1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Sveikiname

IVbg klasės mokinę Kotryną Kerpytę 50-joje Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoniniame etape laimėjus II-ąją vietą. Mokinę ruošė mokytoja Kristina Putejeva. Dėkojame mokinei ir mokytojai!

SVEIKINAME

Vaikinų komandą, Šilalės rajono mokyklų žaidynių tinklinio varžybose, laimėjus I-ąją vietą.

Komandos nariai:
Mindaugas Katinas, 8b kl.
Rokas Stancelis, IIag kl.
Paulius Šerpetauskas, IIbg kl.
Lukas Česaitis, IIag kl.
Eliziejus Capas, Iag kl.
Lukas Petkus, 8a kl.
Lukas Žilionis, 8a kl.
Paulius Petkus, 8a kl.
Augustinas Gečas, 8a kl.
Jonas Katauskas, 8b kl.

SVEIKINAME

Ugnę Košinskaitę ir Kotryną Kerpytę tapusias aktyviausių Šilalės rajono jaunuolių apdovanojimų „Auksinis jaunimas 2016“ nominantėmis.
Plačiau apie tai skaitykite: http://silale.lt/go.php/lit/Auksinis-jaunimas-2016

Sveikiname!

Mokinių komandą, Šilalės rajono mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybose, laimėjus I-ąją vietą.
Komandos nariai :
Rokas Stancelis, IIag kl.
Mindaugas Katinas, 8b kl.
Ramūnas Rupšlaukis, Iag kl.
Paulius Šerpetauskas, IIbg kl.

Komandą ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū!

GIMNAZIJOJE SURENGTI KALĖDINIAI TINKLINIO IR KREPŠINIO TURNYRAI

Gruodžio 15-16 d. gimnazijoje kūno kultūros mokytojai  Ilona ir Kęstutis Česaičiai surengė Kalėdinius krepšinio ir tinklinio turnyrus. Žaisdami tinklinį savo jėgas išbandė 7 komandos. Nugalėtojais tapo komanda „Dar nenugalėti“, kurią sudarė Mindaugas Katinas, Rokas Stancelis, Lukas Česaitis ir Gabrielė Jurgutytė. Antrąją vietą užėmė komanda „Mitas“ (Paulius Šerpetauskas, Lukas Rumšas, Nedas Lekavičius ir Eliziejus Capas), o komanda „Kaimiečiai“ (Rokas Audinis, Osvaldas Rimkus, Martynas Lekavičius, Jokūbas Kerpė) liko treti.

SUSITIKIMAS SU SODROS DARBUOTOJA

Gruodžio 14 d.  III – IV gimnazijos  klasių mokiniai susitiko su Sodros klientų aptarnavimo Šilalės  skyriaus vedėjo pavaduotoja Jolanta Pociene. Ji papasakojo apie šios valdybos veiklą ir funkcijas, pašalpų ir kitų mokesčių skyrimą bei atkreipė dėmesį į minėtų paslaugų svarbą žmonių gyvenime. Gimnazistai suvokė, kokių žinių ir įgūdžių reikalauja „Sodros“ darbuotojų darbas. Susitikimo pabaigoje darbuotoja pravedė protmūšį ir apdovanojo aktyviausius dalyvius prizais.

Sveikiname!

Mokinių komandą, Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo tarpzoninėse varžybose, laimėjus III-ąją vietą.
Komandos nariai :
Audinis Rokas  IIIag kl.,
Audinis Mantas  IIIag kl.,
Vaitkus Žilvinas IIIbg kl.,
Vaičiulis Donatas IVag kl.,
Kuzminskas Lukas IVbg kl.,
Grimalis Kazys IIIbg kl.
Šiaudvytis Jordanas, Ibg kl.,
Jovaišaitė Dovilė IVag kl.
Dėkojame  mokytojai I. Česaitienei už komandos paruošimą.

SVEIKINAME

Mokinių komandą, Šilalės rajono mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo varžybose, laimėjus I-ąją vietą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19