Gerb. mokyklos bendruomene,

šiandien visi esame iššūkio, su kuriuo susiduria ne tik Lietuva, bet ir visas pasaulis, dalyviai. Kartu galime tapti ir naujų galimybių, proveržio kūrėjais. Tai yra proga mūsų švietimo sistemai tapti modernesne, drąsiai priimančia šiuolaikines skaitmenizacijos galimybes. Jau dabar viešai kalbama apie šių pokyčių ilgalaikę reikšmę, visa bendruomenė aktyviai įsitraukia į unikalių sprendimų paiešką ir įgyvendinimą.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija

Informacija tėvams (parsisiųsti). Informacija mokytojams (parsisiųsti). Informacija mokiniams (parsisiųsti).

Informacija tėvams

Gimnazija, ruošdamasi ugdymo proceso organizavimui nuotoliniu būdu, be kitų paruošiamųjų darbų,  rinko duomenis apie mokinių galimybes mokytis namuose (turimus įrenginius, interneto ryšį ir pan.). Apibendrintus duomenis pateikėme Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai.

Rekomendacijos dėl nuotolinio mokymo(si)

Rekomendacijos tėvams (parsisiųsti) Rekomendacijos mokiniams (parsisiųsti)

Ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas (parsisiųsti)

IKT koordinatorius

Gimnazijos IKT koordinatorius – informacinių technologijų mokytojas metodininkas Mindaugas Ričkus. IKT koordinatorius nuotolinio mokymo metu konsultuoja mokytojus, mokinius ir jų tėvus skaitmeninių technologijų naudojimo klausimais.

Dėmesio!

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 30 d. suinteresuoti asmenys bus aptarnaujami tik nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai būtina atitinkamas funkcijas ar paslaugas atlikti darbo vietoje.

Erasmus+ projektas ,,Civil Initiative’’

Turkijoje vykusiame Erasmus + projekte ,,Civil Initiative’’ kartu su komanda iš Lietuvos  dalyvavo  dvi Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos antrokės – Rugilė Toliušytė ir Gustė Stanišauskaitė. Projekte be Lietuvos atstovų dalyvavo jaunimas iš Didžiosios  Britanijos, Vengrijos, Turkijos, Danijos, Norvegijos (9 dalyviai + 1 lyderis iš kiekvienos komandos).

Sveikiname!

Iag klasės mokinę Nedą Upertaitę Lietuvos mokinių meninio skaitymo regioniniame konkurse užėmus III-iąją vietą.
Dėkojame mokinei ir ją ruošusiai lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Valerijai Markvat - Ežerinskei.