1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
PROJEKTO „PADRĄSINTI. ĮKVĖPTI. PALAIKYTI“ SVEČIAS VĖL GIMNAZIJOJE

Projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ šiais mokslo metais tęsiasi ir lapkričio 22 dieną mus aplankė dar vienas šio projekto dalyvis – fotografas, keliautojas Mindaugas Dulinskas.

TOLERANCIJOS DIENA 2019

"Būti geram labai lengva, būti teisingam – štai kas sunku" Viktoras Hugo.
Kas yra tolerancija? Šis žodis kilo iš lotyniško „tolerantia“, reiškiančio kantrybę. Tolerancija – tai pakantumas kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes.

Patriotinės- kariškos dainos festivalis "Marš, marš,kareivėliai"

Gausus  dainorėlių būrys iš Šilalės Dariaus-Girėno progimnazijos, Šilalės  Simono Gaudėšiaus, Kaltinėnų  Aleksandro Stulginskio, Pajūrio Stanislovo Biržiškio, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijų ir Šilalės  meno  mokyklos  savo  dainas skyrė tėvynei, kareiviams  ir  partizanams, karo  ir tremties   laikų istorijoms.  Renginį  organizavo Kvėdarnos  Kazimiero Jauniaus  gimnazija, Šilalės  meno  mokykla ir  Šilalės  švietimo  pagalbos  tarnyba.

NAUJAS GIMNAZIJOS MOKINIŲ PREZIDENTAS

Kaip ir kiekvienais metais mūsų gimnazijoje spalio – lapkričio mėn. vyksta mokinių prezidento rinkimai. Jie siejasi su pilietiškumu ir atsakomybe už savo gimnaziją.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos pradinių klasių mokinių komandą Šilalės rajono mokyklų žaidynių kvadrato varžybose užėmus II-ąją vietą.
Komandą varžyboms ruošė mokytoja Daiva Palekienė. Linkime sėkmės kitame etape!

PROJEKTAS „IŠAUGINTA EUROPOS SĄJUNGOJE“

Gimnazijoje šiais mokslo metais įgyvendinamas pažintinis žuvininkystės projektas „Išauginta Europos Sąjungoje“. Jos tikslas – plėsti programos dalyvių žinias apie akvakultūros sektorių, skatinti Lietuvos akvakultūros ūkiuose išaugintų žuvininkystės produktų vartojimą, informuoti apie verslo bei karjeros galimybes akvakultūros sektoriuje. Jame dalyvauja po 18-a 4-ų ir 5-ų klasių mokinių.

MOKĖSI GYVENTI BE SKAUSMO

Š.m. lapkričio 6 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje lankėsi kineziterapeutė, VŠĮ Taisyklingo judesio mokyklos vadovė  Gintarė Pranaitienė, kuri skaitė paskaitą „Nugaros ir sąnarių skausmai bei jų profilaktika“.

GYVENIMAS BE ŽALINGŲ ĮPROČIŲ

Lapkričio 5  dieną  gimnazijoje 5-8 klasių mokiniams vyko prevencinės  paskaitos „Žalingi įpročiai“,  kurias skaitė lektorius D. Grigalis.

"Konstitucija gyvai"

Šilalės r. Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos mokiniai 2019 m. spalio 25 d. dalyvavo pilietinėje akcijoje „Konstitucija gyvai“, kurią šventė išradingai.

Edukacinė programa "Kuršių genties vartus pravėrus"

Spalio 16 d. gimnazijoje lankėsi kuršių genties rekonstrukcijos klubo "Pilsot" nariai su edukacine programa "Kuršių genties vartus pravėrus". Edukacijos tikslas - per gyvąsias istorijos pamokas bei pasitelkiant etninės kultūros sklaidos priemones skatinti plačiau domėtis savo krašto istoriją, ugdyti pilietiškumą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12