IŠVYKA Į LR SEIMĄ IR JONO ŽEMAIČIO KARO AKADEMIJĄ

Vasario 7 dieną gimnazijos Jaunieji šauliai ir besidomintys Seimo darbu bei kariūno profesija, vyko į Vilnių. Lankėme LR Seimą ir Generolo Jono Žemaičio Karo Akademiją. Kelionę mums padėjo suorganizuoti buvęs rajono meras, TS-LKD partijos sekretoriato vadovas Jonas Gudauskas.

VALSTYBINĖS ŠVENTĖS PROGA SUORGANIZUOTAS PROTMŪŠIS

Vasario 12-osios vakarą į gimnazijoje organizuojamą protmūšį  rinkosi mokiniai, tėvai, klasių auklėtojai, mokytojai, svečiai iš kitų miestelių. Protmūšį, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti, vedė Rima Norvilienė.

ORIENTACINĖS VARŽYBOS SUBŪRĖ MOKYKLOS BENDRUOMENĘ

Pastaruoju laiku daug kalbama apie sveiką gyvenseną, ieškoma būdų, kaip vaikus ir jaunimą paskatinti sportuoti. Tuo tikslu Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos mokinių tėveliai vasario 7 d. (penktadienį) suorganizavo naktines orientavimosi varžybas „Įveik tamsą“.

Gimnazijos komanda - „VEX ROBO Akropolis 2020“ čempionai

Šių metų vasario 7 d. Klaipėdoje vyko respublikinės moksleivių robotų konstruktorių varžybos „VEX ROBO Akropolis 2020“. Į varžybas buvo pakviesta ir mūsų gimnazija. Gimnaziją atstovavo 3 komandos: „Light speed“ (Danielius Rudys (Iag) ir Šarūnė Kiškūnaitė (Ibg)), „Mechanikai“ (Valentinas Kvietkus (6a) ir Aurimas Gudelis (8b)) ir „Kings“ (Svajūnas Parakininkas (7b) ir Karolis Grikšas (7b)).

SVEIKINAME!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčių kilnojimo  finalinėse varžybose užėmus I-ąją vietą.
Dėkojame mokiniams ir komandą varžyboms ruošusiems mokytojams Ilonai ir Kęstučiui Česaičiams.

SVEČIUOSE RITA GIRDVAINYTĖ

Sausio 30 d. gimnazijoje profesijos pasirinkimo tema mintimis dalijosi projekto „Kartu“ pakviesta viešnia klaipėdietė fitneso trenerė Rita Girdvainytė. Visus susirikimo dalyvius nustebino jos palydovas –šuo Grandas.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą (2003 ir gim. ir jaun.)  Šilalės rajono mokyklų žaidynių stalo teniso varžybose užėmus I-ąją vietą, o komandą (2004 m. ir jaun.) - III vietą.
Komandą varžyboms  ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai.
Dėkojame!

Sveikiname!

Sveikiname IIbg klasės mokinę Emiliją Toliušytę 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etape užėmus II-ąją vieną, Iag klasės mokinę Kamilę Stonytę, IIbg klasės mokinę Gabrielę Jukniūtę, IIIag klasės mokinę Samantą Petrauskaitę ir IVag klasės mokinę Ernestą Jančauskaitę užėmus III-iąsias vietas.
Olimpiadai Kamilę Stonytę ruošė mokytoja Ligita Martinavičienė, Gabrielę Jukniūtę ir Samantą Petrauskaitę – mokytoja Kristina Putejeva, o Ernestą Janačauskaitę – mokytoja Gida Zobėlienė. Dėkojame už puikius rezultatus.