1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
"Jauniesiems Maltiečiams“ gera daryti gera!

"Jauniesiems Maltiečiams" gera daryti gera!“  Vadovaudamiesi tokiu šūkiu mūsų gimnazijos "Jaunųjų  maltiečių"  būrelio nariai Vėlinių  išvakarėse apsilankė Kvėdarnos kapinėse,  sutvarkė daugelį apleistų kapelių. Kiekvienas "maltietis“ atsinešė po žvakutę, tad  vilties šviesa nušvito  net ant užmirštų kapų.

Jaunųjų maltiečių akcija

Mūsų mokyklos "Jaunieji maltiečiai" organizavo akciją "Gerumo obuolys senjorams".
Būrelio nariai aplankė Kvėdarnos miestelyje gyvenančius, pakalbino gatvėse sutiktus senelius. Pristatė jiems "Jaunųjų maltiečių" veiklą ir padovanojo  "gerumo" obuolį.

,,MAMA, TĖTIS IR AŠ“

Keletą metų iš eilės yra rašomas sveikatinimo projektas Lėtinių neinfekcinių ligų profilaktikos ir kontrolės bei sveikatos palaikymo ir stiprinimo 2014-2018 metų programa ,,MAMA, TĖTIS IR AŠ“.  Projekto tikslas  - skatinti tėvus kartu su vaikais įdomiai ir turiningai leisti laisvalaikį prisimenant sveiką gyvenimo būdą.

MOKINIŲ PREZIDENTO RINKIMŲ REZULTATAI

MOKINIŲ PREZIDENTO RINKIMŲ REZULTATAI:

Eurodebatai

Nugalėti scenos baimę, išmokti ir susipažinti su bendraminčiais, laimėti viešo kalbėjimo kursus, kelionę į Briuselį ir smagią vakarienę su Humoro klubas.

TINKLINIO VARŽYBOS

2016 m. spalio 20 d.  vyko Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios alkoholio, tabako, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės 2014-2018 metų programos ,,Žinau, renkuosi“ renginys-  tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo I-IV gimnazijos klasių mokinių komandos.

Kviečiame jaunimą į tarptautinius jaunimo mainus Žemaitijoje!

Tau 15-18 m.?
Domina verslumas?
Nori išmokti vystyti savo verslo idėją?
Mielai praleistum atostogas su bendraamžiais iš kitų Europos šalių?

SVEIKINAME

Sveikiname mokinių komandą  Europos parlamento informacijos biuro organizuotame „Euroscola“ konkurse tapus nugalėtojais. Komandą sudarė: Kotryna Kerpytė, Rolanda Čeponaitė, Justas Palekas, Vygantė Tilmantaitė, Dovydas Savickis, Diana Viržintaitė,  Indrė Trijonytė, Lukas Česaitis, Rita Vainorytė, Aurelija Bernotaitė. Dėkojame mokytojai Daivutei Norbutienei už komandos paruošimą. AČIŪ!

STUDFESTAS 2016

Š.m. spalio 14 d. ankstyvą ir šaltą rytą Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus nemaža dalis gimnazinių klasių mokinių vyko į unikalią konferenciją-festivalį ,,Studfestą“  sužinoti sėkmingo gyvenimo formulę. Vilniaus „Siemens arenoje“ vykęs renginys buvo  skirtas aukštesniųjų klasių mokiniams ir savęs ieškantiems studentams.

NEATLYGINTINA KRAUJO DONORYSTĖ

Spalio 14-ą dieną Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos pedagogai, personalas, mokiniai, jų tėvai, bei visa miestelio bendruomenė prisidėjo prie kilnios bei labai naudingos akcijos – neatlygintinos kraujo donorystės. Žinome faktą, kad vieno donoro paaukotas kraujas gali išgelbėti 3 gyvybes, bet šiandieną, donorų buvo ne vienas, o net 40! Didžiulį ir labai nuoširdų ačiū tariame visiems donorams, bei nacionalinio kraujo centro Klaipėdos filialo darbuotojams, kurie visus pasitiko šiltai ir nuramino išsigandusius savo plačiomis šypsenomis!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19