jos kviečia į pilietines dirbtuves sausio 23 dieną, 13 val. Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje. Jose gali dalyvauti jauni žmonės nuo 16 metų. Būtina registracija.

Sveikiname!

Tomą Vainorį, IVbg klasės mokinį,  Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoniniame etape užėmus II-ąją vietą ir Augustiną Gečą, IIag klasės mokinį, užėmus III-ąją vietą. Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja Rasa Surblytė.

Išvyka į ,,Studijų regata'19''

Sausio 11d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyko renginys ,,Studijų regata'19''. Atvykome ten vieni iš pirmųjų dalyvių ir turėjome puikią progą pamatyti visą pasiruošimą iš arti. Išsiskirsčius grupelėmis ir prasidėjus renginiui pradėjome lankėme mus dominančių profesijų stendus.

Sveikiname!

IVag klasės mokinį  Luką Česaitį  Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoniniame etape užėmus II-ąją vietą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21