1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Sveikiname!

Sveikiname IIag klasės mokinį Roką Norbutą Meninio skaitymo konkurse rajone tapus geriausiu skaitovu ir linkime sėkmės kitame etape. Roką konkursui ruošė mokytoja Ligita Budriuvienė. Ačiū!

Sveikiname!

IVbg klasės mokinę Indrę Trijonytę Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape laimėjus III-ąją vietą. Mokinę ruošė mokytoja Valerija Markvat-Ežerinskė. Dėkojame mokinei ir mokytojai!

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų  ir merginų komandas, iškovojusias pirmąsias vietas 2016-2017 m.m. Lietuvos  kaimo vietovių mokyklų žaidynių tinklinio  zoninėse varžybose.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos komandą, iškovojusią II-ąją vietą Lietuvos mokyklų svarsčių kilnojimo zoninėse varžybose.

Sveikiname!

IIIbg klasės mokinę Ritą Vainorytę Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoniniame etape laimėjus I-ąją vietą. Mokinę ruošė mokytoja Neringa Toleikė. Dėkojame mokinei ir mokytojai!

PAŽINTIS SU VU TARPTAUTINIŲ SANTYKIŲ IR POLITIKOS MOKSLŲ INSTITUTU

Sausio 25 d. gimnazijoje lankėsi buvęs mūsų gimnazijos mokinys Viktoras Urbis. Jis supažindino III-IV –ų klasių mokinius su VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu, stojimo sąlygomis bei studentiško gyvenimo ypatumais sostinėje. Jis pabrėžė, kad norint studijuoti šiame institute labai svarbu labai gerai išlaikyti  istorijos valstybinį egzaminą. Viktoras užsiminė, kad mokytis aukštojoje mokykloje tikrai reikia daug, nepakanka tik nueiti į paskaitas ar užsiėmimus.

ŽIEMĄ SUŠILDANTYS SKAITYMAI

Sausio 17 d. rytą gimtojo žodžio grožiui neabejingi mokiniai rinkosi į aktų salę. Žvakių šviesos prieblandoje vyko Meninio skaitymo konkursas. Jame varžėsi net 32 mūsų gimnazijos mokiniai. Mokinių lūpomis kalbėjo poetai, rašytojai. Konkurso komisijai, kurią sudarė lietuvių kalbos mokytojos Ligita Budriuvienė, Dainora Batavičienė ir Valerija Markvat- Ežerinskė, direktorė Loreta Pociuvienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Aušra Letukienė, teko sunki užduotis – nuspręsti, kas atstovaus gimnazijai rajoniniame etape.

Sveikiname!

Sveikiname Justą Rimkų, Ernaldą Mišeiką, Justą Kvietkų ir Matą Stasytį 2016-2017 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių stalo teniso varžybose laimėjus III-iąją vietą. Dėkojame komandos vadovui Kęstučiui Česaičiui.

Sveikiname!

Mokinių komandą, 2016-2017 m.m. Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 tarpzoninėse varžybose, laimėjus II-ąją vietą.
Komandos nariai :
Rokas Stancelis, IIag kl.
Mindaugas Katinas, 8b kl.
Ramūnas Rupšlaukis, Iag kl.
Paulius Šerpetauskas, IIbg kl.

Komandą ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai.

ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

Sausio 13 d. pirmosios pamokos metu gimnazijoje vyko pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“, skirta 1991 m. sausio 13-osios įvykiams paminėti. Jos metu mokyklos languose buvo uždegtos žvakutės, mokytojai mokiniams pasakojo apie Sausio 13-osios įvykius, jų reikšmę Lietuvos žmonėms. Pirmojo aukšto fojė parengtas stendas žuvusiesiems atminti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19