Dėmesio!

UAB „Autobusų parkas“ atstovai informavo, kad rytoj, 2022-12-21, esant plikledžiui maršrutais:

Jaunieji šauliai

Kvėdarnos jaunieji šauliai lapkričio 22d. dalyvavo Pajūrio 710 jaunųjų šaulių kuopos 20-mečio šventėje, kurioje varžėsi šaudymo rungtyje.

Lietuviškos-patriotinės dainos festivalis „Marš, marš, kareivėliai“

Lapkričio 23 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko Lietuviškos-patriotinės dainos festivalis „Marš, marš, kareivėliai“, skirtas Lietuvos Kariuomenės dienai paminėti. Šį festivalį gimnazija organizuoja kartu su Šilalės meno mokykla ir Šilalės Švietimo pagalbos tarnyba.

"Pasigamink adventinį namelį"

Lapkričio 23 dieną, Pajūralio skyriaus pradinukai dalyvavo bibliotekininkės Staselė Pūdžemienė organizuojamoje edukacijoje "Pasigamink adventinį namelį". Mokiniai kruopščiai, kantriai ir kūrybiškai dirbo, savo pasigamintais nameliais labai džiaugėsi ir norėjo neštis namo. Tačiau nameliai iki didžiųjų metų švenčių liks parodoje.

Jaunieji šauliai dalyvavo Laukuvos miestelyje vykusiame sąskrydyje

Lapkričio 18-19 d. Kvėdarnos jaunieji šauliai kartu su kitais rajono jaunaisiais šauliais dalyvavo Laukuvos miestelyje vykusiame sąskrydyje. Jame vyko daug sportinių varžybų, iš kurių jaunieji šauliai parsivežė medalių.

Šilalės rajono mokyklų žaidynių kvadrato (2010 m. gim. ir jaunesnių) varžybos

Džiaugiamės ir sveikiname mūsų sportininkus, 2022-2023 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių kvadrato (2010 m. gim. ir jaunesnių) varžybose, užėmusius 🥇1️⃣ vietą🏆. Sveikiname ir dėkojame fizinio ugdymo mokytojams už auklėtinių treniravimą, o mokiniams už ištvermę ir pergalę.

“NE ERASMUS, BET MAINAI”

AKCIJA “NE ERASMUS, BET MAINAI” – KVĖDARNOS KAZIMIERO JAUNIAUS GIMNAZIJOJE. Lapkričio mėnesį visame Tauragės regione organizuojame akciją “NE Erasmus, bet mainai”, kurią inicijuoja Tauragės apskrities Europe Direct informacijos centras.

„Globalaus švietimo savaitė“

KVĖDARNOS K. JAUNIAUS GIMNAZIJA PRISIJUNGĖ PRIE GLOBALAUS ŠVIETIMO SAVAITĖS 2022 metais lapkričio 14–20 dienomis visame pasaulyje minima „Globalaus švietimo savaitė“. Šią akciją jau 24-ąjį kartą inicijuoja Šiaurės-Pietų centras prie Europos Tarybos. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pakvietė susitelkti ir tapti pasaulinių pokyčių dalimi dalyvaujant Iššūkių savaitėje „ESU atsakingas“.