Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
SUSITIKIMAS SU SODROS DARBUOTOJA

Gruodžio 14 d.  III – IV gimnazijos  klasių mokiniai susitiko su Sodros klientų aptarnavimo Šilalės  skyriaus vedėjo pavaduotoja Jolanta Pociene. Ji papasakojo apie šios valdybos veiklą ir funkcijas, pašalpų ir kitų mokesčių skyrimą bei atkreipė dėmesį į minėtų paslaugų svarbą žmonių gyvenime. Gimnazistai suvokė, kokių žinių ir įgūdžių reikalauja „Sodros“ darbuotojų darbas. Susitikimo pabaigoje darbuotoja pravedė protmūšį ir apdovanojo aktyviausius dalyvius prizais.

Sveikiname!

Mokinių komandą, Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo tarpzoninėse varžybose, laimėjus III-ąją vietą.
Komandos nariai :
Audinis Rokas  IIIag kl.,
Audinis Mantas  IIIag kl.,
Vaitkus Žilvinas IIIbg kl.,
Vaičiulis Donatas IVag kl.,
Kuzminskas Lukas IVbg kl.,
Grimalis Kazys IIIbg kl.
Šiaudvytis Jordanas, Ibg kl.,
Jovaišaitė Dovilė IVag kl.
Dėkojame  mokytojai I. Česaitienei už komandos paruošimą.

SVEIKINAME

Mokinių komandą, Šilalės rajono mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo varžybose, laimėjus I-ąją vietą.

MINĖJOME AIDS DIENĄ

Lapkričio 30 d. gimnazijos aktų salėje vyko protmūšis,  Aids dienai paminėti. Jame varžėsi tėvų, mokytojų ir III-iokų gimnazistų komandos. Protmūšio metu ne tik dalyviai atsakinėjo į klausimus, bet ir susipažino su AIDS/ŽIV, jų atradimo istorija, perdavimo būdais, prevencinėmis priemonėmis ir kt. Geriausiai šiame protmūšyje pasirodė ir Šilalės visuomenės sveikatos biuro prizus laimėjo IIIag klasės mokinių komanda. Dėkojame visiems dalyvavusiems protmūšyje.

VARŽĖSI JAUNIEJI MATEMATIKAI

Jau gražia tradicija tapo kiekvienais mokslo metais Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje organizuoti „Jaunųjų matematikų varžytuves“. Varžytuvės – akademinis renginys. Jam ruošiantis talkina Šiaulių universitetas, ypač  TFMMF dekanas  prof. dr. Darius Šiaučiūnas, kuris atveža paruoštas užduotis, mielai pasidalija mintimis ir žiniomis su moksleiviais bei jų mokytojais.   Todėl atvykstančiųjų laukia ne tik konkurentai, bet ir ne vienas sudėtingas galvosūkis, verčiantis jaunus žmones gerokai pasukti galvas. Gerai, kad kasmet sumanių drąsuolių ne mažėja, o daugėja.

SVEIKINAME

Mokinių komandą, 2016-2017 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių futbolo 5x5 varžybose, laimėjus I-ąją vietą. Komandos nariai :

Žinau ir renkuosi

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija dalyvauja Šilalės savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialioje programoje ir įgyvendina projektą „ Žinau ir renkuosi“.

TOLERANCIJOS DIENA

Tarptautinė tolerancijos diena minima nuo 1995 m. UNESCO sprendimu. 1995 m. šią dieną minėti paskatino ir Jungtinių tautų organizacija. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis-PAUKŠČIAI.  Paukščio simbolis dažnai sutinkamas įvairiose religijose ir kultūrose.  Balto paukščio reikšmė: meilė, tyrumas, atnešama gera žinia, taika ir t. t. Tolerancijos žodis nereiškia meilės ar taikos. Tai – pakantumas kitam, kitokiam. Gimnazijos mokiniai taip pat prisidėjo prie šios akcijos. Kartu su klasių vadovais kūrė paukščius, kalbėjo apie žodžio ,,tolerancija“ prasmę ir reikšmę.  

Rudenėlio popietė

Lapkričio 11 dieną Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko Rudenėlio popietė, kurioje dalyvavo 5a ir 5b klasių mokiniai. Pieštos rudens gėrybės papuošė šventės stendą. Susiskirstę į komandas mokiniai, visų pirma, gilinosi į mįsles apie rudens gėrybes. Vėliau sekė kūrybinė užduotis – iš duotų žodžių reikėjo sukurti eilėraštį keturių eilučių ir jį pristatyti. 

Sveikiname!

Mokinių komandą, Šilalės rajono mokyklų žaidynių kvadrato varžybose, laimėjus III-ąją vietą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14