Gerb. mokyklos bendruomene,

šiandien visi esame iššūkio, su kuriuo susiduria ne tik Lietuva, bet ir visas pasaulis, dalyviai. Kartu galime tapti ir naujų galimybių, proveržio kūrėjais. Tai yra proga mūsų švietimo sistemai tapti modernesne, drąsiai priimančia šiuolaikines skaitmenizacijos galimybes. Jau dabar viešai kalbama apie šių pokyčių ilgalaikę reikšmę, visa bendruomenė aktyviai įsitraukia į unikalių sprendimų paiešką ir įgyvendinimą.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija

Informacija tėvams (parsisiųsti). Informacija mokytojams (parsisiųsti). Informacija mokiniams (parsisiųsti).

Informacija tėvams

Gimnazija, ruošdamasi ugdymo proceso organizavimui nuotoliniu būdu, be kitų paruošiamųjų darbų,  rinko duomenis apie mokinių galimybes mokytis namuose (turimus įrenginius, interneto ryšį ir pan.). Apibendrintus duomenis pateikėme Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai.

Rekomendacijos dėl nuotolinio mokymo(si)

Rekomendacijos tėvams (parsisiųsti) Rekomendacijos mokiniams (parsisiųsti)

Ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas (parsisiųsti)