1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Sveikiname!

Gimnazijos vaikinų komandą,  2018-2019 m.m. Lietuvos  mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio tarpzoninėse varžybose užėmus II-ąją.
Vaikinų komandos nariai:

Mindaugas Katinas, IIbg
Lukas Petkus, IIag
Paulius Petkus, IIag
Eigirdas Petkus, IIag
Dominykas Būdvytis, IIag

Komandą ruošė kūno kultūros mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai.

Reikalingas biologijos mokytojas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija skelbia atranką biologijos mokytojo pareigoms užimti nuo 2019 metų vasario 1 d.
Atranka vykdoma vadovaujantis Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Sveikiname!

Gimnazijos vaikinų komandą, 2018-2019 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių krepšinio varžybose užėmus I-ąją ir gimnazijos merginų komandą – užėmus II-ąją vietą.

Vaikinų komandos nariai:
Mindaugas Katinas, IIbg
Dominykas Būdvytis, IIag
Eigirdas petkus, IIag
Lukas Petkus, IIag
Paulius Petkus, IIag
Merginų komandos narės:

Sveikiname

Gimnazijos mokinių komandą, 2018-2019 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių
svarsčių kilnojimo varžybose užėmus I-ąją vietą ir Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse
svarsčių kilnojimo varžybose, užėmus II-ąją vietą.

Komandos nariai:
Gečas Augustinas, IIag
Jurgutis Martynas, IIIbg
Kazlauskis Darius, Iag
Kuizinas Dainius, IIag
Lileikis Darius, Iag
Mauricaitė Gita, IIbg
Naujokas Nojus, Iag
Šiaudvytis Dovydas, IVag
Tautvydas Laimonas, IIIbg
Komandą ruošė kūno kultūros mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Linkime sėkmės
kitame etape!

Sveikiname!

IVag klasės mokinį   Tomą Vainorį  Lietuvos mokinių informacinių technologijų olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą, o gimnazijoje organizuotose Jaunųjų matematikų varžytuvėse užėmus II-ąją vietą.
Mokinį olimpiadai ruošė mokytojas Mindaugas Ričkus, o varžytuvėms – mokytoja Rasa Surblytė. Ačiū!

PIRMASIS DOFE KOMANDOS IŠBANDYMAS

Septyni DofE  programos dalyviai kartu su žygio vadove Audrone Toleikiene savo komandinio darbo įgūdžius išbandė Šilalės viešosios bibliotekos Pabėgimų kambaryje.
Dėkojame Šilalės viešosios bibliotekos darbuotojai Loretai už svetingumą bei galimybę išbandyti savo jėgas, naujas patirtis ir puikiai praleistą laiką.

Sveikiname!

Gimnazijos mokinių  komandą,  2018-2019 m.m.  Šilalės rajono mokyklų  žaidynių svarsčių kilnojimo  varžybose, užėmus I-ąją vietą.

Komandos nariai:
Dovydas Šiaudvytis, IVag
Augustinas Gečas, IIag
Darius Kazlauskis, Iag
Dainius Kuizinas, IIbg
Laimonas Tautvydas, IIIg
Nojus Naujokas, Iag
Martynas Jurgutis, IIIg
Gita Mauricaitė, IIbg

Komandą varžyboms ruošė mokytojai Kęstutis ir Ilona Česaičiai. Dėkojame už puikius rezultatus!

AIDS: GERIAU ŽINOTI

Gruodžio 1-ąją pasaulyje minima kovos su AIDS  diena. Jau 30 metų kai Lietuvoje pirmą kartą užfiksuotas ŽIV atvejis. Norėdami atkreipti mokinių dėmesį į šią problemą, surengėme protmūšius  „AIDS:geriau žinoti“ Juose žinias pasitikrino IIg klasių mokiniai. Protmūšius vedė biologijos mokytoja Kristina Putejeva. Daugiausia balų surinkusios komandos apdovanotos atminimo dovanėlėmis.

Sveikiname!

Gimnazijos vaikinų  komandą,  2018-2019 m.m.  Šilalės rajono mokyklų  žaidynių futbolo  varžybose, užėmus I-ąją vietą, o merginų komandą užėmus –III-iąją vietą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21