Išvyka į ypatingąją Edinburgo hercogo apdovanojimų ceremoniją

Spalio 10 d. Valdovų rūmuose įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (toliau – DofE) ceremonija. Jos metu 24 jaunuoliai iš visos Lietuvos buvo apdovanoti aukso ir sidabro apdovanojimais. Jo Karališkoji Prakilnybė Princas Edward, Vesekso Grafas ir Jos ekscelencija Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė sertifikatus ir ženklelius.  Renginyje taip pat dalyvavo Jungtinės Karalystės ambasadorė, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė ir kiti garbingi svečiai.

Sveikiname!

Sveikiname Šilalės rajono mokinių  rudens kroso varžybų nugalėtojus:
Kristupą Mikutį (7a klasė) – I vieta (1000 m )
Dovydą Zybartą (Iag klasė) – I vieta (1500 m)
Aivarą Mikutį (IIbg klasė) – I vieta (2000 m)
Moniką Jurkutę (IIbg klasė) – I vieta (1500m)
Austėją Žekaitę (7b klasė) –II vieta (500 m)
Komandą ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū už puikius rezultatus!

Darbo skelbimas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija skelbia atranką laisvai virėjo pareigybei užimti
nuo 2018 m. spalio 15 d.

GIMNAZIJOJE – „MUZIEJUS ANT RATŲ“

Spalio 1-ąją į gimnazijoje pristatyta Laikrodžių muziejaus paroda „Muziejus ant ratų“.  Paroda skirta supažindinti su ryškiausiais laikrodžių korpusų pokyčiais keičiantis epochoms pasitelkiant svarbiausius pojūčius: regą, lytėjimą, klausą bei uoslę.

Vilties ir meilės savaitgalis

Tai buvo geriausias gyvenimo savaitgalis. Ir nors dangus vis niaukėsi ir atrodo tuoj tuoj prapliups lietus, lydėjęs beveik visą kelionę iki Vilniaus, nedrįso šlapinti nei mūsų nei atvykusio svečio.

Olimpinis čempionas mūsų gimnazijoje

Rugsėjo 21 d. mūsų gimnazijoje lankėsi 2000 m. ir 2004 m. vasaros Olimpinių žaidynių čempionas ir rekordininkas, dukart Pasaulio čempionas, Europos čempionas, nacionalinis čempionas ir rekordininkas Virgilijus Alekna. Kartu su Šilalės r. savivaldybės meru Jonu Gudausku, mero  pavaduotoju Valdemaru Jasevičiumi,  Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaite bei Šilalės sporto mokyklos direktore Gitana Jurgutiene atvyko pasveikinti mūsų gimnazijos, puikiai pasirodžiusios 2017-2018 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynėse.

Vasaros įspūdžiai iš stovyklos "Žemaitijos "Deimančiukai"

Vaikų ir jaunimos vasaros poilsio programa „Keliauk, pažink, pramogauk“ buvo įgyvendinama Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje dviem pamainomis: I pamaina 2018 m. birželio 26 d. – liepos 2 d. vadovė mokytoja Jurgita Skurdelienė, II pamaina – 2018 m. rugpjūčio 20-24 dienomis vadovės socialinės pedagogės Aušra Letukienė ir Lina Ivanauskaitė-Bertašienė.

Išvyka į SWITCH! renginį

Rugsėjo 20 d. gimnazijos mokiniai lankėsi didžiausiame modernių technologijų ir verslumo renginyje SWITCH!

Lietuvos mokyklų žaidynių 2017-2018 mokslo metų apdovanojimai

Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos sportininkai rugsėjo 18 dieną dalyvavo Vilniuje, Valdovų rūmuose, vykusiame Lietuvos mokyklų žaidynių 2017-2018 mokslo metų sezono nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje.

Mokinių pavėžėjimas rugsėjo 4 d.

Informuojame, kad nuo 2018-09-10 d. mokinių pavėžėjimo tvarkaraščiai nesikeičia iki kol bus suderinti ir patvirtinti galutiniai maršrutų sąrašai.