1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Sveikiname!

Sveikiname Justą Rimkų, Ernaldą Mišeiką, Justą Kvietkų ir Matą Stasytį 2016-2017 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių stalo teniso varžybose laimėjus III-iąją vietą. Dėkojame komandos vadovui Kęstučiui Česaičiui.

Sveikiname!

Mokinių komandą, 2016-2017 m.m. Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 tarpzoninėse varžybose, laimėjus II-ąją vietą.
Komandos nariai :
Mindaugas Katinas, 8b kl.
Ramūnas Rupšlaukis, Iag kl.
Paulius Šerpetauskas, IIbg kl.

Komandą ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai.

ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

Sausio 13 d. pirmosios pamokos metu gimnazijoje vyko pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“, skirta 1991 m. sausio 13-osios įvykiams paminėti. Jos metu mokyklos languose buvo uždegtos žvakutės, mokytojai mokiniams pasakojo apie Sausio 13-osios įvykius, jų reikšmę Lietuvos žmonėms. Pirmojo aukšto fojė parengtas stendas žuvusiesiems atminti.

Sveikiname

IVbg klasės mokinę Kotryną Kerpytę 50-joje Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoniniame etape laimėjus II-ąją vietą. Mokinę ruošė mokytoja Kristina Putejeva. Dėkojame mokinei ir mokytojai!

SVEIKINAME

Vaikinų komandą, Šilalės rajono mokyklų žaidynių tinklinio varžybose, laimėjus I-ąją vietą.

Komandos nariai:
Lukas Česaitis, IIag kl.
Eliziejus Capas, Iag kl.
Lukas Petkus, 8a kl.
Lukas Žilionis, 8a kl.
Paulius Petkus, 8a kl.
Augustinas Gečas, 8a kl.
Jonas Katauskas, 8b kl.

SVEIKINAME

Ugnę Košinskaitę ir Kotryną Kerpytę tapusias aktyviausių Šilalės rajono jaunuolių apdovanojimų „Auksinis jaunimas 2016“ nominantėmis.
Plačiau apie tai skaitykite: http://silale.lt/go.php/lit/Auksinis-jaunimas-2016

Sveikiname!

Mokinių komandą, Šilalės rajono mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybose, laimėjus I-ąją vietą.
Komandos nariai :
Mindaugas Katinas, 8b kl.
Ramūnas Rupšlaukis, Iag kl.
Paulius Šerpetauskas, IIbg kl.

Komandą ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū!

GIMNAZIJOJE SURENGTI KALĖDINIAI TINKLINIO IR KREPŠINIO TURNYRAI

Gruodžio 15-16 d. gimnazijoje kūno kultūros mokytojai  Ilona ir Kęstutis Česaičiai surengė Kalėdinius krepšinio ir tinklinio turnyrus. Žaisdami tinklinį savo jėgas išbandė 7 komandos. Nugalėtojais tapo komanda „Dar nenugalėti“, kurią sudarė Mindaugas Katinas, Rokas Stancelis, Lukas Česaitis ir Gabrielė Jurgutytė. Antrąją vietą užėmė komanda „Mitas“ (Paulius Šerpetauskas, Lukas Rumšas, Nedas Lekavičius ir Eliziejus Capas), o komanda „Kaimiečiai“ (Rokas Audinis, Osvaldas Rimkus, Martynas Lekavičius, Jokūbas Kerpė) liko treti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14