1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
GIMNAZIJOJE VĖL VYKO MATEMATIKŲ VARŽYTUVĖS

Gruodžio 15 d. gimnazijoje vyko tradicinės Matematikų varžytuvės. Jaunieji matematikai iš mūsų ir aplinkinių rajonų vienuoliktąjį kartą atvyko pasitikrinti savo žinias. Užduotis parengė Šiaulių universiteto dėstytojai.

Kraujo kelias

Gruodžio 14 dieną dvi mokinių komandos bei nacionalinio kraujo centro savanorės vyko į Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnaziją, kur vyko protų mūšis ,,Kraujo kelias”. Savanorės paruošė klausimus, vedė renginį. Renginyje dalyvavo net 11 komandų! Viena mūsų komanda užėmė pirmąją vietą, kita - gavo padėkos raštą už dalyvavimą. Radome naujų pažinčių bei atnaujinome ir sustiprinome senas! Visi puikiai praleidome laiką.

Mokiniai dalyvavo stovykloje “Sniego gniūžtė”

2017 Gruodžio 9 dieną Šilalės raj. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje vyko stovykla ''Sniego gniūžtė'' į kurią buvo pakviesti mūsų gimnazijos mokiniai. Šio renginio tikslas buvo parodyti jaunimui, ką galime veikti be alkoholio ir kitų kenksmingų įpročių. Iš Klaipėdos atvykę svečiai savanoriai vedė šį puikų renginį.

Koncertas „Muzika tamsoje“

Gruodžio 11 dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko nuostabus koncertas ,,Muzika tamsoje", kuriame pagrindinį vaidmenį atliko neregė Vaida su drauge Raminta. Jo metu visiems dalyviams buvo išdalinti akių raiščiai, su kuriais buvo privaloma būti viso koncerto metu tam,kad galėtume pasijausti, kaip žmonės, netekę regėjimo dovanos.

SVEIKINAME!

Mokinių komandą,  2017-2018 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų futbolo 5x5 zoninėse varžybose, laimėjus III-ąją vietą.
Komandos nariai:
Kristijonas Tarvydas, 7 kl.
Justinas Venckus, 7 kl.
Jomantas Venckus, 7 kl.
Paulius Petkus, 7 kl.
Matas Rupšlaukis, 7 kl.
Emilijus Bernotas, 7 kl.
Lukas Lomsargis, 5 kl.

Mokinius ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Dėkojame!

Edukacinė pamoka-spektaklis "Augame su M.K.Čiurlioniu"

Puiki edukacinė pamoka-spektaklis Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus Gimnazija mokiniams "Augame su M.K.Čiurlioniu". Dėkingi M.K.Čiurlionio fondui,muzikantėms ir artistei I.Bogdanovičiūtei.

Pasaulinė savanorystės diena

Mokyklos savanoriai paminėjo Pasaulinę savanorystės dieną ir mūsų mokykloje! Mokiniai noriai sprendė paruoštas užduotis, domėjosi galimybėmis savanoriauti Šilalės rajone.

Sveikiname!

Mokinių komandą,  2017-2018 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo varžybose, laimėjus I-ąją vietą.
Komandos nariai:
Nojus Naujokas, 8a
Rokas Audinis, IVag
Mantas Audinis, IVag
Žilvinas Vaitiekus, IVbg
Tomas Kvietkus, IVbg
Dovydas Šiaudvytis, IIIag
Darius Kazlauskis, 8a
Jordanas Šiaudvytis, IIbg

Mokinius ruošė mokytoja Ilona Česaitienė. Dėkojame už puikius rezultatus!

PAMINĖJOME AIDS DIENĄ

Gruodžio 1-ąją minima Pasaulinė AIDS diena. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti nulio naujų ŽIV užsikrėtimų, nulio diskriminacijos, nulio naujų mirčių nuo AIDS!

FIZINIO AKTYVUMO KONKURSAS „MAMA, TĖTIS IR AŠ“

Lapkričio 28 d. į gimnaziją rinkosi 5-6 klasių mokinių tėvai. Jie kartu su savo vaikais dalyvavo fizinio aktyvumo konkurse „Mama, tėtis ir aš“, kurį finansuoja Šilalės r. savivaldybė.  Vaikai, kurie negalėjo ateiti su savo tėveliais, į konkursą pasikvietė savo seses, dėdę, tetą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15