Sveikiname!

Gimnazijos vaikinų komandą, 2018-2019 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių krepšinio varžybose užėmus I-ąją ir gimnazijos merginų komandą – užėmus II-ąją vietą.

Vaikinų komandos nariai:
Mindaugas Katinas, IIbg
Dominykas Būdvytis, IIag
Eigirdas petkus, IIag
Lukas Petkus, IIag
Paulius Petkus, IIag
Merginų komandos narės:

Sveikiname

Gimnazijos mokinių komandą, 2018-2019 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių
svarsčių kilnojimo varžybose užėmus I-ąją vietą ir Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse
svarsčių kilnojimo varžybose, užėmus II-ąją vietą.

Komandos nariai:
Gečas Augustinas, IIag
Jurgutis Martynas, IIIbg
Kazlauskis Darius, Iag
Kuizinas Dainius, IIag
Lileikis Darius, Iag
Mauricaitė Gita, IIbg
Naujokas Nojus, Iag
Šiaudvytis Dovydas, IVag
Tautvydas Laimonas, IIIbg
Komandą ruošė kūno kultūros mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Linkime sėkmės
kitame etape!

Sveikiname!

IVag klasės mokinį   Tomą Vainorį  Lietuvos mokinių informacinių technologijų olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą, o gimnazijoje organizuotose Jaunųjų matematikų varžytuvėse užėmus II-ąją vietą.
Mokinį olimpiadai ruošė mokytojas Mindaugas Ričkus, o varžytuvėms – mokytoja Rasa Surblytė. Ačiū!

PIRMASIS DOFE KOMANDOS IŠBANDYMAS

Septyni DofE  programos dalyviai kartu su žygio vadove Audrone Toleikiene savo komandinio darbo įgūdžius išbandė Šilalės viešosios bibliotekos Pabėgimų kambaryje.
Dėkojame Šilalės viešosios bibliotekos darbuotojai Loretai už svetingumą bei galimybę išbandyti savo jėgas, naujas patirtis ir puikiai praleistą laiką.

Sveikiname!

Gimnazijos mokinių  komandą,  2018-2019 m.m.  Šilalės rajono mokyklų  žaidynių svarsčių kilnojimo  varžybose, užėmus I-ąją vietą.

Komandos nariai:
Dovydas Šiaudvytis, IVag
Augustinas Gečas, IIag
Darius Kazlauskis, Iag
Dainius Kuizinas, IIbg
Laimonas Tautvydas, IIIg
Nojus Naujokas, Iag
Martynas Jurgutis, IIIg
Gita Mauricaitė, IIbg

Komandą varžyboms ruošė mokytojai Kęstutis ir Ilona Česaičiai. Dėkojame už puikius rezultatus!

AIDS: GERIAU ŽINOTI

Gruodžio 1-ąją pasaulyje minima kovos su AIDS  diena. Jau 30 metų kai Lietuvoje pirmą kartą užfiksuotas ŽIV atvejis. Norėdami atkreipti mokinių dėmesį į šią problemą, surengėme protmūšius  „AIDS:geriau žinoti“ Juose žinias pasitikrino IIg klasių mokiniai. Protmūšius vedė biologijos mokytoja Kristina Putejeva. Daugiausia balų surinkusios komandos apdovanotos atminimo dovanėlėmis.

Sveikiname!

Gimnazijos vaikinų  komandą,  2018-2019 m.m.  Šilalės rajono mokyklų  žaidynių futbolo  varžybose, užėmus I-ąją vietą, o merginų komandą užėmus –III-iąją vietą.

LIETUVOS KARIUOMENEI – 100

Lapkričio 23-iąją minime Lietuvos kariuomenės 100-metį. Šia proga lapkričio 21 d. gimnazijoje vyko projektinė diena. I-IVg klasių mokiniai dalyvavo susitikime su LK KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės  savanoriais. Svečiai supažindino su Lietuvos kariuomenės struktūra, nacionalinio saugumo grėsmėmis, savanorystės svarba krašto apsaugoje.

Respublikinėse mokinių VEX IQ robotų varžybose užimta 2 vieta

Lapkričio 16 dieną Kauno Žaliakalnio progimnazijoje vyko Respublikinės mokinių VEX IQ robotų varžybos. Į varžybas susirinko apie 30 komandų iš visos Lietuvos. „VEX IQ CHALLENGER NEXT LEVEL“ rungtyje jėgas išbandė ir trys mūsų gimnazijos komandos: „12307A Kings“ (Karolis Grikšas 6b, Svajūnas Parakininkas 6b), „Dragons“ (Danielius Rudys 8b, Erikas Žvirblis 8b) ir „Light speed“ (Ąžuolas Šiaudvytis 6b, Šarūnė Kiškūnaitė 8a).