1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų  komandą, iškovojusią II-ąją vietą, o merginų komandą iškovojusią III-ąją vietą 2016-2017 m.m. Lietuvos  kaimo vietovių mokyklų žaidynių tinklinio  finalinėse  varžybose.

Sveikiname!

IIbg klasės mokinį Mantą Toliušį Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajoniniame etape laimėjus III-ąją vietą. (mokytojas Rimantas Grikšas) Ačiū!

ETNOGRAFINIS ANSAMBLIS VARĖ ŽIEMĄ ŠILALĖJE

Vasario 25 d.  mokyklos folklorinis ansamblis dalyvavo Užgavėnių šventėje Šilalėje. Susirinkę varėme įkyrėjusią žiemą, užgavėjome, pasilinksminome. Valgėme blynus, vaišinomies Užgavėnių valgiais ir šventėme Lašininio su Kanapiniuveselikę.

Sveikiname!

IIbg klasės mokinį Mantą Toliušį Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoniniame etape laimėjus I-ąją vietą ir IIIag klasės mokinį Ovidijų Kutniauską Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoniniame etape  laimėjus II –ąją vietą. M. Toliušį olimpiadai ruošė mokytojas Linas Racevičius, o O. Kutniauską – mokytoja Vitalija Navickienė. Ačiū mokiniams ir  mokytojams už puikius rezultatus!

KVIEČIAME RAŠYTI NACIONALINĮ DIKTANTĄ

Vasario 24 d. 10.00 val. rašysime Nacionalinį diktantą. Kviečiame bendruomenės narius ateiti ir pasitikrinti žinias į Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnaziją. Diktantą rašysime  12 kabinete. Renkamės 9.45 val.

TĖVŲ INICIATYVA SURENGTOS ORIENTACINĖS VARŽYBOS

Svarbiausiuose švietimo dokumentuose pabrėžiama, kad ugdant mokinį svarbu mokyklai glaudžiai bendradarbiauti su jo tėvais(globėjais). Šiais laikais kai visi labai užsiėmę, sunku tai padaryti. Mūsų gimnazijoje aktyviai veikiantis tėvų komitetas  patys parodė iniciatyvą ir nutarė suorganizuoti renginį.

Sveikiname!

IIIbag klasės mokinį Rasvydą Šlajų Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoniniame etape laimėjus I-ąją vietą ir IIIbg klasės mokinę Ritą Vainorytę – III –iąją vietą. Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja Giedrė Daunienei. Dėkojame jiems!

STALO TENISO VARŽYBOS

Vasario 14-ąją gimnazijoje vyko stalo teniso varžybos, skirtos Vasario 16-ajai paminėti. Iš viso savo jėgas išbandė 29 mokiniai. Po įnirtingos kovos paaiškėjo geriausieji: III-iąją vietą užėmė IIIag klasės mokinys Martynas Lekavičius, II-as liko IIIbg klasės mokinys Jonas Liutkus, o nugalėtoju tapo IIIag klasės mokinys  Osvaldas Rimkus.
Dėkojame mokytojai Ilonai Česaitienei už puikiai suorganizuotas  varžybas.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų  komandą, iškovojusią I-ąją vietą, o merginų komandą iškovojusią II-ąją vietą 2016-2017 m.m. Lietuvos  kaimo vietovių mokyklų žaidynių tinklinio  tarpzoninėse  varžybose.
Vaikinų komandos nariai:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14