Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Sveikiname!

Sveikiname Lietuvos mokinių Etno kultūros olimpiados zoninio turo nugalėtojas Iag klasės  mokines   Nedą  ir Evą  Upertaites, kurios atstovaus  Žemaitijos regioną finaliniame respublikiniame  ture  Vilniuje. Linkime didžiausios sėkmės!

MOKINIAI GAMINO SVEIKATAI PALANKIUS UŽKANDŽIUS

Norint sveikai maitintis, svarbiausia įvairus ir tinkamai parinktas maistas, su kuriuo organizmas gautų reikiamą angliavandenių, riebalų, baltymų, visų vitaminų bei mineralų kiekį. Tinkamas maistas vaikams ir jaunuoliams yra būtinas gerai sveikatai, augimui ir reikiamam fiziniam aktyvumui palaikyti.

LEKTORIAUS TEZĖS VERTĖ SUSIMĄSTYTI

Vasario 24 d. gimnazijoje lankėsi projekto „Kartu“ dalyvis profesionalus lektorius Emas Gricius. Susitikimo tema – „Socialinių tinklų iliuzijos“. 

IŠVYKA Į LR SEIMĄ IR JONO ŽEMAIČIO KARO AKADEMIJĄ

Vasario 7 dieną gimnazijos Jaunieji šauliai ir besidomintys Seimo darbu bei kariūno profesija, vyko į Vilnių. Lankėme LR Seimą ir Generolo Jono Žemaičio Karo Akademiją. Kelionę mums padėjo suorganizuoti buvęs rajono meras, TS-LKD partijos sekretoriato vadovas Jonas Gudauskas.

VALSTYBINĖS ŠVENTĖS PROGA SUORGANIZUOTAS PROTMŪŠIS

Vasario 12-osios vakarą į gimnazijoje organizuojamą protmūšį  rinkosi mokiniai, tėvai, klasių auklėtojai, mokytojai, svečiai iš kitų miestelių. Protmūšį, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, vedė Rima Norvilienė.

ORIENTACINĖS VARŽYBOS SUBŪRĖ MOKYKLOS BENDRUOMENĘ

Pastaruoju laiku daug kalbama apie sveiką gyvenseną, ieškoma būdų, kaip vaikus ir jaunimą paskatinti sportuoti. Tuo tikslu Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokinių tėveliai vasario 7 d. (penktadienį) suorganizavo naktines orientavimosi varžybas „Įveik tamsą“.

Gimnazijos komanda - „VEX ROBO Akropolis 2020“ čempionai

Šių metų vasario 7 d. Klaipėdoje vyko respublikinės moksleivių robotų konstruktorių varžybos „VEX ROBO Akropolis 2020“. Į varžybas buvo pakviesta ir mūsų gimnazija. Gimnaziją atstovavo 3 komandos: „Light speed“ (Danielius Rudys (Iag) ir Šarūnė Kiškūnaitė (Ibg)), „Mechanikai“ (Valentinas Kvietkus (6a) ir Aurimas Gudelis (8b)) ir „Kings“ (Svajūnas Parakininkas (7b) ir Karolis Grikšas (7b)).

SVEIKINAME!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo  finalinėse varžybose užėmus I-ąją vietą.
Dėkojame mokiniams ir komandą varžyboms ruošusiems mokytojams Ilonai ir Kęstučiui Česaičiams.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16