Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos mokinių  komandą,  2017-2018 m.m.  Šilalės rajono mokyklų  žaidynių šaškių varžybose, užėmus I-ąją vietą., o finalinėse – VI-ąją (iš 30 komandų).
Komandos nariai:
Julija Zobėlaitė, 5 klasė;
Gabrielius Gedgaudas, 8a klasė;
Rasvydas Šlajus, IVbg klasė;
Tomas Vainoris, IIIbg klasė.;
Edvinas Pielikis, IVbg klasė.
Komandą varžyboms ruošė Ilona Česaitienė. Dėkojame už puikų rezultatą.

SVEIKINAME

Gimnazijos mokinių  komandą,  2017-2018 m.m.  Šilalės rajono mokyklų  žaidynių krepšinio varžybose, užėmus III-ąją vietą.
Komandos nariai:
Petkus Paulius, Iag klasė;
Petkus Lukas, Iag klasė;
Būdvytis Dominykas, Iag klasė;
Katinas Mindaugas, Iabg klasė;
Petkus Eigirdas, Iag klasė;
Kazlauskis Karolis, Iag klasė.
Komandą varžyboms ruošė Ilona ir Kęstutis Česaičiai. Ačiū mokiniams ir mokytojams!

Parama

MIELI MOKINIŲ TĖVELIAI!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, paskyrusiems savo 2 proc. Gyventojų pajamų mokestį mūsų gimnazijai, ir labai prašome tų, kurie to dar nepadarė, pasinaudoti šia galimybe remti mokyklą. Laikas bėga labai greitai, tad nepraleiskime termino  
      Teikiame informaciją apie per 2017 m. gautą paramą (2 proc. GPM ir kita parama) ir panaudojimą:

IŠKEISK PAMOKĄ Į PASKAITĄ

Balandžio 11 d. gimnazija prisijungė prie Klaipėdos universiteto vykdomo projekto „Iškeisk pamoką į paskaitą“. Į gimnaziją atvyko Klaipėdos universiteto šauni dėstytojų ir studentų komanda. II-IV-ų klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakultete rengiamomis specialybėmis.

Sužinokime. Tobulėkime. Veikime

Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje vyko respublikinė švietimo inovacijų paroda "Sužinokime. Tobulėkime. Veikime". Parodoje apsilankė mūsų gimnazijos mokytojai, dalyvavo renginiuose, susipažino su veikiančiais stendais, kuriuose buvo pristatomos ugdymo(si) priemonės, įrankiai ir edukacinės programos. Pagrindinė šių metų parodos kryptis – ugdymo turinio atnaujinimas.

Lietuvos VEX IQ robotų varžybose iškovota pirmoji vieta

Kovo 23 dieną Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje vyko Lietuvos VEX IQ robotų varžybos.  Į varžybas atvyko  mokyklos iš Šiaulių, Alytaus, Klaipėdos, Pagėgių, Švenčionių.  Buvo varžomasi trijose skirtingose rungtyse. Mūsų gimnazijos 8 klasės mokiniai Faustas Budrius ir Gabrielius Gedgaudas dalyvavo VEX IQ robotų RINGMASTER rungtyje.  Šioje rungtyje nepakanka vien tik puikiai valdyti robotą. Būtinas išradingumas, kūrybiškumas, gebėjimas dirbti komandoje. Išradingumą ir kūrybiškumą pripažino dauguma varžybų dalyvių ir jų vadovų, kurie su nuostaba apžiūrinėjo atsivežtą nestandartinį mūsų komandos robotą. Pavydesni netgi paprašė teisėjų išmatuoti mūsų robotą, ar šis atitinka varžybų nuostatų reikalavimus.  Bet jų nusivylimui, robotas buvo tinkamas šioms rungtynėms.

Sveikiname!

Sveikiname gimnazijos vaikinų  komandą,  2017-2018 m.m.  Lietuvos mokyklų  žaidynių zoninėse tinklinio varžybose, užėmus I-ąją vietą.  
Komandos nariai:
Martynas Jurgutis, IIbg kl.
Paulius Petkus, Iag kl.
Lukas Petkus, Iag kl.
Mindaugas Katinas, Ibg kl.
Augustinas Gečas, Iag kl.
Dominykas Būdvytis, Iag kl.
Jonas Katauskas, Ibg kl.
Eigirdas Petkus, Iag kl.

Atvirų durų diena būsimiems pareigūnams

Kaip ir kiekvienais metais, artėjant priėmimo į aukštąsias ir profesines švietimo įstaigas laikotarpiui, Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kviečia mokinius į atvirų durų dieną, taip skatindami nepamiršti policininko profesijos. Mūsų mokyklos mokiniai, vis dar svarstantys, kokią būsimą profesiją pasirinkti kartu su mokytoja Lina Ivanauskaite-Bertašiene kovo 20-ą dieną nusprendė pasinaudoti puikiai galimybe ir sudalyvavo šioje dienoje.

Sveikiname!

5 klasės mokinę Eveliną Gečaitę Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajoniniame etape užėmus III-ąją vietą. Mokinę olimpiadai ruošė mokytoja Giedrė Daunienė. Ačiū!

Sveikiname!

Gimnazijos mokinių komandą, 2017-2018 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse štangos stūmimo varžybose, užėmus VI-ąją vietą.
Komandos nariai:
Irmantė Jančiauskaitė, Ibg klasė;
Gabrielė Genionytė, Ibg klasė;
Mindaugas Jurkus, IVag klasė;
Kazys Grimalis, IVbg klasė;
Aurimas Dulcas, IVag klasė;
Giedrius Vyštartas, IVbg klasė;
Dainius Kuizinas, Iag klasė;
Armandas Ligutis, IIIbg klasė.
Ačiū mokiniams ir mokytojai Česaitienei!