1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Sveikiname!

IIIbg klasės mokinį  Tomą Vainorį Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajoniniame etape užėmus III-ąją vietą. Mokinį olimpiadai ruošė mokytoja Rita Paulauskienė. Dėkojame!

GIMNAZIJOJE NUVILNIJO RENGINIŲ BANGA

Šiais metais minime 100-metį nuo Nepriklausomos Lietuvos akto paskelbimo. Šia proga gimnazijoje vyko daug įvairaus pobūdžio renginių. Šią datą minėjome visą savaitę.

Sveikiname!

Gimnazijos mokinių  komandą,  2017-2018 m.m. Šilalės rajono žaidynių štangos stūmimo varžybose, užėmus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Irmantė Jančiauskaitė, Ibg klasė;
Gabrielė Genionytė, Ibg klasė;
Aurimas Dulcas, IVag klasė;
Mindaugas Jurkus, IVag klasė;
Kazys Grimalis, IVbg klasė;
Dainius Kuizinas, Iag klasė;
Giedrius Vyštartas, IVbg klasė;
Armandas Ligutis, IIIbg klasė.
Dėkojame mokiniams ir mokytojams I. ir K. Česaičiams. Linkime sėkmės kitame etape!

„LIETUVOS 100-METĮ PASITINKANT“ – PROTŲ MŪŠIŲ MARATONAS, SUVIENIJĘS ŽMONES MYLINČIUS LIETUVĄ BEI SAVO KRAŠTĄ

Šio renginio idėja kilo mums, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokinių komiteto nariams. Ilgai svarstėme, kaip išradingiau paminėti mūsų valstybės šimtmetį ir galiausiai nutarėme, kad turime susivienyti bei plėsti žinias apie mūsų šalį.

Sveikiname!

Gimnazijos mokinių komandą, 2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų kaimo vietovių mokyklų žaidynių finalinėse svarsčių kilnojimo varžybose laimėjus III-iąją vietą.  Mantas Audinis savo svorio kategorijoje laimėjo I-ąją vietą, Jordanas Šiaudvytis ir Žilvinas Vaitiekus –III-iąsias vietas. Džiaugiamės, kad gimnazijoje turime labai stiprių vyrų, dėkojame jiems ir mokytojams Ilonai bei Kęstučiui Česaičiams.

Sveikiname!

Gimnazijos merginų komandą,  2017-2018 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių tarpzoninėse tinklinio varžybose, laimėjus I-ąją vietą, o vaikinų komandą –III-iąją vietą.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos komandą iškovojusią I-ąją vietą salės futbolo "Atkurtai Lietuvai - 100" turnyre.

SVEIKINAME!

IIIbg klasės mokinį Tomą Vainorį Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą, IVag klasės mokinę Gabrielę Jurgutytę - II-ąją vietą,   Iag klasės mokinius Augustiną Gečą ir Eigirdą Petkų – III-iąsias vietas. Mokinius olimpiadai ruošė mokytoja Virginija Grygalienė. Ačiū už puikius rezultatus!

Mokinių ir jų tėvų dėmesiui!

Informuojame, kad dėl žymiai padidėjusio mokinių sergamumo gripu bei peršalimo ligomis ir siekiant išvengti šių ligų plitimo, pamokos 2018 m. sausio 30 - 2018 vasario 2 d. nevyks. Pagarbiai direktorė

Sveikiname!

Merginų ir vaikinų komandas,  2017-2018 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių zoninėse tinklinio varžybose, užėmus I-ąsias vietas bei mokinių komandą Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo tarpzoninėse varžybose užėmus  II-ąją vietą. Dėkojame ir linkime sėkmės tolimesniuose etapuose!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14