Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
,,Mes – žemaičiai, laukiantys šv. Kūčių bei šv. Kalėdų“

Prieš šventes žmonėms kažko neramu, kamuoja nuovargis, apninka liūdesys. Kas galėtų padėti? Krikščionys prieš šv. Kalėdas mini Adventą ir per jį siūlo susikaupti, nurimti – tai padeda sulaukti didžiojo stebuklo.

Dainų dainelė

Šilalėje nuskambėjo moksleivių TV konkurso "Dainų dainelė" rajoninio turo pasirodymai. Konkurse dalyvavo nemažas   būrys moksleivių iš  Kvėdarnos. Sveikiname visus  gražiai pasirodžiusius  konkurse, linkime  sėkmės zoniniame    etape.Mokinius  ruošė  muzikos  mokytojos Dalia ir Gražina.

GIMNAZIJOJE SIAUČIA SVEIKOS GYVENSENOS VIRUSAS

Šį rudenį gimnazijoje siaučia „Sveikos gyvensenos virusas“. Iš tikrųjų taip pavadinta visuomenės sveikatos stiprinimo programa, kurią finansuoja Šilalės rajono savivaldybė. Šį projektą įgyvendinti padeda gimnazijos ir Klaipėdos universiteto vykdomo fizinio aktyvumo projekto „Aktyvumo banga“ dalyviai.

Gimnazijos komanda konkurse „IŠMINČIUS 2019“

Š. m. lapkričio 28 dieną, Klaipėdos Valstybinės kolegijos, Verslo fakulteto, Finansų ir apskaitos katedroje, vyko konkursas „IŠMINČIUS 2019“. Konkursas buvo skirtas mokiniams ir studentams neabejingiems matematikai, statistikai bei ekonomikos mokslams. Konkurse dalyvavo 18 komandų iš Alytaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos kolegijų bei Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Gargždų, Veiviržėnų, Priekulės ir Kvėdarnos gimnazijų. Šiame konkurse Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos garbę gynė Budrius Faustas (IIag), Samanta Petrauskaitė (IIIag), Jančiauskaitė Irmantė (IIIbg) ir Gečas Augustinas (IIIag). Tokiame konkurse mokiniai dalyvavo pirmą kartą, todėl aukštų rezultatų nepasiekė, bet įgijo naujos patirties.
Ačiū komandai už dalyvavimą.

Matematikos mokytoja metodininkė Rasa Surblytė

Gimnazijos mokinių prezidento inauguracija

Lapkričio 27 d. gimnazijoje buvo inauguruotas naujas gimnazijos mokinių prezidentas – tai IIIag klasės mokinys  Augustinas Gečas. Ceremonijos metu Augustinas parašu patvirtino priesaiką, gimnazijos direktorė, mokytojai  ir mokiniai pasveikino naująjį prezidentą. Sveikiname Augustiną ir linkime tikslingų, aktyvių prezidentavimo metų!

GALĖJAU AŠ – GALĖSI IR TU

Š.m. lapkričio 26 d. mūsų mokyklą aplankė garsus renginių vedėjas ir organizatorius Remigijus Žiogas. Jis  pasakojo apie savo gyvenimo patirtis, pasiekimus, nesėkmės ir tai, ką jam teko ištverti, kol pakilo karjeros laiptais. Jo kalba buvo itin įkvepianti ir pamokanti, jog niekada nereikia pasiduoti, jei nori kažką pasiekti, taip ir nuskambėjo jo viena pagrindinių frazių: ,, Galėjau aš - galėsi ir tu''.  Mokiniai buvo be galo sužavėti.
Samanta Petrauskaitė, IIIag klasės mokinė

LR SEIME ĮTEIKTI EDINBURGO HERCOGO APDOVANOJIMAI

Š. m. lapkričio 21 d. LR Seimo Kovo 11-osios Akto salėje įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Jos metu 90 jaunuolių iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso, sidabro ir bronzos lygio apdovanojimais. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius įteikė 4 aukso ženklelius, išskirtinai pagerbdamas ilgiausiai ir atkakliausiai programoje dalyvavusius DofE programos dalyvius. Dar 3 sidabro ir 83 bronzos ženklelius įteikė Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brian Olley ir DofE Lietuva vadovė Inga Naujalė.

Lietuvos mokinių Etninės kultūros olimpiada

Lapkričio 27 d. V.Statkevičiaus  muziejuje  vyko Lietuvos  mokinių  Etninės kultūros  olimpiados  rajoninis  turas. Jame  dalyvavo ir mūsų  gimnazijos  mokiniai- Eva  Upertaitė, Neda Upertaitė, Aldas  Betingis  ir  Paulius  Petkus. Mokinius  olimpiadai  ruošė muzikos  mokytojos  Gražina  ir  Dalia. Visi  olimpiados  dalyviai  buvo  apdovanoti  PRIZU- nemokamu  apsilankymu  Šilalės  baseine.  SVEIKINAME    Evą   ir  Nedą, užėmus prizines  pirmą  ir  antrą vietas ir   linkime  sėkmės  kitame  Olimpiados  etape,  kuris  vyks  Telšiuose.   
Dalia Krasauskienė muzikos  mokytoja.

IŠVYKA Į TAURAGĖS PROFESINIO RENGIMO CENTRĄ

Pirmadienį, lapkričio 18 d. Iag ir Ibg klasės merginos kartu su technologijų mokytoja Irena Budginiene vyko į Tauragės profesinio rengimo centrą. Ten susipažino su mechaniko, kirpėjo, kosmetologo, virėjo, barmeno, apdailininko ir kitomis specialybėmis. Mokinės apsilankė auditorijose, patalpose, kuriose atliekama praktika, apžiūrėjo ar net išbandė darbo modelius.
Tai buvo išties naudinga išvyka, buvo galima sužinoti daug naujos informacijos, plėsti savo akiratį.
Neda Upertaitė, Iag

"SVEIKO MAISTO PARDUOTUVĖ" GIMNAZIJOJE

Siekiant įgyvendinti  projekto „Sveikos gyvensenos virusas“ idėjas, gimnazijoje organizuojamos fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos ugdymo veiklos.
Praėjusią savaitę  pradinių klasių mokiniai ruošė projektus apie mitybą, visuomenės sveikatos specialistė Vitalija Zaleckienė vedė užsiėmimus sveikos gyvensenos temomis.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12