Sveikiname!

Ibg klasės mokinį Edviną Toliušį 69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajono etape užėmus I-ąją vieną, o Iag klasės mokinę Nedą Upertaitę – II-ąją vietą. Dėkojame mokiniams ir juos ruošusiai matematikos mokytojai metodininkei  Virginijai Vyšniauskienei.

Zoninis „Dainų dainelės“ turas Kelmėje

Sausio 16 d. Kelmės  kultūros  centre  vyko moksleivių  TV konkurso  „Dainų  dainelė“  zoninis turas. Jame  pasirodė Kelmės, Raseinių, Šilalės, Jurbarko, Pagėgių ir  Tauragės rajonų  jaunieji  dainos  mylėtojai, viso 45 kolektyvai. Džiaugiuosiu  mūsų  gimnazijos  solistėmis  Eva Upertaite, Rugile Norbutaite, pritariančia grupe-Neda Upertaite, Neda  Rimkute, Ugne Bronislovaityte, Aldu Betingiu, Pauliu Petkumi  ir  Eigirdu Petkumi, kurie  gražiu  pasirodymu  atstovavo  mūsų  Šilalės  rajoną.
Muzikos  mokytoja  Dalia Krasauskienė

MOKINIAI MOKĖSI BENDRAUTI

Sausio 15 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje vyko psichologo užsiėmimai, kuriuos vedė Telšių krizių centro direktorė, psichologė Vanda Benaitienė. Pagrindinis užsiėmimo tikslas – padėti klasės bendruomenei kurti šiltesnį mikroklimatą.

Tarptautinė žodžio AČIŪ diena

„Ačiū mamai, ačiū tėčiui,
Ačiū sesei, tetai, dėdei.
Jeigu būsiu mandagus,
AČIŪ mano draugas bus“
Kęstutis Ivinskis‎

Sveikiname!

Augustiną Gečą IIIag klasės mokinį, Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajoniniame etape užėmus I-ąją vietą. Dėkojame Augustinui ir jo anglų kalbos mokytojai Silvijai Daujotei.

SVEIKINAME!

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą Šilalės rajono mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybose (2003 m. gim. ir jaun.) užėmus II-ąją vietą.
Komandą varžyboms ruošė mokytojai Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū!

Stovykla "Snaigė“

„Snaigė" – tai prevencinė jaunimo stovykla, rengiama 5-8 klasių mokiniams. Šilalės r. Stanislovo Biržiškio gimnazijos socialinė pedagogė Jurgita Rumšienė  pakvietė prisijungti mūsų gimnazijos mokinius dalyvauti prevencinėje stovykloje "Snaigė".

SUSITIKIMAI TĘSIASI

Gimnazija šiais mokslo metais dalyvauja projekte „Kartu“, kurį vykdo VšĮ „Laisvės TV“.  Ne taip seniai gimnazijoje lankėsi  iniciatyvos „Dydis nesvarbu“ įkūrėja  Giedrė Valavičiūtė, o gruodžio 18 d. I-IIg klasių mokiniai buvo pakviesti į susitikimą su dainininke „Eurovizijos“ konkurso dalyve Monika Linkyte.

Ryškiau už rampų šviesas

Š. m. gruodžio 18-20 d. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos 4a klasės mokiniai net 4 kartus parodė spektaklį ,,Nykštukas Ernestukas ir karlsonas“.  Juos maloniai sutiko  VšĮ Šilalės rajono ligoninė, Šilalės Dariaus ir Girėno pagrindinė mokykla,  Kvėdarnos seniūnija, Kvėdarnos gimnazija. Ketvirtokai vaidino, šoko, dainavo, grojo tiek patiems mažiausiems, tiek patiems vyriausiems. Visų maloniai buvo sutikti, apipilti dovanomis, palydėti  plojimais ir geru žodžiu.