Apie saugesnį internetą

2023 m. vasario 7-10 d. gimnazijoje vyko prevencinės pamokos skirtos paminėti 20-metį skaičiuojančią Saugaus interneto dieną. Ši diena žymima visame pasaulyje, tuo siekiama atkreipti mokinių ir tėvų dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, grėsmes ir pavojus, su kuriais kasdien susiduriame internete.

Istorijos pamoka su europarlamentaru, profesoriumi Liudu Mažyliu

Nuostabi, istoriškai naudinga ir produktyvi istorijos pamoka su europarlamentaru, profesoriumi Liudu Mažyliu, - tokia šiandien vyko pas mus gimnazijoje.

Pagarbos bėgimas ,,Gyvybės ir mirties keliu”

Šiuo bėgimu pagerbiamos Sausio 13-osios įvykių aukos.

Ištiesta pagalbos ranka

Sausio 17 dieną gimnazijos mokinių tarybos mokiniai vyko į gyvūnų prieglaudą Klaipėdoje VšĮ „Linksmosios pėdutės“.

Prisimenant šventes

Gruodžio 27 dieną mūsų gimnazijoje vyko kalėdinis "Gero vakaro šou" renginys. Renginį vedė Beata ir Deimantė bei pagalbininkai. Džiaugiamės sukurta nuostabia nuotaika ir mokinių aktoriniais gebėjimais.

Mūsų gimnazistas - „Auksinio jaunimo“ nominantas

Baigiantis metams  Šilalės Kultūros centre vyko Šilalės r. visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos ,,Apskritasis stalas“ organizuotas jaunimo apdovanojimų renginys ,,Auksinis jaunimas“.

„Kalėdiniai skaitiniai“

Prabėgus gražiausioms metų šventėms norisi pasidžiaugti renginiu vykusiu mūsų gimnazijoje.

Mūsų gimnazijos bendruomenė paminėjo Lietuvos krepšinio šimtmetį.

Gruodžio 20 d., mūsų gimnazijos bendruomenė paminėjo Lietuvos krepšinio šimtmetį. Šiai gražiai progai paminėti mokiniai būrėsi į komandas žaisdami 3x3 krepšinį, protmūšį apie krepšinio istoriją, taip pat savo jėgas išbandė tritaškių bei baudų metimo rungtyse.

Skelbiame gimnazijos direktorės 2022 metų veiklos ataskaitą.

Kviečiame susipažinti ir teikti siūlymus, pastabas dėl ataskaitos ir jos vertinimo gimnazijos tarybos pirmininkei Dianai Vorienei el. paštu kalnikaidiana@gmail.com